T Coin Nedir? Threshold Network Token Nasıl Alınır?

  Yerli kripto para yatırımcılarının son dönemde merak ettiği altcoin projeleri arasında Threshold Network Token de yer almaktadır. Bu yazımızda T coin nedir, Threshold Network Token nasıl ve nereden alınır, avantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını tüm detaylarıyla bulup stratejinizi oluşturabilirsiniz. 

  Threshold Network Token (T) Nedir?

  Threshold Network (T) projesi, “genel blok zincirleri için bir gizlilik katmanı” oluşturan bir platformdur. Bu platform, yeni nesil dApp'ler için temel alt yapıdır. Threshold Network hala ürün pazarına uygun görülmektedir. Ayrıca güçlü bir ekip ve topluluk tarafından desteklenmektedir. Projenin yerel kripto para birimi T coindir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Threshold Network Token projesinin temel amacı, akıllı sözleşmelerin özel şifreli verilere erişmesine ve bunları yönetmesine izin vermektir. Threshold Network Token, şifrelenmiş veriler için zincir dışı depolar olan bir dizi 'tutmak' üzerine kuruludur. 

  Fikir birliğine varıldığında, Threshold Network Token düğümleri ortaklaşa verilerin şifresini çözebilir veya erişimi başka bir tarafa aktarabilir. Threshold Network Token projesinin Whitepaper’ı ve detayları hakkında https://threshold.network/ bağlantı adresi üzerinden bilgi alabilirsiniz. 

  T Coin Yorum

  Threshold Network projesi, mevcut kripto para dünyasında iki projenin birleşmesi olarak oluşturulmaktadır. Bunlar Keep Network ve NuCypher. olarak öne çıkmaktadır. Her iki proje de halka açık blok zincirleri için gizlilik teknolojileri oluşturmasıyla kripto para uzmanları tarafından onaylanan ve yatırım yapılabilir görülen projeler arasında yer almaktadır. 

  T Coin Geleceği 

  Threshold Network Token düğümleri, akıllı sözleşme çağrılarına yanıt olarak hareket edebilme özelliğine sahiptir. 

  Bu nedenle Threshold Network Token, özel veriler ve genel blok zincirleri arasında bir köprüdür. Yerel kripto para birimi olan T coin, hem proje için bir yardımcı program simgesi hem de Eşik DAO için bir yönetişim simgesidir. Bu yüzden gelecekte T coin fiyatının hızlı benimsenme sayesinde giderek artması beklenmektedir. 

  T Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Threshold Network Token satın almak için listeleme yapan borsalardan birinin web sitesine girin. 
  • 2. Adım: KYC bilgileriniz ile borsaya üye olun. 
  • 3. Adım: Hesabınıza para transferi yapın. 
  • 4. Adım: Borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak Threshold Network Token alım emri girin.
  • 5. Adım: Hesabınıza geçen Threshold Network Tokenleri borsada veya donanım cüzdanlarında saklayabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  T Coin avantajları şunlardır:

  • T coin, aynı zamanda bir yönetişim belirtecidir ve kullanıcılar, ağdaki teminat riskini üstlenme karşılığında getiri elde etmek için varlıklarını kapsama havuzlarında kilitleyebilir.
  • Stake edilebilir olması sayesinde yatırımcılara pasif gelir elde etme şansı sunar. 
  • Tıbbi uygulamalar ve sigortadan sosyal medyaya kadar yeni nesil merkezi olmayan uygulamaları oluşturmada kolaylık sağlamaktadır.
  • Bir içerik oluşturucu, bu projeyi kullanarak özel içeriğe erişimi otomatik olarak açan bir NFT satabilir.

  Dezavantajları Neler?

  T Coin dezavantajları şunlardır:

  • Benzer projelerin yaygınlaşması rekabet ortamında Threshold Network Token projesini geri plana düşürebilir. 
  • DeFi dünyasında yenilikçi projeler öne çıktığı için Threshold Network Token geliştirici ekibinde yaşanacak ayrışmalar T coin fiyatını olumsuz etkileyebilir. 
  • T coin yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırımdır. 

  Sonuç

  Threshold Network, birkaç dApp için bir dizi şifreleme ilkelleri sağlayan bir protokoldür. 1 Ocak 2022'de T coinin piyasaya sürülmesiyle tamamlanan Keep Network ve NuCypher arasındaki protokol birleşmesinin ürünüdür. Threshold Keep ve NuCypher, merkezi olmayan bir zincir üzerinde birleşmeyle Threshold Network'te birleştirilmiştir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle