Kripto Para

2 Uzmandan Pokeball (POKE) Coin Geleceği, 2 Uzman Tahmini

  Efsane çizgi film Pokemon’dan ilham alınarak geliştirilen ve kısa süre içinde piyasalarda iyi bir başarı yakalayan Pokeball (POKE), yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Piyasalardaki diğer kripto meme kripto para birimleri ile rekabet etmesi için piyasaya sürülen yengeç meme kripto parası olarak da dikkat çeker. Analistlerin de bir süredir radarında yer alan Pokeball (POKE) hakkında gelecek tahminleri de ortaya çıktı.

  Pokeball (POKE) hedef fiyatı ve gelecek tahminlerine ilişkin uzmanların merak edilen tahminlerini sizler için bir araya getirdik.  

  Pokeball (POKE) Coin Geleceği

  Kripto para sektöründe son dönemde görülen belirsizlikler sonrasında bazı projelerde risk altına girdi. Özellikle bu dönemde gelecek hedeflerini gerçekleştiremeyen pek çok projenin geri plana düştüğü görülüyor. Benzer bir durum Pokeball (POKE) projesinde de görüldü. Asıl amacını Dogecoin ve diğer meme kripto para birimlerinden daha popüler olmak olarak tanımlanan proje, Fantom Opera ağından destek alınarak geliştirilmiştir. Pokeball (POKE) projesinin gelecek dönem performansı ve hedeflerine ilişkin detaylar ise kısaca şöyle:

  • 2023 yılı ve sonrasında da merkeziyetsiz finansal işlemler için uygun ortamın sunulması. 
  • Binance Smart Chain üzerinde devam eden verimli çiftlik faaliyetlerinin takip eden yıllarda da staking işlemleri için avantaj sağlaması beklenmektedir. 
  • 2021 ve 2022 yılında kripto paralarda yaşanan çöküş sonrasında belirsizliklerin kaybolmasıyla daha pozitif bir görünüm çizmesi beklenmektedir. 
  • 2022 yılında yaşanan sert dalgalanmalar nedeniyle ciddi riskler taşımaktadır. 

  Pokeball (POKE) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Piyasalarda POKE Coin görünümüne ilişkin tahminler oldukça negatif bir eğilim izlemektedir. Dalgalı bir fiyat izleyen POKE, CoinMarketCap bünyesinde izlenmeyen listeleme olarak gösterilmektedir. İşlem gördüğü piyasalarda ise 2022 yılının tüm belirsizlikleri görülürken kısa ve orta vadede de bu risklerin devam etmesi beklenmektedir. Piyasadan büyük oranda çekilen ve sınırlı sayıda platformda işlem gören Pokeball (POKE) projesinin gelecek dönem riskleri de devam etmektedir. Mevcut formasyonda düşme eğiliminin devam etmesi beklenmektedir. Fiyatında görülen sert düşüşler ve istikrarsızlıklar nedeniyle Pokeball (POKE) yatırımında bulunacak kişilerin temkinli işlem gerçekleştirmeleri önerilmektedir. 

  Pokeball (POKE) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Pokeball, Binance Akıllı Zincirinde yürütülen bir tür verim çiftliğidir. Staking yapan yatırımcılara büyük ödüller sunmaktadır. Yıl boyunca %75’e varan ödülleri kilitleyerek ve %25 ödülleri anında çekebilme fırsatları ile dikkat çekmektedir. Pokemon GO oyunu içinde kullanılabilen bir kripto para birimi olarak da öne çıkan POKE’nin asıl amacı ise yatırımcılara merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilen staking çiftleri oluşturma imkanı sunmasıdır. Bu sayede yatırımcıların kendi takımlarını oluşturarak daha yüksek oranda pasif gelir elde etme şansı elde edilmektedir. 

  Diğer meme kripto para birimlerine rakip olması için geliştirilen POKE, piyasaya sürülen yengeç meme kripto parası olarak dikkat çekmektedir. Dogecoin ve diğer meme kripto paralardan daha popüler bir konuma gelmeyi hedeflenmektedir. Fantom Opera ağından destek almaktadır. Yatırımcılarına kurulan takım likiditesi üzerinden %20 kâr kazancı sağlamaktadır. Projenin teknik detayları ve daha fazla bilgiye Pokeball (POKE) Coin Nedir sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz. 

  Pokeball (POKE) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Pokeball (POKE), temelde Pokemon Go oyunu içinde kullanılabilen bir kripto para birimi olarak tasarlanmıştır. Genel itibariyle kullanım alanları arasında staking gibi işlemler ilk sırada yer almaktadır. Merkeziyetsiz finansal işlemlerin gerçekleştirilmesi ve Pokeball Finance işlemlerinin gerçekleştirilmesinde kullanımı görülmektedir. 

  Staking çiftliklerinde pasif gelir elde etmek, sınır ötesi para transfer ve ödeme işlemlerinde ya da ilgili piyasalarda yatırım amacıyla kullanılabilir.  

  Pokeball (POKE) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel durumda 1 POKE fiyatı %pokeball+try% TL. Döviz cinsinden ise %pokeball+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Pokeball Coin 24 saatte %pokeball+yuzde%.

  Pokeball (POKE) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Piyasalarda henüz netleşmeyen mevcut görünüm nedeniyle POKE’nin de riskli bir yapıda olduğu görülmektedir. Uzmanların ve yatırımcıların birçoğu tarafından 2022 yılında hemen hemen tüm kripto paralar güvensiz olarak görülmektedir. Oluşan bu güvensizlik ortamında ise POKE’ye karşı da beklentiler negatif eğilim taşımaktadır. 

  Sınırlı sayıda piyasada işlem görmesi ve istenen düzeyde ilgi görmemesi nedeniyle risk faktörü oldukça yüksek görülmektedir. Uzun vadede toparlanma eğilimi oluşması mümkün görülse de genel beklentiler kısa vadede riskli seyretmektedir.  

  Pokeball (POKE) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Geliştiricileri tarafından Dogecoin ve diğer rakip meme kripto paraları yenmek için tasarlandığı ifade edilen POKE, bu hedefler ile yengeç meme kripto para birimi olarak piyasada işlem görmektedir. DeFi veya diğer adıyla merkeziyetsiz finans işlemlerinde de kullanılabilen POKE, staking özelliği de sunmaktadır. 

  Gücünü Fantom Opera ağından alan projenin sınır ötesi para transfer işlemlerinde düşük maliyet ve yüksek hızlı işlemler sunduğu görülmektedir. Sadece 2 saniyelik sürelerde işlem onayı verilmesi de dikkat çekicidir. Topluluk odaklı gelişen bir proje olan Pokeball (POKE) oldukça risklidir. Bu nedenle yatırımcısının dikkatli olması önerilir. 

  Pokeball (POKE) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Fantom Opera ağından desteğini alan Pokeball (POKE), benzersiz yapısıyla diğer meme kripto paralara kafa tutmayı hedefler. Pokeball (POKE) projesinin benzersiz özelliklerinden bazıları ise şöyledir:

  • Pokemon Go oyunu içinde kullanımıyla ücretsiz olarak kazanma şansı sağlar. 
  • Pasif gelir elde etmek isteyen kullanıcıların staking çiftlikleri oluşturma seçeneği sağlar. 
  • Merkeziyetsiz finansal işlemlerin gerçekleştirilmesi için uygun altyapıyı sağlar. 

  Pokeball (POKE) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Pokeball (POKE) avantajları:

  • Pokemon Go oyuncuları Pokemon Gym’leri üzerinden ücretsiz olarak POKE kazanabilmektedir. 
  • Staking işlemi yapan kullanıcılar kendi takımlarını kurarak %10 daha fazla pasif gelirden yararlanabilir. 
  • Düşük işlem ücretleri ve hızı işlem sürelerine sahiptir. 

  Pokeball (POKE) dezavantajları:

  • Son derece sınırlı alanda işlem görür ve düşük erişilebilirliği bulunur. 
  • Güçlü rakiplerinin çoğu zaman gerisinde kalmaktadır. 
  • Riskli bir piyasa işlem görür ve kayıp olasılığı yüksektir.  

  Pokeball (POKE) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  POKE sınırlı alanda işlem görmektedir. Şu an için sadece PancakeSwap üzerinden yatırımcıların işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. İlerleyen dönemde daha fazla borsada listelenmesi halinde popülerliğinin de artması beklenmektedir. 

  Pokeball (POKE) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Analistlerin POKE hakkında görüşleri son derece çelişkilidir. Özellikle mevcut görünümde Şubat 2021’de ulaştığı 0,91 dolarlık tüm zamanların yüksek değerinin ardından ciddi bir çöküş yaşamıştır. Uzmanların POKE hakkında beklentileri ise kısaca şöyle: 

  • Wallet Investor uzmanlarına göre 1 yıllık yatırım için riski yüksektir. 1 yıllık tahminin de aşağı yönlü olarak 0,00000577 dolar hareket beklemektedir. 
  • Coin Arbitrage Bot platformunda ise 2023 yılı beklentisi 0,00053 dolar ile -%17 seviyelerine aşağı yönlü görülmektedir. 3 yıllık görünümde ise 0,0030 dolarlık bir hedef belirlenmiştir. 

  Sonuç 

  Pokeball (POKE) projesi genel çerçevede Dogecoin gibi meme kripto paralara karşı bir rekabet içinde olsa da istenen düzeyde erişilebilir değildir. Bu nedenle risk faktörü de yüksektir. Sınırlı alanda işlem görmesi ve beklentilerin gerisinde kalması da dikkat çekmektedir. Yatırım yapmadan önce bu tür risklerin doğru değerlendirilmesi gerekecektir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle