Kriptopara

CEEK Coin Geleceği Ne Olur? Güncel CEEK VR Fiyat Tahmini

  Yaşadığı düşüş sonrası yükseliş denemeleri ile eski günlerini hatırlatan CEEK Coin’e ilgi giderek artıyor. Popüler metaverse projesi CEEK VR hakkında ayrıntılı bilgi almak ve projenin geleceği hakkındaki uzman ve analist beklentilerine ulaşmak isteyen okurlarımız ayrıntılı CEEK VR (CEEK) Coin rehber yazımıza göz atabilirler.

  CEEK VR Geleceği

  CEEK VR en çok izlenen metaverse projeleri arasında yer alır. Uzmanlar özellikle Universal Music anlaşması ve Covid-19 pandemisi ile CEEK VR projesini yakından izleyerek potansiyellerini defalarca kez farklı platformlarda paylaşmaktadırlar. Mevcut CEEK Coin fiyatı da uzmanlara göre olumlu değerlendirilirken, projenin aşağıda sıralanan nedenler sebebiyle giderek büyüyeceği düşünülmektedir:

  • Lady Gaga, Bon Jovi, Ziggy Marley, Sting ve daha pek çok yıldız Universal Music anlaşması ile proje ile işbirliğine girmiştir.
  • CEEK VR, kendi patentli AR/VR cihazları ile iyi bir Pazar payı yakalayabilir.
  • Müzik dışında 3D sinema ve daha pek çok dijital içerik üreticisi, CEEK VR teşvikleri ile hayranları ile buluşmak için CEEK Metaverse’i tercih edebilir.
  • Mevcut potansiyeli ve teknolojik yenilikleri ile içerik üreticileri ve hayranları dışında bireysel ve kurumsal yatırımcıları bünyesine katma potansiyeli taşımaktadır.

  CEEK Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  CEEK Coin günlük grafiğini inceleyen anonim analistler, iki farklı detaya işaret ederek CEEK Coin geleceğini olumlu değerlendirdiler. İlk detayı 22 Ocak 2022 tarihi ile 11 Mart 2022 tarihlerinde görülen en düşük seviyelerin yükselmesi olarak belirten anonim analistler, token’in nizami bir yükselen kanal içinde hareket ettiğini belirttiler.

  MACD ve RSI teknik göstergelerinin aşağı yönlü olduğuna dikkat çekilen token’de olası hacim artışı ile kanal üst direncinin yeniden test edilebileceği anonim teknik analistlerce ifade edildi. Mevcut trendde 0,51 USDT seviyeleri analistlerin ilk direnç noktasını oluştururken, hareketin devamında 0,56 dolar ve üzeri fiyatlamaların görülebileceği ifade edildi. Tersi senaryoda ise 0,38 USDT seviyesi önemli bir destek noktası olarak anonim analistlerce paylaşıldı.

  CEEK VR (CEEK) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  CEEK VR dijital içerik üreticileri, müzisyenleri ve sanatçıları doğrudan hayranları ile buluşturmak adına geliştirilmiş blockchain ve sanal gerçeklik (VR) teknolojilerini bir araya getiren metaverse projesidir. CEEK Coin, Ethereum akıllı sözleşmeleri ile korunan ve aslen Ganalı olan Mary Spio tarafından geliştirilen CEEK VR projesinin yerel token’idir ve ERC-20 standartlarına göre üretilmiştir. Universal Music ile işbirliği yapması ile popülerleşen CEEK VR projesinin çalışma yöntemi şu şekilde özetlenebilir:

  • CEEK VR ile işbirliği yapan müzisyenler, sanatçılar ya da diğer dijital içerik üreticileri; hayranlarının katılımı için CEEK Metaverse’inde konser, gösteri, vb. etkinlik düzenleyerek performans gösterir.
  • İlgili içerik üreticilerinin hayranları, CEEK VR tarafından üretilen patentli AR/VR kulaklık ve gözlük gibi ürünler aracılığı ile ilgili etkinliklere katılım gösterir.
  • Katılımcılar CEEK Coin cinsinden ödeme yaparken etkinliği düzenleyen sanatçılar ise ödülleri alırlar.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  CEEK VR projesinin yerel token’i olarak geliştirilen CEEK Coin’in topluluk içi ve dışındaki kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

  • CEEK Coin kripto para borsalarında alınıp satılabilir, takas ve transfer edilebilir.
  • CEEK VR platformu içindeki tüm alım ve satımlarda CEEK Coin kullanılır.
  • CEEK VR ile işbirliği yaparak etkinlik düzenleyen tüm dijital içerik üreticileri, sanatçılar ve müzisyenlerin ödüllendirilmesi CEEK Coin cinsinden yapılır.

  CEEK Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 CEEK fiyatı %ceek+try% TL. Döviz cinsinden ise %ceek+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, CEEK VR Coin fiyatı 24 saatte %ceek+yuzde%.

  CEEK Coin 30 Kasım 2021 tarihinde Gate.io’da işleme açılarak büyük bir sıçrama gerçekleştirdi. O tarihte CEEK Coin fiyatı 1,59 USDT’ye ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. ATH seviyesinden başlayan geri çekilmede ise %83 değer kaybı yaşanan token’in son dönemli performansı yakından izlenmektedir.

  CEEK Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  CEEK Coin, büyük kripto para borsalarında listelenmese de yaptığı işbirlikleri, metaverse alanında artan popülarite ve sunduğu ödüllendirme sistemi ile kendisinden büyük potansiyeller beklenen coin’ler arasında gösterilir. Özellikle Universal Music ile işbirliği ile adını duyuran CEEK VR projesi, bu anlaşma sonrası YouTube ile benzer mantıkta oldukları düşünülse de esasen çok daha fazlası olduğunu tüm kripto para piyasasına göstermiş oldu.

  Uzmanların giderek yaygınlaşmasını bekleyerek geleceğinden olumlu bahsettikleri CEEK Coin için anonim analistler mevcut fiyatları uygun olarak değerlendirilmekte, sektörün en çok takip edilen 5 analisti ise kısa ve orta vadede önemli yükselişlerin yaşanma arifesinde olunduğu değerlendirmesinde bulunmaktadırlar. Tüm göstergeler CEEK Coin yükselir mi beklentilerini olumlu destekler gösterse de okurlarımız, ATH seviyesinden başlayan ve %83 değer kaybına neden olan geri çekilmeyi hatırlamalı, bir proje ne kadar potansiyelli olsa da kripto para piyasasında yüksek volatilite nedeniyle zarar etme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu akıllarından çıkarmamalıdırlar.

  CEEK VR Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  CEEK Coin ERC-20 belirtecidir. Ethereum tarafından ağın güvenlik doğrulaması yapılmaktadır. Öte yandan proje giderek daha fazla kripto para borsasında kendisine yer bulmakta ve patentli ürünleri ile güvenilirliğini defalarca kez ispatlamaktadır.

  CEEK Coin’in güvenilirliği yanında sahip olduğu çok sayıda avantaj, iyi bir yatırım aracı olarak token’i öne çıkarmaktadır. Uzmanlar ve analistler proje hakkında defalarca kez olumlu paylaşımlar ile destek verirken yatırımcılar, farklı fikirlerden faydalanırken kendi analizlerine bağlı kalmayı ihmal etmemelidirler.

  CEEK VR’ı Benzersiz Yapan Nedir?

  CEEK VR, blockchain ile kendi patentli VR/AR cihazlarını birleştirerek pek çok metaverse projesinden ayrılmayı başardı. Sanatçılar ile hayranlarının düzenlenen etkinliklerle buluşmaları için sanal bir ortam hazırlayan CEEK VR, benimsediği tokenizasyon modeli ile etkin bir ekonomik model inşa etti. Mevcut teknolojisi ve sunduğu artılar ile öne çıkan projenin tüm benzersiz yönlerine aşağıdaki gibi göz atılabilir:

  • Patenti CEEK VR’a ait olan VR/AR gözlükler ve başlık bulunmaktadır.
  • Universal Music işbirliği ile önde gelen sanatçılar ile hayranlarını buluşturmayı sürdürmektedir.
  • Sürekli gelişebilecek ve sadece sanatçılar ile sınırlandırılamayacak bir hizmet alanına sahiptir.

  CEEK Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  CEEK Coin sürekli yeni projelerle gelişen metaverse alanında geliştirilmiş, projenin popülerliğini arttırma noktasında destek olan bu tercih ilerleyen süreçte projenin muhtemel rakiplere de sahip olabilmesine yol açmıştır. Yüksek volatil işlemler ve henüz Binance gibi önemli kripto para borsalarında listelenmemesi, CEEK Coin’in sahip olduğu en önemli dezavantajıdır. Projenin sahip olduğu şu avantajlar ise neden CEEK Coin beklentilerinin olumlu yönde paylaşıldığını ispatlar niteliktedir:

  • Hem içerik üreticilerini hem de hayranlarını bir arada toplayan bir ekosistem inşa etmiş, bu ekosistem ise muazzam bir büyüme potansiyeli yakalamıştır.
  • VR ve AR teknolojilerinde yaşanan gelişim ve artan popülaritesi ile en çok faydalanabilecek projeler arasında yer alır.
  • Maksimum arzı 1 milyar CEEK Coin olarak sınırlandırılmış, artan kullanım alanı düşünüldüğünde token’in deflasyonist olduğu dikkat çekmektedir.
  • Ödüllendirme sistemi ile daha fazla müzisyeni, sanatçıyı ve dijital içerik üreticisini bünyesine katma potansiyeli taşımaktadır.

  CEEK Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  CEEK Coin önemli kripto para borsalarında listelenirken, Binance ve FTX gibi yüksek işlem hacmine sahip borsalarda henüz kendisine yer bulamamıştır. Sevilen metaverse coin’i CEEK Coin, aşağıda sıralanan borsalarda listelenmektedir:

  • PancakeSwap (V2)
  • Gate.io
  • BKEX
  • Bitget
  • LBank
  • ProBit Global
  • LATOKEN
  • Paribu
  • ApeSwap (BSC)
  • Hoo
  • Uniswap (V2)
  • STEX
  • Hotbit
  • Bancor Network

  CEEK VR Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  CEEK Coin’de tüm analistlerin ortak beklentisi yükseliş yönündedir. 1 yıl içinde token’de en düşük 0,59 dolar fiyat hedefi paylaşan analistlerin 1 ve 5 yıllık fiyat hedefleri şu şekilde paylaşılmaktadır:

  • Wallet Investor’un kısa ve uzun vade CEEK Coin beklentileri boğayı gösterir. 1 yıl içinde CEEK Coin’in 0,94 dolara ulaşmasını bekleyen Wallet Investor’un 5 yıllık fiyat beklentisi 2,775 dolardır.
  • Price Prediction 2022 yıl sonunda CEEK Coin’in 0,59 dolara ulaşmasını öngörmektedir. Kuruluşun 5 yıl sonrası için CEEK hedef fiyatı 3,54 dolara işaret etmektedir.
  • Tech News Leader (TNL) analistleri 1 yıl içinde CEEK Coin’in 0,57 dolara yükselmesini beklerken, 5 yıllık hedef fiyat tahminlerini 1,74 dolar olarak açıklamaktadırlar.
  • Gov Capital 1 yıllık periyotta CEEK Coin için 0,644 dolar hedef paylaşırken, 5 yıl sonrası için 2,342 dolara işaret etmektedir.
  • DigitalCoin, CEEK Coin’in 2023 yılına 0,59 dolarla başlamasını öngörmektedir.

  Sonuç

  CEEK VR (CEEK) Coin 2021 yılının Kasım ayında kripto para endüstrisine adım atan ERC-20 belirtecidir. Yerel token olarak kullanıldığı CEEK VR projesi ile tüm performansı yakından izlenen token’in geleceğine yönelik beklentiler olumludur. Kısa ve orta vadede yükseliş yapması beklenen token’de yatırımcılar, tüm düşüşleri alım fırsatına çevirmeyi düşünse de uzmanlar kripto para piyasasının mevcut risklerinin göz ardı edilmemesi gerektiğini hatırlatmaktadırlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle