Kripto Para

LAZIO Token satışları Binance’da başlıyor! Tüm detaylar!

  Gelen son bilgilere göre işlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Lazio Fan Token (LAZIO) satışlarını 14 Ekim Perşembe itibariyle Launchpad üzerinden başlatacak. Açıklamalara göre satışlar 14-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

  Son dönemlerde milyonlarca kripto para yatırımcısının ve spor severin yakından takip ettiği taraftar token’ları, sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Dünyanın birçok noktasından ve birçok spor dalından kulübün dahil olduğu taraftar token pazarına dahil olan İtalya Ligi takımlarından Lazio’nun taraftar token’ı LAZIO, Binance Launchpad aracılığı ile yatırımcılara sunulacak. Lazio Fan Token satışları 13 Ekim Çarşamba'yı 14 Ekim Perşembe’ye bağlayan gecede TSİ 03.00’da başlayacak.

  Satış Hangi Tarihler Arasında Gerçekleşecek?

  İşlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası Binance tarafından yapılan açıklamaya göre, Binance Launchpad aracılığıyla gerçekleştirilecek olan LAZIO satışları, kullanıcıların Binance Coin (BNB) bakiyelerinin kaydı ile gerçekleştirilecek. olan Launchpad katılım formatı ile yapılacak. Binance, 14 Ekim TSİ 03.00 ile 21 Ekim TSİ 03.00 arasında, 7 gün süresince kullanıcıların BNB bakiyelerini kaydedecek. Her kullanıcı adına BNB miktarları, daha önce Binance tarafından belirlenen kurallara göre 7 günün ortalaması ile hesaplanacak.

  Binance Tarafından Yapılan Duyuru

  Binance borsasının resmi sitesinden konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

  “Binance kardeşleri, Binance, Binance LAunchpad – Lazio Fan Token (LAZIO) üzerinde 22. projesini duyurmaktan heyecan duyuyor. Lazio Fan Token için token satışı 14 Ekim 03.00 (TSİ) saatlerinde başlayan kullanıcı BNB bakiyelerinin kaydı ile Launchpad abonelik formatını takip edecek.

  Binance, 14 Ekim 03.00 (TSİ) ile 21 Ekim 03.00 (TSİ) arasında 7 gün boyunca kullanıcı BNB bakiyelerini kaydedecektir. Her kullanıcı için nihai BNB tutma miktarı, daha önce burada duyurulan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak, 7 günün ortalaması olarak belirlenecektir.”

  Binance Launchpad LAZIO Token Satış Detayları

  Binance tarafından yapılan açıklamalara göre LAZIO Token satış detayları da şöyle gerçekleşecek:

  • Token ismi: Lazio Taraftar Token’ı (LAZIO)
  • Launchpad hard cap: 4.000.000
  • Kullanıcı başına hard cap: 20.000 USD (20.000 LAZIO)
  • Toplam token arzı: 40 milyon LAZIO
  • Binance Launchpad’e tahsis edilen toplam token: 4 milyon LAZIO (Toplam token arzının %10’u)
  • Token satış fiyatı: 1 LAZIO = 1 ABD Doları (BNB cinsinden fiyat, abonelikten önce belirlenecektir)
  • Token satış formatı: Abonelik
  • Desteklenen oturumlar: Sadece BNB

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle