Kriptopara

4 Analistten IDEX Coin Geleceği 2022 – IDEX Fiyat Tahminleri

  Düşen trendi kırması ile hareketlenen IDEX Coin, yeniden kripto para yatırımcılarının gözdesi oldu. Zirveden uzakta seyreden token’e yatırım yapmayı düşünen okurlarımız için uzman IDEX Coin yorumları ve 4 analistten IDEX fiyat tahminleri yazımızda derlendi.

  4 Analistten IDEX Coin Geleceği 2022

  Gerçek zamanlı işlemler ile ilk yüksek hacimli işlem desteği ile öne çıkan Ethereum tabanlı IDEX Coin, merkezsiz akıllı sözleşmeler borsalarına farklı bir soluk getirdi. 2022 yılına iyi bir başlangıç yapan projenin yerel token’ine artan ilgi, kripto para uzmanlarının da projeye olan ilgisini artırdı.

  Merkezsiz borsaların IDEX’i tercih etmeye başlamasıyla birlikte uzmanlar, projenin 2022 yılında potansiyelini ortaya koymaya devam edeceğine inanmaktadır. Halihazırda Binance’ta token’in listelendiğini hatırlatan uzmanlar, borsalardan gelen listelenme haberleri ile fiyatların artışa devam edeceğini belirtmektedirler.

  IDEX Coin Grafik Yorumu

  IDEX Coin fiyat hareketlerinden elde edilen grafikler, anonim teknik analistlerce beğenilmektedir. Anonim analistler IDEX Coin’in 7 Aralık 2021 tarihli zirvesinden başlayan düşen trendin 30 Ocak 2022’de kırıldığına işaret ederek, 31 Ocak tarihinde gelen teyitle birlikte yükseliş onayının alındığını ifade etmektedirler.

  MACD ve RSI göstergelerinin yukarı dönüş sinyali verdiğine dikkat çeken anonim analistler, token’in önündeki ilk direncin 0,32 dolar olduğun ifade etmektedirler. Verilen direncin aşılması halinde 0,40 dolar seviyeleri kısa vadede analistlere göre hedefe girebilir. Olumsuz senaryoda ise 0,19 dolar desteği stop loss olarak takip edilmektedir.

  Güncel verilere göre şu anda 1 IDEX fiyatı %aurora-dao+try% TL. Döviz cinsinden ise %aurora-dao+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, IDEX Coin fiyatı 24 saatte %aurora-dao+yuzde%.

  IDEX Fiyat Tahminleri

  Kripto para piyasasının yakından takip edilen 4 analisti, paylaştıkları fiyat hedeflerinde IDEX Coin için orta ve uzun vadeye işaret etmektedirler. Bu yıl nispeten yatay trend beklenen token’de gerçek potansiyelin 5 yıllık süreçte ortaya çıkacağı düşünülmektedir. Analistlerin 2022 yılı için en düşük 0,279 dolar en yüksek 0,457 dolar IDEX Coin fiyat tahmini bulunmaktadır.

  • Swap Space IDEX Fiyat Tahmini

  Swap Space paylaştığı IDEX Coin analizinde, token geleceğine işaret yükseliş beklediğini ifade etmektedir. Kuruluş analistleri yayımladıkları analizde, altcoin için yılsonu fiyat hedefini 0,457 dolar olarak aktarmaktadır. 

  • Digitalcoin IDEX Coin Tahmini

  Digitalcoin kısa vadede nispeten temkinli yaklaştığı IDEX Coin’de, uzayan vadeye paralel fiyat beklentilerini yukarı taşımaktadır. 2022 yıl sonu fiyat hedefini 0,279 dolar olarak paylaştığı IDEX’te kuruluş, gerçek potansiyelin 2024 yılı ile birlikte ortaya çıkacağına inanıyor. 5 yıllık süreçte paylaştığı 0,544 dolarlık fiyat hedefi ile düşüncesini desteklemektedir.

  • Wallet Investor IDEX Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor, IDEX Coin’de yükseliş beklese de aşırı fiyatlama beklememektedir. Kuruluş 1 yıllık süreçte yaptığı değerlendirmede, IDEX Coin için 0,344 dolar fiyat hedefi belirlemektedir. Kısa vadede teknik göstergelerin satışta olduğu analizde, 5 yıllık fiyat hedefi 1,234 dolar olarak paylaşılmaktadır.

  • Tech News Leader IDEX Token Fiyat Tahmini

  Tech News Leader yayımladığı IDEX Coin analizinde, önemli fiyat hedefleri paylaşarak yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Kuruluş 2022 yılı için 0,29 dolar fiyat hedefi paylaşırken, her yıl artan fiyat beklentisi ile token yatırımcılarını heyecanlandırmaktadır. 2022 yılına gelindiğinde IDEX Coin hedefini 0,42 dolara çıkaran kuruluş, 5 yıl sonrası için 1,90 dolar fiyat hedefi öngörmektedir.

  Sonuç Olarak

  IDEX Coin yenilikçi teknolojisi ile merkezsiz borsaların artan ilgisi ile karşılaştı. Yatırımcıların da token’e kayıtsız kalmaması, geçtiğimiz yılın sonundan itibaren devam eden düşen trendin kırılmasını tetikledi. Uzmanlar 2022 yılında yeni listelenme haberleri ile fiyatını artırmasını bekledikleri projede, kuruluşlar temkinli fiyat hedefleri paylaşmaktadır. Kuruluşlar ise token’in 2022 yılında nispeten yatay seyredeceğini ve gerçek potansiyelin birkaç yıllık süreçte ortaya çıkacağını ifade etmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle