Santiment raporunda güç gösteren 5 altcoini paylaştı!

  Blok zinciri veri analiz firması olan Santiment, kripto para yatırımcılarını heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. Santiment, son dönemlerde cüzdan etkinliği bakımından sürekli olarak güç gösteren Ethereum tabanlı (ERC-20) 5 altcoini paylaştı.

  Kripto para piyasalarında Bitcoin (BTC) ve önde gelen altcoinlerin fiyat hareketlilikleri, yatırımcıların davranışları gibi veriler, piyasaların geleceği adına önemli ipuçları verebiliyor. Bu nedenle yatırımcılar, bu gibi verileri inceleyerek yatırım hareketlerinde yönlerini tayin edebiliyor. Birçok analistin dile getirdiği analizleri ve çeşitli adreslerin paylaşımları da bu nedenle yatırımcılar için önem arz ediyor. Bu adreslerden biri olan Santiment de yatırımcılara kripto para piyasaları konusunda paylaştığı veri analizleri ile piyasaların geleceğine dair ipuçları verebiliyor.

  Santiment kripto para analizi yaparken yalnızca 200 kripto parayı baz alır. Bu kripto paralar ise CoinMarketCap verilerine göre en iyi 200 kripto paradan oluşur. Santiment, bu kripto paraların dışında kalan “düşük hacimli” tüm kripto paraları da filtreler. Bu bağlamda Santiment, bu kez de son dönemlerde cüzdan etkinliği bakımından sürekli olarak güç gösteren Ethereum tabanlı (ERC-20) 5 altcoini sıraladı.

  Small Love Potion (SLP)

  Santiment söz konusu paylaşımında ilk sırayı Small Love Potion’a (SLP) ayırdı. SLP token’lar, Blockchain tabanlı Axie Infinity oyununda kullanıcılar tarafından kazanılabilen ve “Axies” isimli dijital evcil hayvan oluşturmada kullanılabilen token’lardır. Santiment, SLP’nin cüzdan etkinliğinin, fiyat hareketiyle olan farkının, ciddi bir yükseliş sinyali olabileceğini iddia ediyor.

  Status (SNT)

  Santiment söz konusu listesinde ikinci sırayı ise Status’a (SNT) ayırdı. SNT kullanıcılarına, merkezsiz tarayıcıya sahip mobil ve masaüstü işletim sistemi olarak bir mesajlaşma hizmeti sunuyor. Ayrıca SNT, kullanıcılarının ETH tabanlı merkezsiz uygulamalara (DApp) erişim imkanı sağlar. Santiment, SNT aktif cüzdanlarının arttığını dile getiriyor.

  Nexo ve The Sandbox (SAND)

  Santiment listesinde üçüncü sırayı ise Nexo’ya ayırmış durumda. Nexo, kullanıcılarına kripto para kredi platformu olarak hizmet veriyor. Santiment, listesinde bir sonraki sırayı ise The Sandbox’a (SAND) ayırmış durumda. Kullanıcılar SAND üzerinde oyun, sana eseri ve dijital etkinlikler oluşturabiliyor. Santiment, bu iki altcoinin de aktif cüzdan işlemlerinde düşüş sonrası yükselişlerin görüldüğünü belirtiyor.

  Decentraland (MANA)

  Söz konusu listede Santiment son sırayı Decentraland’a (MANA) ayırmış durumda. MANA üzerinde kullanıcılar sanal gerçeklik uygulamaları oluşturabiliyor ve buradan alım-satım işlemleri ile para kazanabiliyor. Santiment, MANA cüzdan etkinliğinin “şimdilik” zirveye ulaştığını, bunun bir düzeltme başlangıcı da olabileceğini ifade ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle