Kriptopara

3 Analistten 2022 BAKE Coin Geleceği, 3 Fiyat Tahmini

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği BakerySwap (BAKE) coin geleceği ile ilgili önemli paylaşımlar yapılmaktadır. Kripto para topluluğunda ünlü olan uzmanların BAKE coin fiyat tahminleri ve yorumları yatırımcılara kazanç anlamında önemli katkılar sunmaktadır. Bu kripto para birimine yatırım yapmayı düşünen yerli altcoin yatırımcıları 3 uzmandan BAKE coin fiyat tahmini ve yorumlarına göz atarak al-sat stratejisini oluşturabilir. 

  BakeryToken (BAKE) Coin Geleceği 

  BakerySwap protokolünün yerel kripto para birimi olan BAKE coin geleceği ile ilgili uzmanların pek çok görüş bildirdiği bilinmektedir. Özellikle altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği ve güvenilir değerlendirmelerde bulunan uzmanların BAKE coin yorumları güncel olarak şu şekilde sıralanmaktadır: 

  • Popüler Uniswap platformuna benzer şekilde BakerySwap, hem otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) hem de merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Bu özellikleri sayesinde BAKE coin talebinde de her geçen gün artış görülmektedir. 
  • BSC, Binance kripto borsasında yüksek hızlı veri iletimini ve 24 saatlik işlem hacmini desteklemek için açıldığından BakerySwap için avantajlı bir altyapıdır. 
  • Eylül 2020'de BSC, akıllı sözleşme işleviyle piyasaya sürülürken Ethereum'a birlikte çalışabilir bir alternatif sunmuştur. BakerySwap bu ağ üzerinde stabil bir şekilde çalışarak geniş kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. 
  • BakerySwap platformu sadece bir DEX olmakla kalmayıp kripto para yatırımcılarına ve geliştiricilere sunduğu avantajlarla dikkatleri üzerine çekmektedir. 

  BAKE Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Anonim kripto para analistlerinin BAKE coin grafiğindeki Fib Geri Çekilme'ye göre, anlık direnç seviyesi 0,735 dolar, anlık destek seviyesi ise 0,622 dolar seviyelerindedir. Ortalama Yön Endeksi'ne dayalı gösterge, BAKE coin için hafif bir toparlanmayı yansıtmaktadır. Teknik göstergelerin hiçbiri BakeryToken için doğrulayıcı bir satın alma sinyali vermese de analistler yükseliş için umutludur. Popüler analistler BAKE coin grafiğinde net bir trend onayı için hareketteki mevcut onaysızlığın küresel ipuçları korkusundan kaynaklandığı ve kriptonun toplam piyasa sermayesinde hafifçe düştüğü sonucuna varmaktadır. 

  BakeryToken (BAKE) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  BAKE coin projesi kripto para piyasasında likidite sağlayıcısı olarak görev yapan BakerySwap ekosisteminin yerel kripto para birimidir. 2020 yılının Eylül ayında kripto para piyasasına sürülen BAKE coin kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesi elde etmiştir. BakerySwap platformunun işlem ücretlerinden pay kazanmak ve yönetişim sürecinin bir parçası olmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu platformun tüm kullanıcılarına belirli koşulları yerine getirmeleri halinde BAKE coin hediye edilir. 

  BakerySwap protokolü ise merkeziyetsiz otomatik piyasa yapıcı (AMM) olarak kripto para sektöründe yerini almıştır. Binance Smart Chain (BSC) altyapısını kullanan bu likidite sağlayıcısı BEP-20 yönetişim tokeni olarak BAKE coin kullanmaktadır. Platformun çalışma prensibi diğer likidite sağlayıcıları ile aynı olup kullanıcılar BakerySwap üzerinde işlem yaparak BAKE coin kazanabilmektedir. 

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  BAKE coin, özellikle son dönemde altcoin piyasasında sık sık adından söz ettirmesiyle yatırımcıların dikkatini çekmektedir. BAKE coin kullanıcıları, protokol üzerinde likidite sağlayarak ödül kazanmaktadır. BAKE coin ayrıca altcoin yatırımcıları için sunduğu stake havuzlarında pasif getiri imkanı tanımakta ve Bakery Gallery üzerinden de NFT alım satımına izin vermektedir. Bu sayede NFT sektöründe de BAKE coin kullanım alanı elde edebilmektedir. 

  BAKE Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 BAKE fiyatı %bakerytoken+try% TL. Döviz cinsinden ise %bakerytoken+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, BakeryToken Coin 24 saatte %bakerytoken+yuzde%.

  Kripto para piyasasında son dönemde artan belirsizlik sebebiyle inişli çıkışlı sert hareketler görülebilmektedir. BAKE coin fiyatı da piyasa genelinde etkili olan trend hareketlerinden ve haberlerden etkilenmektedir. Usta analistlere göre BAKE coin yatırımı yapmadan önce mutlaka güncel piyasa trendlerine ve teknik analizdeki destek-direnç seviyelerine bakılmalıdır. Bu sayede BAKE coin kazançlarından daha yüksek gelir elde etmek mümkündür. 

  BAKE Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  BSC ağını kullanan BakerySwap protokolü her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcı elde eden bir otomatik piyasa yapıcıdır. (AMM). Bu nedenle kripto para piyasasına olan ilgi arttıkça BAKE coin talebinde de artış görülebilir. Üstelik sadece merkeziyetsiz borsa olmayan ve aynı zamanda Bakery Gallery sayesinde kullanıcıların NFT projelerini de alıp satmasını sağlayan bu projenin gelecekte çok daha yüksek fiyat seviyelerine ulaşması beklenmektedir. 

  BAKE Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  BakeryToken ağı, gerçek zamanlı izleme ve istihbarat sistemleri kullanılarak güvence altına alınmaktadır. Zincir üstü işlemler izlenerek birçok güvenlik kontrolünden geçtiği için kripto para uzmanları tarafından da onaylanmaktadır. Ayrıca Binance Smart Chain (BSC) üzerinde inşa edilen BakerySwap son derece güvenilir bir altyapıya sahip olduğu için siber saldırılara karşı da sağlamdır. Bu sebeple BAKE coin almak isteyen yatırımcılar için hiçbir güvenlik riski bulunmamaktadır. 

  BAKE Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Bakery Swap protokolünün diğer otomatik piyasa yapıcılardan bazı farkları vardır. Öncelikle Binance Smart Chain üzerinde çalıştığı için BAKE – BNB havuzu ile diğer havuzlara kıyasla daha fazla gelir sağlamaktadır. BSC tabanlı AMM olan BakerySwap platformu LINK ve DOT gibi popüler altcoinler için de likidite havuzu olarak kullanılabilmektedir. Bu sayede topluluk tarafından yeni likidite havuzlarının oluşturulması kolay hale gelmektedir. Öte yandan BakerySwap, tüm takas ve alım satım işlemlerinden yüzde 0,30'luk ücret aldığı ve bunların yüzde 0,25'ini likidite sağlayıcılarına aktardığı için diğer protokollere kıyasla daha ekonomik bir kullanım sağlamaktadır.

  BAKE Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  BAKE coin avantajları şunlardır: 

  • Herhangi bir BakerySwap kullanıcısı, desteklenen bir likidite havuzuna para yatırarak piyasa yapıcısı olabilir.
  • Kullanıcılar, bir likidite sağlayıcısı (LP) olma karşılığında, token borsaları için platform işlem ücretlerinden ödüller kazanırlar. 
  • BakerySwap LP'ler de protokole %50 Binance Coin (BNB) ve %50 eter (ETH) gibi eşdeğer değerde iki kripto para yatırır. Bir havuza ne kadar fazla likidite konursa, büyük siparişlerde kayma olasılığı o kadar düşük olur. 
  • BAKE coin platformda daha fazla ilgi çekebilir ve bu da daha fazla likidite ile sonuçlandığı için kripto paranın değeri artacaktır. 

  BAKE coin dezavantajları şunlardır: 

  • Uniswap ve PancakeSwap gibi rakipleri vardır. 
  • BAKE coin fiyatı yüksek rekabet ortamında zaman zaman geride kalabilir. 
  • Yüksek volatilitesi sebebiyle BAKE coin yatırımı riskli bir yatırım tercihidir. 

  BAKE Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Altcoin piyasasında popülerliği her geçen gün artan BAKE coin, kripto para piyasasında önde gelen borsalarda listelenmektedir. BAKE coin yatırımı yapmak isteyen altcoin yatırımcılarının şu borsalarda hesabının olması yeterlidir:

  • Binance
  • Bithumb 
  • Gate.io
  • KuCoin
  • İndodex
  • Binance TR
  • MEXC
  • PancakeSwap
  • Bitrue
  • Bitmart
  • BakerySwap
  • Biswap 
  • Tokocrypto 

  BAKE Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Usta analistlerin BAKE coin fiyat tahminleri ile ilgili güncel raporları merak edilmektedir. Yerli yatırımcıların yakından tanıdığı uzmanların BAKE coin geleceği ve fiyat tahminleri ile ilgili son değerlendirmeleri şu şekildedir: 

  • Price Prediction analistlerinin BAKE coin fiyat tahmini geçmiş fiyat verilerine göre, 2022 yılında en az 0.77 dolar seviyesine ulaşabilir. Uzmanlar, BAKE fiyatının, ortalama 0.79 dolar işlem fiyatı ile maksimum 0.90 dolar seviyesine ulaşabileceğini söylemektedir.
  • CryptoNews uzmanlarından BAKE/USD tahminlerine dayanarak, BakeryToken kripto para birimi 2022'nin ilk aylarında minimum 1.22 dolar fiyatla işlem görmesini beklemektedir. 2022 ortası için uzmanların BAKE coin fiyat tahminine göre 1,05 dolara yükselebilir. 2022 için fiyat tahmini, BakeryToken fiyatının yıl sonuna kadar tekrar 1,04 dolara düşebileceğini öngördüğü için yatırımcılara uyarı yapılmaktadır. 
  • TechNewsleader ekibinin görüşüne göre, BAKE coin çok uzun bir süre mevcut fiyatında sabit kalacaktır. 2022'a göre, BAKE coin maksimum 0.84 dolar değerinde olması beklenmektedir. Piyasa yükselişe geçerse minimum fiyat 0.74 dolara kadar çıkabilir.

  Sonuç

  BakerySwap projesi, hem otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) hem de merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Bununla birlikte, Ethereum tabanlı Uniswap'tan farklı olarak BakerySwap, Binance Akıllı Zincirinde (BSC) inşa edilmiştir. 2020 yılının Eylül ayında piyasaya sürülen BAKE coin bu protokolün yerel kripto para birimidir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle