SafeBTC Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda SAFEMOON Coin ile doğrudan bağlantılı SafeBTC Coin hakkında bilgileri detaylı bir şekilde aktaracağız. Analistlerin tarihsel fiyat performansını iyi görmedikleri SafeBTC Coin için yorumlar neler, avantajları, dezavantajları neler, nasıl alınır sorularına bu yazımızda yanıt arayacağız. 

  SafeBTC Coin Nedir?

  SafeBTC Coin, pasif getiri elde etmek amacıyla tercih edilen bir altcoindir. SafeBTC Coin, SAFEMOON Coin ile işlem açısından ilişkilidir. SafeBTC Coin ile staking işlemi gerçekleştirenler SAFEMOON Coin kazanabilirler. SafeBTC Coin’in cüzdanda kitlenen bakiye oranı ne kadar ise aynı oranda SAFEMOON Coin vade sonunda elde edilir. 

  Projenin Amacı ve White Paper

  SafeBTC Coin projesinin amacı staking bakiyesinin yüzde oranı ile aynı oranda pasif getiri sunmaktır. Diğer bir ifade ile kripto para cüzdanından %2 oranında SafeBTC Coin kilitleyen kişi vade sonunda %2 oranında SAFEMOON Coin kazanır. Projenin bir diğer amacı ise takas işlemlerinde yüksek hız sunmaktır. Projenin amaçları hakkında daha kapsamlı bilgi için https://www.safebitcoin.io/ linkinden erişebileceğiniz Whitepaper’ı inceleyebilirsiniz.

  SafeBTC Coin Yorum

  SafeBTC Coin için yapılan analist ve yatırımcı yorumlarına baktığımızda onun popüler bir seviyede olmadığını görüyoruz. Analistler SafeBTC'nin belirli borsalar içinde takas açısından oldukça hızlı emir onayını sunduğunu belirtmişler. Yatırımcılar ise seri alım-satım için SafeBTC Coin’i sıklıkla tercih etmediklerini yorumlarından paylaşmışlar.

  SafeBTC Coin Geleceği

  Analistler SafeBTC Coin’in gelecekte herhangi bir fiyat erimesi yaşamayacağını düşünüyorlar. Diğer yandan bu altcoin için çarpıcı bir imajı da çizmiyorlar. SafeBTC Coin’in değerlenme çıtasının tarihsel açıdan şuan çok düşük olduğunu açıklıyorlar. Altcoin’in 2021 ilk yarından değer kazanabileceğini savunuyorlar. Analistlere göre bu altcoin değer kazansa bile 2021 ilk periyodu sonunda 0.00000020 dolar ile 0.00000023 dolar bandı arasında olabilir.

  SafeBTC Coin Nasıl Alınır?

  SafeBTC Coin almak için yapılacaklar:

  • 1. Adım: SafeBTC Coin, PancakeSwap, DigiFinex, IndoEx gibi kripto para borsalarında işleme giriyor. Bu borsalardan tercih ettiğinize giriş yapabilirsiniz.
  • 2. Adım: Borsaya giriş yaptıktan sonra bu alanda hesap açılması ve KYC onay işleminin tamamlanması gerekiyor.
  • 3. Adım: Bu işlem ardından borsanın “para yatır“ bölümünden cüzdana para transfer etmek gerekir.
  • 4. Adım: Borsa cüzdanında bakiye oluştuktan sonra, SAFEBTC paritesinin yer aldığı işlem sayfasına gidilmelidir.
  • 5. Adım: Bu bölümde uygun görülen fiyat üzerinden SAFEBTC alım emri verebilir veya mevcut fiyat üzerinden satın alım yapılır.
  • 6. Adım: SAFEBTC aldıktan sonra miktarı sanal cüzdanınızda saklayabilirsiniz. Daha güvenli bir yol için donanım cüzdanda da SAFEBTC saklayabilirsiniz.

  Bu adımları doğru şekilde izlemeniz halinde alımı tamamlayabilirsiniz.

  Avantajları Neler?

  SafeBTC Coin avantajları şu şekildedir:

  • İşlem Hızı: SafeBTC Coin ile kripto para borsalarında yapılan alım-satım’da oldukça hızlı onay alınır. Alım satım emirleri için kısa bekleme süresinde gelen onayla, yatırım pozisyonunda avantaj yakalanan fiyat değişmeden işleme girilir.
  • Pasif Gelir: SafeBTC Coin’ cüzdanda kilitleyerek, risksiz bir modelde coin kazancı elde edilir. Altcoin’n kullanılmadı vade sonunda %2 oranında coin kazanılır.

  Dezavantajları Ne?

  SafeBTC Coin dezavantajları şöyledir:

  • Düşük Fiyat Performansı: SafeBTC Coin analistler tarafından fiyat performansı en düşük altcoinlerden biri olarak görülür. Grafik verilerinde değer alımı varken dahi fiyat performansı diğer altcoinlerin altındadır.
  • Kısıtlı Erişim: SafeBTC işlem hacmi geniş olan be global anlamda benimsenen kripto para borsalarında işleme girmez. Ona erişmek için her alandan işlem yapmak mümkün değildir.

  Sonuç

  SafeBTC Coin daha çok pasif getiri elde etmek için yatırımcılarca tercih edilen bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Kısa ve orta vadeli alım-satımda tercih edilirliği düşüktür. Analistlere göre 2021 ilk periyodunda artabilecek bir altcoindir. SafeBTC Coin’in DeFi sektöründe hedeflediği payı alabilecek mi merak konusu. Bu elbette bağlı olduğu Safemoon projesinin başarısına bağlı olarak değişecek bir durum.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle