PowerPool (CVP) Coin Nedir? CVP Token Nasıl, Nereden Alınır?

  PowerPool (CVP) Coin 2020 yılında piyasaya etkileyici bir giriş yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dönemsel olarak yaşadığı ani yükselişler ile kripto para yatırımcıları arasında popülerliği artan CVP Coin nedir, nereden ve nasıl alınır, projenin avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  PowerPool (CVP) Coin Nedir?

  Ethereum tabanlı DeFi projelerinin yönetim token’i sorununu çözmek adına geliştirilen PowerPool (CVP) Coin, 2020 yılında bir grup anonim ekip tarafından geliştirilen topluluk odaklı bir DeFi projesidir. Merkezinde halk olan CVP Coin, sahiplerine Proof-of-Stake odaklı protokollerde oy hakkı sunan yönetim tokenı’dir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Ethereum tabanlı DeFi projelerinde stake gücü elde edilmesi amacıyla geliştirilen PowerPool Coin, sahiplerine farklı protokollerde etkin rol oynama şansı tanıyor. Zengin ödül seçeneği ve düşük gas fee ödemesi ile öne çıkan CVP Coin, tamamen topluluk odaklı yapısı ile dikkat çekiyor. Likidite madenciliğinde daha “demokratik” bir ortam sunmayı amaçlayan token, sahiplerine sunduğu oy kullanma hakkı ile “stake” konusundaki en büyük belirsizlikleri ortadan kaldırmayı başarıyor.

  Merkezi olmayan finansçıların yönetim sorununa çözüm sunan PowerPool Coin (CVP) hakkında detaylı bilgiye https://powerpool.finance/ adresinde yer alan CVP WhitePaper üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CVP Coin Yorumları

  Çok sayıda kullanım alanına sahip olan CVP Coin, sahiplerine ödünç token vererek daha fazla CVP Coin elde etme şansı sunuyor. Merkeziyetsiz DeFi dünyasını “daha adil” hale getirmeyi hedefleyen coin, düşük gas fee ile rakiplerine göre hedefini gerçekleştirmeye daha yakın görünüyor. CVP token tutmak için sunduğu cazip ödüller ile coin sahipliğinin ödüllendirilmesi ise uzmanlara göre coin’in cazibesini artırarak alım yönünde değerlendirilebilir.

  PowerPool (CVP) Coin Geleceği

  PowePool Coin geleceği, hedeflediği “geleceği değiştirme” misyonu nedeniyle heyecan verici olarak değerlendirilmektedir. CVP sahiplerinin merkezsiz finans dünyasının en büyük yönetim token’i sorununu çözme konusunda başarısı, finans ve kredi dünyasında kripto para odaklı yaşanacak gelişmelerde uzmanlarca CVP’nin bir adım öne çıkacağı yönünde değerlendirilmektedir. Sahiplerine ağda sunduğu oy kullanma hakkı ve pasif gelir artıları ise uzmanlarca “satın alma ve elde tutma” yönünde yatırımcı tercihlerini etkilemek açısından önemlidir. Gelecek projeksiyonda coin’in yıllık yaklaşık %15 arz artışı baskısını kırmak için sahiplik yönündeki teşvikler, toplam arzın 100 milyon adet olacak olan coin’de deflasyonist yapının kazanılmasına katkı sağlayacaktır.

  CVP Coin Fiyatı

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 CVP fiyatı %concentrated-voting-power+try% TL. Döviz cinsinden ise %concentrated-voting-power+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, PowerPool Coin 24 saatte %concentrated-voting-power+yuzde%.

  Ani bir değer kazancı ile piyasaya giriş yapan PowerPool Coin, yaşadığı düşüşten kurtularak yatay trende geçiş yapmıştır. Dönemsel ani yükselişleri ile kripto para yatırımcılarının dikkatini çeken CVP Coin, halen volatil hareketlerini sürdürmektedir. Zirvesinden oldukça uzakta kalan coin için mevcut fiyatların makul seviyelerde olduğu yönünde görüş beyan eden uzmanlar, güç toplama sürecinin sahiplik artırma fırsatı olarak değerlendirilebileceğini düşünmektedirler.

  PowerPool (CVP) Token Nereden ve Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: PowerPool Token satın almak için Binance uygulamasını indirin ya da borsanın web sayfasına giriş yapın.
  • 2. Adım: Binance üyeliği açarak hesap oluşturun.
  • 3. Adım: Hesabınıza para transfer edin.
  • 4. Adım: CVP/BUSD paritesi ile işlem yapmak için önce BUSD/TRY paritesi ile BUSD satın alın ve sonrasında CVP/BUSD paritesini kullanarak PowerPool Coin satın alın.
  • 5. Adım: Sahip olduğunuz token’leri borsada satış hazır bekletebilir ya da uzun vadeli yatırım için soğuk cüzdana taşıyabilirsiniz.

  Avantajları Neler?

  PowerPool (CVP) Token artıları şu şekildedir:

  • Düşük gas fee sunması nedeniyle daha adil bir karar verme mekanizması oluşturur.
  • Her yıl dolaşımdaki CVP miktarı %15 artar ve bu oran makul seviyelerdedir.
  • Elde tutarak pasif gelir elde edilebilir.

  Dezavantajları Neler?

  PowerPool (CVP) Token eksileri şu şekilde sıralanabilir:

  • Geliştiricilerin anonim olması ilk bakışta kripto para yatırımcılarında güvensizlik oluşturabilir.
  • Yüksek fiyat değişimleri nedeni ile satın alma noktasında tereddüt yaratabilmektedir.

  Sonuç Olarak

  Ethereum tabanlı DeFi projelerine “daha demokratik” karar alma mekanizması sunmak adına geliştirilen PowerPool (CVP) Coin, sahiplerine ağda yapılacak oylamalara katılma şansı sunmaktadır. Yüksek gas fee nedeni ile küçük yatırımcıların karar alma mekanizmasına katılmaktan kaçınması sorununuza çözüm sunan CVP Coin, yatırımcılarına pasif gelir sunarak uzun vadeli coin yatırımını daha cazip hale getirmektedir.

  100 milyon adet ile sınırlı olan CVP Coin dolaşım miktarı her yıl %15 artarken, uzmanlarca ilerleyen günlerde merkezsiz finans alanında yaşanan yeni değişimlerin CVP’yi cazip kılabileceği yönünde değerlendirmeler dikkat çekmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle