Deneyimli analist BTC fiyatındaki kritik seviyeleri açıkladı

  Ünlü analist Michael van de Poppe, lider kripto para birimi Bitcoin fiyatındaki son görünümü değerlendirdi. BTC fiyatındaki yükseliş momentumu kaybolurken, yatırımcılar deneyimli analistin açıklamalarına yoğunlaştı…

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı 36 bin dolar seviyesine kadar yükselmesinin ardından yükseliş momentumunu kaybetti. Bu seviyelerde kalıcı olamayan BTC fiyatındaki düşüş yatırımcıların dikkatini çekti. Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, BTC piyasasındaki son görünümü yorumladı.

  Bitcoin Fiyatındaki Önemli Seviyeler 

  Kripto para piyasasında mevcut aşamada retest sürecinin iyi gittiğini belirten Poppe, Bitcoin’in aşağı yönlü hareketine son vermesi için 35 bin dolar seviyesine dikkat çekti. Deneyimli analiste göre Bitcoin fiyatı bu seviyede tutunursa satış baskısını bertaraf edebilir. Ancak Bitcoin bu seviyede kalmayı başaramazsa 33 bin dolarlı seviyelerin görülmesi söz konusu olabilir. 

  Kripto para piyasasının en deneyimli isimlerinden biri olan Michael van de Poppe, son paylaşımı ile topluluğun dikkatini çekti. Twitter hesabından piyasayı yorumlayan ünlü analist, BTC fiyatında 35 bin dolar, 33 bin dolar ve 38 bin dolarlı seviyeleri vurguladı. Başarılı kripto para analisti, Bitcoin fiyatının kritik seviyede tutunmayı başarması halinde yeniden 38 bin doları test etme ihtimaline değindi. 

  BTC Fiyatı Toparlanacak Mı?

  Kripto para dünyasının en büyük projesi Bitcoin fiyatındaki değişimler analistler tarafından yakından takip ediliyor. Michael van de Poppe görüşüne göre BTC üzerindeki satış baskısının azalması için 35 bin dolar üzerinde kapanış yapılması gerekiyor. Ancak kripto para borsalarından gelen anlık verilere göre BTC fiyat 34.680 dolar seviyelerinden işlem görmeyi sürdürüyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle