Popüler analist patlama yapabilecek altcoini açıkladı

  Kripto para dünyasında altcoin yatırımcıları, ünlü analistlerin açıklamalarını yakından takip ediyor. Sektörde Capo olarak bilinen anonim analist, patlama yapacağını düşündüğü altcoini açıkladı…

  Altcoin piyasasında kısa vadede önemli bir düzeltme geleceğini düşünen ünlü kripto para analisti Capo, sosyal medya hesabından yeni açıklamalarda bulundu. Altcoinlerin önemli bir geri çekilme yaşadıktan sonra büyük sermaye girişine tanık olabileceğini düşünen trader tavsiye verdi. Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği popüler analistin açıklamaları büyük ses getirdi. 

  Geçtiğimiz günlerde genel kripto para piyasası yaklaşık 100 milyar dolarlık değer kaybı yaşadı. Fakat analist Capo, altcoinleri satın almak için en uygun zaman olmadığına dikkat çekti: “Henüz satın almıyorum. Daha fazla kan dökülecek. Dipten almaya hazır olun.” Ünlü analistin bu açıklamaları altcoin yatırımcıları tarafından büyük ilgi gördü.

  Syntropy (NOIA) Fiyatına Dikkat 

  Capo’nun kripto para oynaklığının ortasında yakından takip ettiği bir altcoin olarak Syntropy (NOIA) gösterdi. Popüler trader, gizlilik odaklı kripto para projesinin şu anki 0.26 dolarlık fiyatından %284.62’lik bir artışı temsil eden 1 dolara ulaşacağına inanıyor. Uyuyan devin 1 dolara kesin olarak ulaşacağını söylemesiyle altcoin yatırımcılarının da ilgisini çekmeyi başardı.

  Diğer altcoinleri; oracle platformu Band Protocol (BAND), tedarik zinciri yönetim aracı VeChain (VET), ölçeklenebilir blokzinciri platformu Elrond (EGLD) şeklinde sıraladı. Kripto para analistine göre merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi Fantom (FTM) de patlama yapabilir.

  Bitcoin Fiyatında Güncel Tahmin

  Analist Capo, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı paylaşımda Bitcoin (BTC) fiyatı hakkında merak edilenleri açıkladı. Yaklaşık 50 bin takipçisi bulunan trader, Bitcoin’in 62 bin dolara kadar yükseldikten sonra yeni bir düşüş trendine gireceğini söyleyerek yatırımcıları uyardı.

  Bu düşüş trendinin 40 bin dolar seviyelerine kadar ineceğini söyleyen Capo, analizinde şu ifadeleri kullandı: “Bitcoin fiyatı 59 bin – 62 bin dolara ulaştığında daha büyük bir düşüş bekliyorum. Şimdi ise, geç kalan satışları tasfiye etmek için “daha küçük” bir düşüş.” Kripto para analisti BTC satın almak isteyen yatırımcılara bu düşüşü beklemeleri tavsiyesinde bulundu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle