Kripto Para

Flare Networks büyümeye kararlı! DOGE ortaklığı geliyor

  Son dönemde blockchain dünyasındaki adımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Flare Networks yeni bir hamle yaptı. Mainnet lansmanı için Dogecoin (DOGE) ile entegrasyon sağlayacağını duyuran şirket ilgi topladı…

  Kripto para dünyasının parlayan yıldızlarından biri olan Dogecoin (DOGE) projesi, blockchain şirketlerinin de radarına girmeye başladı. Flare Networks ile Dogecoin arasında yapılan ortaklık anlaşması kripto para basınının gündemine girdi. Bu ortaklık kapsamında Dogecoin, rakipleri XRP, LTC ve XLM kripto para birimlerinde olduğu gibi Flare akıllı sözleşmelerinde kullanılabilecek.

  Flare Networks ile Dogecoin entegrasyonu, blockchain teknolojisinin kullanıcıları kadar DOGE yatırımcılarını da sevindirdi. Edinilen bilgilere göre Dogecoin, Flare Networks sayesinde Ethereum ağındakine benzer şekilde akıllı sözleşmelerde kullanılabilecek. Gelecek aylarda lansman yapmayı hedefleyen Flare Networks, Dogecoin dışında pek çok entegrasyon sağlayabileceğinin de sinyallerini verdi.

  Flare Networks Entegrasyonları Artıyor 

  Geçtiğimiz aylarda, XRP Ledger ve Litecoin entegrasyonu ile kripto para basınının gündemine giren Flare Networks, şimdi de Dogecoin entegrasyonu ile ses getirdi. Ağ üzerinde kullanıma açılan bu üç projenin F-protokollerine yardımcı olmakla sorumlu olduğu belirtildi. Buna göre Flare Networks kullanıcıları, DOGE, XRP, LTC gibi native tokenları ödül olarak kazanma fırsatına sahip olabilecekler.

  Kullanıcıların söz konusu tokenları kazanabilmeleri için ellerinde Flare Networks blockchain ağının yerel kripto para birimi FLR token olması gerekecek. Kullanıcılar, FLR tokenları teminat göstererek bu kripto para birimlerini F-asset mint edebilecekler. Öte yandan Dogecoin, Flare Networks’te F-asset olarak bulunuyor. Ağda bulunan diğer F-assetler de Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ve Stellar (XLM) şeklinde sıralanıyor.

  DOGE Fiyatına Etki Edebilir

  Tesla CEO’su Elon Musk ve daha pek çok ünlü destekçisi bulunan DOGE, son dönemdeki hızlı yükselişi ile altcoin piyasasını sarsmayı başardı. Şaka amaçlı çıkartılan kripto paranın bu entegrasyonu da fiyata olumlu yansıyabilir. Kripto para uzmanları, daha fazla kripto para yatırımcısına ulaşabilme imkanı bulan DOGE coin fiyatında yükselişin devam edebileceğini öne sürüyor

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle