Kriptopara

5 Uzmandan JOE Coin Geleceği 2022 – JOE Token Fiyat Tahmini

  Derin bir düşüş yaşayan JOE Coin’de dip çalışmaları tüm kripto para yatırımcılarının dikkatini çekti. Trader Joe borsasının yerel belirtecine yatırım yapmayı düşünüyorsanız gelin hep birlikte uzmanların JOE Coin geleceğine yönelik beklentilerine ve analistlerin fiyat hedeflerine göz atalım.

  5 Uzmandan JOE Coin Geleceği 2022

  Trader JOE kripto para borsasının yerel token’i olan JOE Coin, stake miktarını artırması ve sunduğu DeFi deneyimi ile dikkat çekmektedir. Uzmanlar gerek DEX yönü gerek stake geliri nedeni ile projeye yönelik olumlu görüşlerini ifade etmektedirler. Güvenlik konusunda da bekleneni veren teknolojisi ile dikkat çeken projenin potansiyelleri beğenilmektedir. NFT gelişmeleri ile daha yaygın kullanılacağı düşünülen JOE Coin’de uzmanlar, fiyatının yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yönelmesini beklediklerini ifade etmektedirler.

  JOE Coin Grafik Analizi

  JOE Coin’de yaşanan derin düşüş ardından anonim analistler, token’in dip yapma çalışması yaptığını ifade etmektedirler. Teknik göstergelerin tamamının halen dipte olduğunu ifade eden analistler, yeni pozisyon alımı için teknik analiz seviyelerinin takip edilmesi gerektiğini ifade ettiler.

  Analistler, tepki yükselişinin kalıcı olabilmesi için 1,30 dolar direncinin aşılması gerektiğini ifade ettiler. Bu seviye üzerinde ise 1,62 doların hedefe girebileceği kaydedildi. Aksi yönde ise 0,377 dolara kadar herhangi bir destek bulunmadığını ifade ettiler.

  JOE Token Fiyat Tahminleri

  Kripto para endüstrisinin yakından takip edilen 5 analisti, farklı vadeler için JOE Coin’de fiyat hedeflerini algoritma bazlı tahmin sistemlerini kullanarak paylaşmaktadırlar. Analistlerin yükseliş öngörüsü tüm tahminlere yer almaktadır. Yıl Sonu için JOE Coin’de en düşük 0,831 dolar, en yüksek 1,13 dolar fiyat hedefi belirlenmektedir.

  • Price Prediction JOE Coin Fiyat Tahmini

  Price Prediction, JOE Coin geleceğine yönelik en yüksek beklenti taşıyan kuruluş arasında gösterilebilir. Kuruluş yıl sonu 1,13 dolar fiyat hedefi öngörmektedir. 2023 yılı için JOE Coin fiyat tahminini 1,64 dolar ön görürken, 5 yılın sonunda fiyatın 6,46 dolara ulaşmasını öngörmektedir.

  • Wallet Investor JOE Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor 1 ve 5 yıllık JOE Coin fiyat hedeflerinde yükseliş yönünde görüş beyan etmektedir. Kuruluş 1 yıllık süreçte fiyatların 0,967 dolara ulaşmasını öngörmektedir. 5 yılın sonunda ise hedefini düşüren kuruluş, 2027 yılında 0,583 dolara işaret etmektedir.

  • DigitalCoin JOE Coin Fiyat Tahmini

  DigitalCoin, JOE Coin’de güçlü yükseliş beklentisini paylaştığı hedeflerle desteklemektedir. Kuruluş yıl sonunda 0,95 dolar öngördüğü token’de gelecek yıl 1,09 dolar fiyat tahmini paylaşmaktadır. 5 yıl sonunda kuruluş, token’de 2,01 dolar hedef belirlemektedir.

  • Gov Capital JOE Coin Fiyat Tahmini

  Gov Capital analistleri JOE Coin’e yönelik beklentilerinde yükseliş yönünde görüş beyan etmektedir. Kuruluş 1 yıl için 0,831 dolar token’de 0,831 dolar hedef öngörmektedir. 5 yıl içinde fiyatların 1,674 dolara ulaşabileceğini öngörmektedir.

  • Coin Data Flow JOE Coin Fiyat Tahmini

  Coin Data Flow JOE Coin’de farklı platformlarda paylaşılan verilere göre tahmin paylaşmaktadır. Kuruluş en düşük 0,95 dolar öngördüğü token’de en yüksek 1,53 dolar hedef öngörmektedir. Kuruluş 5 yılın sonunda 6,62 dolar varan fiyat tahmini paylaşmaktadır.

  Sonuç Olarak

  JOE Coin DeFi avantajlarını sunan popüler kripto para birimleri arasında yer alır. 4 milyar dolar üzerine kilitli değer barındıran proje, Trader Joe borsasının popülerliğinden etkilenmektedir. Analistler token’i geleceğini beğenirken JOE Coin’in fiyatını artıracağını düşünmektedirler. Farklı vadelerde paylaşılan tahminlerde 1 yıl içinde 1 dolar üzeri hedef paylaşılan token’de 5 yılın sonunda 7 dolara yaklaşan fiyat hedefleri yayınlamaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle