MASK Network 7 günde değerini üçe katladı

  Kripto para piyasasında Bitcoin (BTC) rüzgarları esmeye devam ederken, MASK Network (MASK) son bir haftada değerini 3 kat artırmayı başardı. Son 24 saat içinde değerini 20 doların da üzerine çıkarmayı başaran MASK Network, şimdilerde yatırımcıların yoğun ilgisi ile karşılaşmaya başladı.

  Kripto para piyasalarında lider kripto para birimi Bitcoin’in fiyat hareketliliği sıkı sıkıya takip ediliyor. Zira Bitcoin’in yön belirleyici bir konumda olması, onu sürekli olarak gündemde tutuyor. Son bir haftalık süreçte Bitcoin yukarı yönlü ivmelenmeler ile dikkatleri çekmeyi başardı. Ancak BTC’nin gölgesinde hareket eden birçok küçük ölçekli altcoin, gösterdikleri değer artışları ile birçok yatırımcının dikkatini çekti. 

  Bu altcoinlerden biri olan MASK Network, son bir haftalık süreçte değerini 3 kat artırmayı başardı ve son 24 saatte fiyatını 20 doların üzerine taşıdı. Şimdilerde yatırımcıların MASK Network araştırmaları ve yoğun ilgisi gündeme geliyor.

  MASK’ın Fiyat Performansı

  MASK her ne kadar son bir haftalık süreç içinde gösterdiği performans ile dikkatleri çekmeyi başarmış olsa da onun yukarı yönlü hareketleri uzun bir süredir devam ediyor. Son bir aylık süreçte MASK değerini %193 oranında artırdı. Son iki haftalık süreçte ise MASK değerini %80 oranında artırdı ve son bir haftalık süreçte de değerini %146 oranında artırmayı başardı.

  Günlük bazda ise MASK’ın değer kazancı %48 oranında kaydedildi. MASK tüm zamanların rekorunu 41,45 dolar seviyesinde 24 Şubat tarihinde görmüştü. Son yükselişler ile birlikte MASK’ın piyasa değeri 1,5 milyar dolara yükseldi. Bu alanda MASK ayrıca piyasa değeri ile 71. sıraya ulaştı. MASK’ın ayrıca günlük işlem hacmi de 420 milyon doların üzerinde seyrediyor.

  MASK Network (MASK) Nedir?

  En temel anlamda MASK Network, kullanıcıların internet tarayıcıları üzerinden şifrelenmiş mesaj göndermesine ve gönderi paylaşımlarının sağlanmasına hizmet veren bir platformdur.

  Google Chrome, Firefox, Edge ve Chrome tabanlı tarayıcılar üzerinde hizmet veren platform aynı zamanda Twitter ve Facebook üzerinde de hizmet vermektedir. Sosyal medya platformları üzerinden, çift yönlü MASK ile kripto para transferi yapılabilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle