Kripto Para

MASK coin Binance’ta listenledi; Fiyatı uçuşa geçti!

  Kripto para piyasasında işlem hacmine göre en büyük borsa olan Binance, yeni listeleme duyurusu ile gündeme geldi. Borsanın yaptığı duyuruda Mask Network (MASK) kripto para birimi kullanıcıların işlemlerine açıldı…

  Popüler kripto para borsalarından Binance resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından yapılan listeleme duyurusu büyük ilgi gördü. Kripto para dünyasının en büyük işlem hacmine sahip borsası olmasıyla öne çıkan Binance, belirli aralıklarla yeni kripto para birimlerini listelemeyi sürdürüyor. 

  Türkiye’deki kripto para yatırımcılarının da tercih ettiği büyük platformlardan biri olan Binance tarafından yapılan duyuruda Mask Network’ün (MASK) listelendiği açıklandı. Borsada yatırma işlemlerinin ve çeşitli işlem çiftleri ile gerçekleştirilecek alım satım işlemlerinin sabah saatlerinde başladığı bildirildi. Çekim işlemler ise bugün Türkiye saati ile 17:00’de başladığı açıklandı. 

  MASK İşlem Çiftleri Listelendi 

  Son duyurusunda Mask Network’ü (MASK) listeleyeceğini açıklayan Binance borsası kullanıcılarına müjdeli haberi verdi. Borsada MASK/BNB, MASK/BUSD ve MASK/USDT ticaret çiftleri için alım satımı faaliyete geçireceği duyuruldu. 

  Binance duyurusuna göre Mask Network, internet kullanıcıların Web 2.0’dan Web 3.0’a bağlayan bir köprü olmayı hedefleyen bir ağ olmasıyla dikkat çekiyor. Özellikle altcoin yatırımcılarından büyük ilgi gören MASK yerel tokenı, hızlı bir fiyat artışı yaşadı. Bu token, yönetişim, protokol teşviki, dApplet geliştirme ve premium özellikler için kripto para yatırımcılarından talep görüyor. 

  MASK Fiyatı Hızlı Yükseldi 

  Binance borsasından yapılan duyuru öncesindeki fiyatına göre MASK hızlı bir yükseliş rallisi başlattı. Duyurunun kripto para topluluğunda geniş yankı bulmasından sonra yüzde 54’ten fazla oranda değer artışı görüldü. MASK altcoin fiyatında kısa süreli yükselişin ardından satış baskısı artınca bir miktar gerileme görüldü. Web 2.0’dan Web 3.0’a bağlayan bir köprü olmayı hedefleyen bir ağın tokenı olan MASK, projesi olan altcoinler arasında ilgi çekiyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle