Kriptopara

3 Analistten WING Coin Geleceği ve 2022 Tahminleri

  Kripto para piyasasında son dönemde adından sık sık söz ettiren WING coin, yerli yatırımcıların da radarına takılmıştır. Altcoin portföylerine WING coin eklemek isteyen yatırımcılar bu proje hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istemektedir. Bu rehberimizde 3 usta analistin WING coin geleceği ve 2022 fiyat tahminleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, yatırım kararınızı güncel değerlendirmelere göre verebilirsiniz. 

  WING Coin Geleceği

  Kripto para yatırımcılarının dikkatini çeken WING coin geleceği ile ilgili usta analistlerin ve uzmanların önemli görüşleri merak edilmektedir. Altcoin piyasasında uzman olan analistlere göre WING coin geleceği şu şekilde yorumlanmaktadır:

  • Wing, proje geliştiricilerine teklif sunduklarında kitle fonlaması alma şansı sağladığı için yatırımcılara projenin gelecekteki kazançlarından kar payı alma imkanı sunmaktadır. Bu şekilde WING coin uzun vadede yüksek yatırım çekme potansiyeli ile değer kazanabilir.
  • Wing Blockchain ayrıca, bir kredi puanlama sistemi olan OScore adlı bir özelliğe sahiptir. OScore, kullanıcıların borç verme/ödünç alma geçmişini ve dijital varlık bilgilerini değerlendirir. Bu sayede WING coin fiyatında yüksek değerlemeler görülebilir.
  • Wing'in kapsayıcı havuzunda, kullanıcılar iyi bir kredi puanı elde etmeye teşvik edilir. Kredilerini zamanında ödeyen kullanıcılar, kredilerinde daha düşük faiz oranlarından yararlanabilirler.

  WING Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  WING kripto para birimi için yüzde 100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, gelişmiş teknik analiz araçlarını kullanan usta analistler, yatırımcılar için önemli tavsiyelerde bulunmaktadır. Belirli zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu WING alım-satım puanı üzerinden Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar gibi en popüler teknik göstergelere bakıldığında önemli al-sat sinyalleri görülebilmektedir. Deneyimli analistlere göre WING coin fiyatında son dönemdeki konsolidasyon sürecini bitiren mumla birlikte yeniden yükseliş trendine giriş görülmektedir. Yükselen kanal içindeki hareketinin güçlenmesi için kısa vadede Fibonacci direnç seviyelerinin aşılması gerekir. 

  WING Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Wing projesi, kripto varlık kredisi ve merkezi olmayan finans (DeFi) projeleri arasında zincirler arası iletişim için tasarlanmış, kredi tabanlı, merkezi olmayan bir platformdur. Wing, farklı blok zincirleri arasında teminat havuzları oluşturma yeteneği nedeniyle Ontology blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Ontoloji, yeni ve mevcut varlıkların dijitalleştirilmesini sağlar. Wing çalışma prensibinde, alacaklılar, borçlular ve garantörler arasındaki ilişkileri geliştirmek için bir risk kontrol mekanizmasıyla birlikte merkezi olmayan yönetişim kullanır.

  WING Kullanım Alanları Nelerdir?

  Wing platformunu kullanan DeFi projelerinin sayısında ve erişilebilirliğinde bir iyileşme görülmektedir. Ayrıca Wing DAO'nun hedeflerinden biri, DeFi endüstrisini rahatsız eden aşırı teminatlandırma sorununu çözmektir. Bu kapsamda merkeziyetsiz finans alanında geniş bir kullanım alanına sahiptir. Platform, yeni blok zinciri projelerinin oluşturulmasına izin verir ve çabalarını merkezi olmayan ve özerk bir yönetim topluluğuna odaklanmaktadır. 

  WING Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Diğer DeFi projelerinin karşılaştığı sorunlara yanıt olarak Wing DAO, Ontology (ONT) blok zincirinde çalışan kredi tabanlı bir DeFi protokolü oluşturmuştur. Bu tür güncellemeler sayesinde WING coin fiyatında hızlı yükseliş beklentisi devam etmektedir. Uzmanlar, kripto para piyasasının DeFi odaklı bir ralli başlatması halinde en çok dikkat çeken yükselişlerden birinin WING coinden gelebileceğini söylemektedir. 

  WING Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Kripto para sektöründe deneyimli isimlere göre WING coin merkeziyetsiz finans sektörü geliştikçe değer kazanma potansiyelini korumaktadır. Bu nedenle WING coin projesi hem güvenilir hem de yatırım yapılabilir bir atcoin projesi olarak tanımlanmaktadır. Yerli yatırımcılar da Binance gibi dev borsalardan gönül rahatlığı ile WING coin satın alabilirler. 

  WING Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Wing projesinin benzersiz bir özelliği, kullanıcıların blok zinciri ile önceden bilgi sahibi olmadan veya etkileşime girmeden bile bir DAO teklifi oluşturmasına veya platformda yatırımcı olmasına izin vermesidir. Wing, proje geliştiricilerine teklif sunduklarında kitle fonlaması alma şansı sunduğu için öne çıkan altcoin projelerinden biridir. Yatırımcılar, karar verme sürecine katkıda bulunma ve karşılığında akıllı sözleşmeler yoluyla gelecekteki karlardan pay alma fırsatına sahiptir. Bu özelliği sayesinde WING coin piyasadaki diğer kripto para projelerinden farklılaşmaktadır.

  WING Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  WING coin avantajları şunlardır:

  • Wing DAO, Ontology (ONT) blok zincirinde çalışan kredi tabanlı bir DeFi protokolüne sahiptir.
  • Blockchain ayrıca, bir kredi puanlama sistemi olan OScore adlı bir özelliğe sahiptir.
  • Kullanıcılar hesapları üzerinde tam kontrole sahiptir ve veri gizliliğini sağlamak için OScore'larına güvenli bir şekilde erişebilir.
  • Wing'in kapsayıcı havuzunda, kullanıcılar iyi bir kredi puanı elde etmeye teşvik edilir. 
  • Kredilerini ödemesini yapan kullanıcılara bir sonraki kredilerinde daha düşük faiz oranları ile avantaj sunulur. 
  • Yatırımcılar, karar verme sürecine katkıda bulunma ve karşılığında akıllı sözleşmeler yoluyla gelecekteki karlardan pay alma fırsatına sahiptir.

  WING coin dezavantajları şunlardır:

  • Wing'e benzer bazı DeFi platformları arasında Uniswap ve AAVE bulunur. Her iki projenin yüksek rekabet yaratması WING coin fiyatını olumsuz etkileyebilir.
  • WING coin yüksek volatilitesi nedeniyle riskli bir yatırım tercihidir. 
  • Merkeziyetsiz finans (DeFi) sektörüne yönelik regülasyon ve yasaklar WING coin fiyatını olumsuz etkileyebilir.

  WING Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Yerli kripto para yatırımcıları WING coin satın almak istediklerinde bu altcoini listeleyen borsalardan hesap açarak alım satım işlemlerini kolaylıkla yapabilirler. Kripto para sektöründe hizmet veren borsalar arasında WING coin listeleyen kripto para alım satım platformları şunlardır:

  • Binance
  • Gate.io
  • MEXC
  • OKX
  • SushiSwap
  • AAX
  • BabySwap
  • CoinDCX
  • OpenOcean
  • ApeSwap
  • Hoo
  • CoinW
  • Vauld

  WING Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  WING coin yatırımı yapmak isteyenler usta analistlerin görüş ve değerlendirmelerini göz önünde bulundurmaktadır. Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı 3 deneyimli analistin WING coin geleceği ve fiyat tahminleri yorumları şu şekildedir:

  • WING coin geçmiş fiyat verileri üzerine Price Prediction ekibinin yapmış olduğu derin teknik analize göre, 2022'de Wings fiyatının minimum 0,008 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. WING coin fiyatı yıl sonuna kadar 0,008 dolar ortalama işlem fiyatı ile maksimum 0,009 dolar seviyesine ulaşabilir.
  • Coin Arbitrage ekibinin algoritma destekli analizine göre Wing Finance fiyatının 2022 yılı sonunda 42.8607 dolar olabileceği tahmin edilmektedir. Gelecek 3 yıl içinde, en yüksek Wing Finance fiyatı 275.992 dolara ve en düşük 4.67183 dolara ulaşabilir. Hesaplamalara göre, 2023 sonunda Wing Finance fiyatının 76.2835 USD civarında olması beklenmektedir.
  • Usta analistlerden oluşan Digital Coin Price ekibi ise Aralık 2022 için WING coin fiyat tahmini ortalama 10.01 dolar, en düşük 8,58 dolar ve en yüksek fiyat 10,58 dolar seviyesinde tahmin etmektedir. Analistlere göre WING coin orta ve uzun vadede kazançlı bir yatırım tercihidir..

  Sonuç 

  Wing projesi, merkezi olmayan finans (DeFi) projeleri arasında zincirler arası iletişim için tasarlanmış, kredi tabanlı bir platformdur. Proje, büyük teminatlara olan ihtiyacı ortadan kaldıran bir kredi değerlendirme modülüne sahiptir. Bu sayede kripto kredi hizmetlerini daha kapsayıcı hale getirmeyi getiren Wing projesinin yerel kripto para birimi WING coindir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle