Analistten muazzam XRP hedefi: Düşen kırıldı, 504x yolda!

  Popüler altcoin XRP’de yüzler gülüyor! Yakaladığı yükseliş ivmesi ile fiyatını 0,50 dolar üzerine taşıyan XRP’de bir teknik analist, verdiği 504 katlık hedef ile dikkat çekiyor. XRP yükselişi sürecek mi?

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile menkul kıymet olduğu gerekçesi ile devam eden davasında artan iyimserlikler Ripple’i (XRP) yukarı taşımayı sürdürüyor! Davanın en geç altı ayda Ripple lehine sonuçlanacağına yönelik artan iyimserlikle birlikte XRP yükselişe geçti. Son günlerdeki artışla fiyatını 0,50 dolar üzerine taşıyan popüler altcoin’de Twitter’da paylaşım yapan teknik analist JD, paylaştığı grafik ile topluluğu hareketlendirdi!

  “XRP’de Düşen Kırıldı”

  Twitter’da 27 bin takipçisine paylaşımda bulunan tanınmış anonim analist JD, son çalışmasında popüler altcoin XRP’yi ele aldı. Tanınmış teknik analist varlık fiyatını analiz ederken yükseliş eğilimine dikkat çekerek, XRP’nin düşeni kırdığını iddia etti!

  Hazırladığı çalışmada daha önce iki kez XRP’nin düşeni kırdığını ve son kırılma gerçekleştiğinde bir yıl içinde varlık fiyatının 504 kat yükseldiğini söyledi! JD, Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek değerine ulaşan XRP’nin bu hareketini düşeni kırması ile takip ettiğini söyleyerek topluluk heyecanının fitilini ateşledi.

  XRP Koşusu Santiment Tarafından Onaylanıyor!

  XRP konusunda tek olumlu isim JD değil elbette! Zincir üstü veri analitik şirketi Santiment de XRP adres etkinliğinde yaşanan iki astronomik dalgalanmaya işaret ediyor. Ağ, Mart ayında yaşanan yüzde 45’lik artışa benzer bir etkinlik artışı göstererek Santiment’e göre yeni bir boğa koşusuna işaret ediyor.

  Santiment ile birlikte popüler bir anonim kripto para analisti olan CryptoBull da XRP için olumlu konuşmuştu. XRP’nin mevcut konumunda direnç ile karşı karşıya olduğunu söyleyen analist, 0,52 – 0,54 dolar bandındaki direncin kırılması halinde popüler altcoin fiyatının 0,90 dolara ulaşabileceğini söylemişti.

  XRP Yükselişini Koruyor

  Öte yandan son günlerdeki yükseliş ivmesini yakalayan XRP ise %ripple+usd% dolardan el değiştiriyor. 0,50 dolar direncini geride bırakması ile birlikte gözler yeni hedeflere ulaşırken, analistlerin işaret ettiği 0,52 ve 0,54 dolar seviyeleri kripto topluluğunca yakından izleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle