Kriptopara

ATLAS Coin Geleceği, 5 Uzmandan Star ATLAS Fiyat Tahminleri

  Popüler Metaverse token’i Atlas Coin, yükseliş yönünde sinyaller üreterek dikkat çekmektedir. Kripto para piyasasının yakından takip ettiği Star Atlas Coin’in geleceğine yönelik yapılan değerlendirmeleri ve fiyat tahminlerini gelin hep birlikte inceleyelim.

  Atlas Coin Geleceği 2021

  Unreal Engine 5 üzerine kurulu olarak kurgulanan Star Atlas projesi, yerel token olarak Atlas Coin’i kullanmaktadır. Metaverse gelişmeleri ve oyunun popülerliği, Atlas Coin geleceğini de pozitif etkileyecek gibi duruyor. Altcoin için 2021 yılında 0,20 dolar fiyat beklentisi analistlerin ortak görüşüdür. Gelecek yıl nispeten olumlu beklentiler paylaşılan altcoin’de, fiyatların 0,30 dolar ve üzerine yükseleceği tahmin edilmektedir.

  Atlas Coin Grafik Analizi

  Atlas Coin grafiğini analiz eden anonim kripto para analistleri, popüler kripto paranın çanak formasyonunu tamamlamanın ardından yükseliş ivmesi yakaladığına işaret etmekteler. ATH seviyesinin gerisinde fiyatlanan Metaverse coin’inde analistlere göre kısa vadede hafif bir geri çekilme hareketi gerçekleştirmesi mümkün görünmektedir.

  Şiş olan teknik göstergelerin kar realizasyonu getirebileceğini ifade eden analistler, fiyatların çanak hedefine kadar takip edilebileceğini ifade ederek yeni alımlarda destek ve direnç noktalarının takip edilmesi gerektiğini ifade etmektedirler.

  5 Uzmandan Star ATLAS Fiyat Tahminleri

  Atlas Coin’e ilişkin fiyat tahminleri paylaşan kripto para piyasasının önde gelen 5 uzman ismi, farklı seviyeleri ifade etmektedirler. Analist tahminlerinin genel kanısını yükseliş beklentisi oluşturmaktadır. Bu yıl 0,20 dolar ve üzeri fiyatların mümkün olduğu belirtilen altcoin’de, gelecek yıl 0,30 dolar üzeri fiyatlamalar olası olarak değerlendirilmektedir.

  Wallet Investor Atlas Coin Fiyat Tahmini

  Atlas Coin’de temkinli duruş sergileyen Wallet Investor analistleri, fiyatların bu yıl en fazla 0,183 dolara yükselebileceğini ön görmektedirler. Gelecek yıla ilişkin geri çekilme bekleyen analistler, orta ve uzun vade dışında fiyatların doyum noktasına ulaştığını ifade etmektedirler.

  Price Prediction Star Atlas Tahmini

  Star Atlas tahminlerini paylaşan Price Prediction analistleri, tahminlerinde tıpkı Wallet Investor gibi temkinli duruş sergilemektedirler. Analistler bu yıl için en fazla 0,20 dolarlık fiyat öngördükleri altcoin’de, gelecek yıl 0,26 – 0,32 dolar aralığında tahmin paylaşmaktadırlar. 2024 yılı ile birlikte potansiyelini göstermesini bekledikleri altcoin’de 1 dolar ve üstü hedefleri ise 2026 yılı ile birlikte beklemektedirler.

  Coindex Star Atlas Fiyat Tahmini

  Atlas Coin’de boğa duruşu sergileyen Coindex analistleri, yıl sonuna kadar %11,33 prim bekledikleri altcıin’de 0,203 dolarlık hedef belirledi. Analizlerinde önemli trend verilerini de paylaşan Coindex, kullandığı metotlara göre Atlas Coin’de 2022 yılı için 0,236 ile 0,406 dolar arası fiyat beklentisi paylaşmaktadır.

  Digitalcoin Atlas Coin Tahmini

  Digitalcoin analistleri, Atlas Coin’de yıl bitmeden ciddi bir yükseliş ivmesi beklemektedirler. Analistler 2021 yılında 0,276 dolar hedef belirledikleri altcoin’de gelecek yıl %100’e yaklaşan prim beklentisi paylaşmaktadırlar. Gelecek yıl Atlas coin’de 0,323 dolar fiyat hedefi paylaşan analistler, orta vadede 1 dolar fiyatının gerçekleşmesini beklememektedir.

  Coins Kid Atlas Coin Fiyat Tahmini

  Coins Kid analistleri Atlas Coin’de yılın geri kalanı için yükseliş beklentisini paylaşmaktadır. Analistler, bu yıl 0,20 dolar hedef bekledikleri altcoin’de, gelecek yıla yükselişle girilmesini beklemektedirler. 2022 yılı Ocak ayında 0,2252 dolar olarak belirtilen Atlas Coin fiyatı, analistlere göre 2022 yıl sonunda 0,341 doları görecek potansiyele sahiptir.

  Sonuç

  Atlas Coin geleceği parlak görülen metaverse coin’leri arasında yer almaktadır. Analistlerin bir kısmı mevcut fiyatların 2021 yılı için doyum noktasına ulaştığını ifade ederken, gelecek yıllara ilişkin yükseliş beklentilerini paylaşmaktadırlar. Kripto parayı portföyüne eklemeyi düşünen yatırımcılar için teknik analizin gösterdiği seviyelerin takip edilmesi tavsiye edilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle