Kripto Para

Mask Network airdrop etkinliği yoğun ilgi gördü

  Mask Network kripto para şirketinin airdrop etkinliği kripto para yatırımcılarından büyük ilgi gördü. Airdrop etkinliği kapsamında 1.86 milyon adet MASK token kullanıcılara ücretsiz şekilde dağıtılacak…

  Initial Twitter Offering (ITO) yapmasıyla kripto para basınında gündeme gelen Mask Network halka arzı dikkat çekti. Şirket şubat ayında 3 ayrı turda ITO düzenledi. Yapılan bu ITO’larda her katılımcının alabileceği MASK sayısı maksimum 2 bin olarak belirlendi. Bu turlarda MASK arzının yüzde 3’ü satıldı ve kullanıcılar için yeni bir airdrop etkinliğinin düzenleneceği belirtildi.

  Mask airdrop etkinliğinin iki aşamalı olacağı açıklandıktan sonra ikinci etkinliğin tarihi hakkında henüz net bir bilgi verilmedi. Mask Network airdrop etkinliği kapsamında 16 bin 800 farklı adrese MASK token dağıtmaya başladı. Ancak bu Mask Network airdrop etkinliğinden yararlanmak için de bazı şartların olması kripto para yatırımcıları arasında merak konusu oldu.

  Mask Network Airdrop Koşulları

  Şirketin airdrop etkinliğinden yararlanmak için bazı koşulları yerine getirmek gerekiyor. Bunlar 1 Ocak 2021 tarihinden önce Gitcoin bağışı yapanlar ve ağın sunduğu Red Packet, NFT, ITO gibi hizmetlerin herhangi birini deneyenlerden oluşuyor. Ayrıca Mask ITO’sunun üçüncüsüne katılanlar da airdrop etkinliği kapsamında MASK elde edebilecek.

  Ayrıca Maker, Curve, Compound ve AAVE platformlarında oy kullananlar ve Ethereum ağında ENS adresi bulunanlar da MASK token kazanma şansına sahip olacak. Bu koşulları yerine getiren kripto para kullanıcıları airdrop etkinliği kapsamında token almaya başladı. Son 24 saat içinde talep edilmeyen tokenların değeri her gün yüzde 20 oranında düşecek.

  Mask Network Hakkında Genel Bilgiler

  Mask token bilgisayarda internete bağlanırken kullanmış olduğumuz Chrome ve Firefox gibi tarayıcılarda çalışmasıyla biliniyor. Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformları üzerinde hizmet veren Mask Network, buralarda yapılan paylaşımlar ve gönderileri şifreliyor. Güvenli bir paylaşım ağı sağlayan Mask Network, kripto para sektöründe de geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor. Mask sayesinde kullanıcılar şifrelenmiş gönderi ve mesajlar iletebiliyor. Ayrıca sosyal medya üzerinden kripto para alım satım işlemleri de sorunsuz gerçekleşebiliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle