Manchester City Coin Nedir? CITY Token Hangi Borsada Var?

  Manchester City Taraftar Tokeni, son dönemde kripto para piyasasında yatırımcıların en çok dikkatini çeken altcoinlerden biridir Manchester City Coin olarak da bilinen CITY Token, yerli yatırımcıların portföyüne eklemek istedikleri bir taraftar tokendir. Bu yazımızda CITY Token hakkında bilinmesi gereken bütün detayları bulabilir, yatırımlarınızı bu bilgilere göre şekillendirebilirsiniz.

  Manchester City Coin Nedir?

  Manchester City Taraftar Tokeni, kripto para piyasasına sürülen popüler kripto para birimlerinden biridir. Projenin yaratıcısı olan Socios, İngiltere’nin büyük kulüplerinden Manchester City futbol kulübü için taraftar tokeni çıkarmaktadır. Chiliz (CHZ) blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir uygulama olan Socios.com tarafından piyasaya sürülen Manchester City Taraftar Tokeni, CITY Token olarak da adlandırılmaktadır.

  Manchester City Token Projesi ve Whitepaper

  İngiltere Premier Lig’in en önemli takımlarından biri olan Manchester City futbol takımının taraftar tokeni CITY tokendir. Bu proje tamamen taraftarların kulüp kararları üzerinde oy kullanabilmesi ve çeşitli kulüp etkinliklerine katılıp hediyeler kazanabilmesi için piyasaya sürülmüştür. Ayrıca Socios.com'daki yarışmalarda ve quizlerde ödül kazanma seçeneği ilke CITY Token kullanıcısı giderek artmaktadır. Gelecekte hayranlara daha fazla özellik sunmayı planlayan CITY Token Whitepaper’ı hakkında detaylı bilgileri https://www.socios.com/tr-tr/ bağlantı adresi üzerinden inceleyebilirsiniz. 

  CITY Token Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait?

  Manchester City Futbol Kulübü, Mart 2021 tarihinde Socios.com ile ortak olduğunu duyurmuş ve CITY Tokeni başlatmaya karar vermiştir. Avrupa’nın önde gelen futbol takımlarından PSG’nin Ocak 2020'de kendi taraftar tokenini piyasaya sürmesi ve başarılı olması bu projenin ortaya çıkışında etkili olmuştur. Kripto para uzmanlarının onayladığı CITY Token projesinin arkasında Socios.com bulunmaktadır. Kulübün taraftarlarına özel olacak şekilde çıkartılan CITY Token arkasında herhangi bir ülkenin desteği bulunmamaktadır. 

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  Diğer taraftar tokenlerinde olduğu gibi Manchester City coin de geniş bir kullanım alanına sahiptir. Spor kulüpleri, müzik fan kulüpleri ve diğer kuruluşlar tarafından deneyimleri demokratikleştirmek ve organize etmek, kulüp liderliği oluşturmak ve daha fazlası için kullanılabilirler. Ek olarak, kulüp topluluğunu başka bir takım markalı fandom parçasıyla sıkılaştırmada önemli bir rol oynarlar.

  CITY Token Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Temelde taraftar token olan CITY token bazı özellikleri ile diğer kripto para projelerinden farklılaşmaktadır. Fiat ile veya CHZ ile takas edilebildiği için doğal olarak CHZ coinin fiyatında yaşanan yükseliş hareketleri CITY token fiyatına da yükseliş olarak yansımaktadır. Ayrıca taraftarlar, kulübün markasıyla VIP mal ve hizmetleri satın alabilir, kulübün yönetimine katılım için bonus ödüller kazanabilir, taraftar tokenlerini NFT ödülleri için paylaşabilecektir.

  Güncel CITY Token Fiyatı

  Güncel durumda 1 CITY fiyatı %city-coin+try% TL. Döviz cinsinden ise %city-coin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Manchester City Coin 24 saatte %city-coin+yuzde%.

  Kripto para piyasasındaki belirsizlik, tüm altcoinlerde olduğu gibi CITY Token fiyatını da etkilemektedir. Bu yüzden yatırımcılar CITY Token yatırımı yapmadan önce mutlaka güncel piyasa trendlerine dikkat etmelidir. Ayrıca deneyimli analistler, teknik analizdeki CITY Token destek ve direnç noktalarına göre işlem açıldığında yatırımcıların bu daha yüksek kazanç fırsatlarından yararlanabileceklerini bildirmektedir.

  CITY Coin Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  CITY Coin avantajları şunlardır:

  • CITY Token, sahiplerine kulüp ile ilgili önemli kararları etkileme imkanı sunmaktadır. 
  • Ayrıca CITY Token yatırımcıları VIP ödüllerinin kilidini açmalarına ve özel promosyonlara kolaylıkla erişebilir. 
  • CITY Token ile taraftarlar kulüp tarafından desteklenen oyunlara ve özel etkinliklere katılabilir. 
  • Tüm CITY Token sahipleri, Manchester City gibi büyük bir futbol kulübünün yönetiminde bir oylama hakkı elde edebilir.
  • Manchester City kulübünün başarısı CITY Token fiyatını olumlu etkilemektedir. 

  CITY Coin dezavantajları şunlardır:

  • CITY coin yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırımdır. 
  • Kulübün sportif ve yönetim anlamında başarısız olması halinde CITY coin hızla değer kaybedebilir. 
  • Fan tokenlere yönelik regülasyon baskıları CITY coin fiyatını olumsuz etkileyebilir. 

  Manchester CITY Coin Hangi Borsalarda Var?

  Fan tokenler arasında giderek popülerlik kazanan CITY Token geniş bir yatırımcı kitlesi tarafından takip edilmektedir. En popüler kripto para borsaları CITY Token listeleyerek müşterilerine yatırım yapma fırsatları sunmaktadır:

  • Binance
  • Gate.io
  • FTX
  • Tokocrypto
  • Paribu 
  • Pionex
  • Chiliz
  • Hotbit

  CITY Token Piyasa Bilgileri

  Yerli yatırımcıların yakından takip ettiği Coinmarketcap platformu üzerinden CITY Token piyasa bilgilerine ulaşılabilir. En güncel verilere bakıldığında CITY Token piyasa değeri 25,736,989 dolar seviyesinde görülmektedir. CITY Token tamamen seyreltilmiş piyasa değeri ise 146,727,262 dolardır. Toplam arzı 20,000,000 adet olan CITY Tokenin dolaşan arzı 3,508,140.00 CITY olarak gözükmektedir. Bu veriler güncel piyasa değerlerine göre oluştuğu için zamanla CITY Token piyasa bilgilerinde değişiklik görülebilir. 

  CITY Token Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  1. Adım: CITY Token satın almak için öncelikle listeleme yapan kripto para borsalarından birinin web sitesine girin. 
  2. Adım: KYC bilgileriniz ile borsada ücretsiz hesap açın. 
  3. Adım: Hesabınıza para transferi yapın. 
  4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak CITY Token seçin ve alım emri girin. 
  5. Adım: Hesabınıza geçen CITY Token borsada veya donanım cüzdanlarında tutabilirsiniz. 

  Özet Olarak

  Socios tarafından kripto para piyasasına sürülen CITY coin, önde gelen taraftar tokenlerden biridir. Manchester City Taraftar Token, bir oy hakkının sahipliğini temsil eder ve taraftarlara kulübe özgü benzersiz ödüller ve deneyimler kazanma erişimi sağlamaktadır. CITY coin geleceği ve fiyatı kulübün sportif başarıları ile birlikte yükselişine devam etmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle