Kripto Para

Boğayı bekleyen altcoin balinasından 20 milyon dolarlık alım

  Kripto para piyasasının büyük yatırımcıları olan balinalar, piyasa konsolide olurken alım yapmayı sürdürüyor. Look On-chain raporuna göre bir balinanın yaptığı yatırımlar altcoin piyasasını hareketlendirebilir.

  Kripto para piyasasındaki büyük yatırımcılar, altcoin toplamaya devam ediyor. Balina olarak tanımlanan cüzdanlarda hareketlilik giderek hız kazandı. Balinaların yaptıkları altcoin alımları altcoin piyasasında da volatiliteyi artırıyor. Edinilen son bilgilere göre bir kripto para balinası yeni bir altcoin alımıyla gündeme geldi.

  Zincir üstü veri analiz platformu Look On-chain, kripto para balinalarının yaptığı alımları yakından takip ediyor. Analistler, son dönemde Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) alımları yapan bir balinayı radarına aldı. Platformun resmi X hesabından yapılan paylaşımda kripto para balinasının yaptığı alımlar incelendi.

  Balina ETH ve WBTC Toplamaya Devam Ediyor

  Paylaşımda balinanın 11 saat önce 2 bin 358 dolardan 4 bin 242 adet ETH topladığı belirtildi. Bu kripto paralar yaklaşık 10 milyon dolara tekabül ediyor. Balina ayrıca 43 bin 375 dolardan 231 adet WBTC satın almak için 10 milyon dolar değerinde 20 milyon adet USDC harcadı.

  Uzmanlar, bu balina adresinin 21 Aralık 2023 tarihinden beri WBTC ve ETH topladığını belirtiyor. Kripto para piyasasında boğa rallisine hazırlık yapan balina, ortalama 2 bin 388 dolar fiyatla toplamda 13 bin 843 adet ETH tutuyor. Bu cüzdan adresinde ayrıca 43 bin 168 dolar ortalama fiyattan 461 adet WBTC bulunuyor.

  Toplamda 50 Milyon Dolardan Fazla Altcoin Tutuyor

  Belirli aralıklarla alım yapmayı sürdüren cüzdan adresinde toplamda 33 milyon dolarlık ETH ve yaklaşık 20 milyon dolar değerinde WBTC bulunuyor. Son birkaç ayda altcoin alımlarını hızlandıran balina, piyasadaki yükseliş trendinin devam edeceğine yönelik strateji geliştirmiş durumda.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle