Juventus (JUV) Coin Nedir? Juventus Fan Token Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, takım ve taraftar kripto paralarını yakından takip edenlerin favorilerinden olan JUV Coin hakkında bilgileri sunacağız. Juventus (JUV) Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları, gelecek fiyat tahmini, proje amacı nedir gibi sorulara cevap bulmaya çalışacağız. 

  Juventus (JUV) Coin Nedir?

  Juventus (JUV) Coin, Socias platformunda ve Ethereum blok zincirinde çalışabilen kripto paradır. JUV Coin, ürün ve hizmetlerden yararlanmak için kullanılan utility token olarak tanımlanır. JUV Coin, Socias üzerinden Juventus ürünlerini alma ve kulüp yönetiminde oy hakkına sahip olma avantajlarını sunar. Artırılmış gerçeklik üzerinden token avına katılarak elde edilebilen JUV Coin, madencilik ile üretilemez. 

  Proje Amacı ve Whitepaper

  Juventus (JUV) Coin projesinin amacı, Juventus takımı ile taraftarlar arasındaki etkileşimi yükseltmektir. JUV Coin sahiplerinin, kulübün avantajlarından yararlanabilmeleri, kulüp kararlarında söz sahibi olabilmeleri sağlanır.  Proje taraftarlara, JUV Coin ödeme ile maç biletlerini, imzalı formaları satın alma, antrenmanlara erişme, stadyum turu yapma gibi imkanları sunar. Bu kapsamda proje, kulübe dair detayları dijital dünyada da var ederek belirli hizmet ve projelerini Blockchain’de sergileme fırsatını bulur.

  Proje hakkında diğer bilgileri, https://www.socios.com/juventus/ adresinden öğrenebilirsiniz. 

  JUV Coin Yorum

  JUV Coin hakkında yorum yapan yatırımcılar, anketlere oy verme ve ödül kazanma imkanından söz ediyorlar. JUV Coin sahipleri Socias ile sezon süresince uygulamaya özel anketlere katılarak hemfikir sunduklarını hem de düzenli katılımlar ile coin kazandıklarını açıklıyorlar. Diğer yandan JUV Coin ödeme ile maç öncesinde saha kenarından takımı izleme şansını elde edebildiklerini açıklıyorlar.

  Juventus Coin Geleceği

  JUV Coin geleceği hakkında tahmin yapan analistler, değer kazanımının yakın gelecekte gündemde olabileceğini belirttiler. Analistlere göre JUV Coin, liderlik tablolarına, ürünlere, oyunlara ve daha fazlasına erişmeyi sağlayan bir kripto para birimi. Geniş imkan sunan kripto paranın 2021 sene sonunda 20 dolara çıkış yapabileceği tahmin ediliyor.

  Juventus (JUV) Coin Fiyatı

  An itibari ile 1 JUV fiyatı %juventus-fan-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %juventus-fan-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, JUV 24 saatte %juventus-fan-token+yuzde%.

  JUV Coin’in fiyatı, diğer kripto para birimlerinde de olduğu gibi piyasa volatilitesine ve yatırımcıların alım-satım talep oranlarına göre anlık değişime maruz kalabilir. Yatırım pozisyonu açarken anlık fiyat takibi mutlaka yapılmalı, ardından alım veya satım kararları verilmelidir.

  Juventus (JUV) Coin Nasıl Alınır?

  JUV Coin almak için atılması gereken adımlar şunlardır:

  • 1 Adım: JUV Coin’in işlem listesinde yer aldığı Binance, Paribu, Upbit, Pionex kripto para borsalarından seçilene giriş yapılmalıdır.
  • 2. Adım: Tercih edilen borsanın hesap sekmesi yardımı ile görülecek KYC işlem adımları tamamlanıp, hesap açılır.
  • 3. Adım: Borsanın para yatırma işlem menüsünden uygun yöntem seçilerek, hesaba para transferi yapılır. 
  • 4. Adım: Bakiyenin oluşması sonrasından borsadan JUV Coin paritesinin olduğu satın alma ekranına gidilmelidir.
  • 5. Adım: Satın alma sayfasında güncel fiyattan yada daha uygun fiyat tanımlamasından, tercih edilen miktarda JUV Coin alım emri girilir. 
  • 6. Adım: Satın alınan JUV Coin, hesabın sanal cüzdanında yada transfer ardından daha güvenli donanım cüzdanda saklanabilir.

  Adımların eksiksiz ve doğru atılması sonunda işlem tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Juventus Coin avantajları:

  • Oy Hakkı: Juventus Coin sahipleri, takımları hakkında alınan yönetim kararlarına Socias üzerinden oy vererek, kendi fikirlerini kararlarda etkili hale getirme şansına sahip olurlar.
  • Ödüller: JUV Coin sahipleri Socias üzerinden kulüplerine dair anketlere, oyunlara katılarak, yeni coinler kazanma şansına sahiplerdir. 
  • Hız ve Düşüş, Masraf: Juventus (JUV) Coin ile takas ve cüzdanlar arası transfer yapanlar, kısa bekleme süresinde onayı alır, en düşük masrafları öderler.

  Dezavantajları Neler?

  Juventus Coin dezavantajları şu şekilde sıralanır:

  • Taraftara Hitap: JUV Coin daha çok Juventus taraftarlarına hitap eder. Tüm taraftarları kapsayıcı bir proje olmadığı için rakip kulüp yatırımcılarından gelebilecek alım taleplerini kaybetme riskini taşır. 
  • Merkeziyetsiz Finanstan Uzaklık: JUV Coin kredi verme, kripto para sigortalama, pasif gelir elde etme avantajlarından çok oyun ve anket ile ödül kazanmaya yönelir. 
  • Saldırı Riski: JUV Coin sahipleri borsa hesaplarının cüzdanlarından coin saklarken, ağda saldırı olması halinde bakiyelerinin risk altında kaldığına şahit olabilirler. Bu bir olasılık olsa da donanım cüzdanda coin saklama riski önler. 

  Sonuç

  JUV Coin, Juventus’un taraftarları ile etkileşimini dijital alanda yükselten bir kripto paradır. Socias’tan takım ürün ve hizmetlerini almak için kullanılan JUV Coin geleceğinin 2021’de değerlenebileceği tahmin ediliyor. Oldukça büyük bir taraftar kitlesi bulunan Juventus, oluşturduğu bu kripto para ile taraftarlarına daha da yaklaşıyor. Takımın futboldaki başarısı ile bu token’ın daha iyi bir fiyat performansı göstereceği ifade ediliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle