İpuçlarına göre tahminini söyledi: XRP buna hazırlanıyor!

  Kripto para analisti Lewis Jackson, son dönemin flaş altcoin’i Ripple (XRP) için ilginç bir değerlendirmede bulundu. Kamuoyu ile paylaştığı ipuçlarını takip eden analist, Ripple’in halka arza hazırlanıyor olabileceğinden bahsetti!

  Ripple ve dijital para birimi XRP, son günlerde piyasaların en çok konuştuğu konular arasında ilk sıralara yükseldi. Dubai onayı ve şirketin attığı adımlardan pek çoğunu inceleyen kripto para analisti Lewis Jackson, şirketin bir halka arza (IPO) hazırlanıyor olabileceğini söyleyerek dikkat çekti!

  "Kurumsal Ayak İzini Genişletiyor"

  Ripple’in son dönemde artan operasyon kararlarını ve personel alımı gibi diğer izlediği modellere atıfta bulunan Jackson, Ripple’in attığı pek çok adımın yeni bir halka arza hazırlandığının habercisi olduğu yorumunda bulundu. Şirketin birleşme ve satın almalar konusunda artan aktivitelerine dikkat çeken Jackson, “Ripple, Metaco’yu bünyesine katarak ve Fortress ile anlaşma yaparak M&A alanında dikkat çekici adımlar atıyor. Şirketin kurumsal ayak izini aktif olarak genişletiyorlar.” ifadeleri ile şirketin artan büyüme ivmesine dikkat çekti.

  Şirketin mühendislik ekibini de güçlendirdiğini söyleyen Jackson, Ripple’in uluslararası vergi düzenlemelerine ve sıkı denetimlerine hazırlık yapmak adına adımlar attığını da belirtti. Paydaşlarla iletişimden sorumlu yatırımcı ilişkileri yöneticisi pozisyonuna yönelik işe alımı gerçekleştiren şirketin bu hamlesini Jackson, “Bu pozisyon, dünya finans merkezleri olan Londra, Miami ve New York gibi şehirlerde dolduruluyor ve halka açık bir şirket haline gelme sürecinde temel bir taş niteliğinde.” ifadeleri ile değerlendirdi.

  "NYSE Listelenmesini Önemli Görüyor"

  Jackson iddia ettiği Ripple IPO’su için mekan tahminlerinde de bulunuyor. SEC ile dava sürecinin olumlu seyrine atıfta bulunarak Ripple’in ABD piyasalarını tercih edebileceğinden bahseden analist, şirketin NYSE’de listelenmeyi önemsediğinden bahsetti.

  Düzenleyici zorluklarına yönelik SEC davasının olumlu seyrine atıfta bulunan Jackson, “Ripple, SEC ile olan mücadelede üstünlük sağlamış gibi görünüyor” ifadeleri ile ABD listelenmesi önünde bir engel kalmayacağını söyledi. “Detaylar henüz netleşmese de halka arz fiyatı da dahil olmak üzere hazırlıkların tamamlandığı açıkça görülüyor” diyen analist, şirketin bir halka arz hazırlığı olduğundan neredeyse emin!

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle