Alaska Inu (LAS) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Sosyal bir topluluğa sahip olan LAS Coin hakkında merak edilen pek çok bilgiyi bu içeriğimizde sizin için toparladık. Köpek akımı kripto para birimlerinden olan Alaska Inu (LAS) Coin nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları ne, onun hakkında yorumlar neleri içeriyor sorularına bu yazımızda sizler için açıklık getirmeye çalışacağız. 

  Alaska Inu (LAS) Coin Nedir?

  Alaska Inu (LAS) Coin, Binance Smart Chain’de işlem yapan yatırımcılar tarafından alınabilecek yeni köpek akımı kripto para birimlerinden biridir. Sosyal bir topluluk deneyi ardından üretilen LAS Coin, her işlem başına coin kazandıran stake edilebilir bir coin. Binance Smart Chain’de herhangi bir BEP20 token ile işleme giren yatırımcılar LAS Coin olarak ödül alırlar. Hem bir MEM kripto para birimi hem de ödül parası olarak görev alan bir token’dır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Alaska Inu (LAS) Coin projesinin amacı ilginç bir sosyal deneyi var etmektir. Tüm LAS Coin sahiplerinin eşit ödül dağıtımından yararlanabilmeleri projenin amaçları arasındadır. Diğer yandan Alaska Inu ağına bağlı olarak merkeziyetsiz finansal işlemler arasında yer alan staking işleminin yapılmasının da mümkün kılınması amaçlanıyor. Projenin amacı görev tamamlama ve ağa katkı üzerinden değil her bir yatırım işlemi üzerinden kullanıcılara bedava LAS Coin sunulmasıdır. Projenin diğer özelliklerini öğrenmek için https://docs.alaskatoken.io/ adresi içinden Whitepaper’a ulaşabilirsiniz.

  LAS Coin Yorum

  LAS Coin hakkında analist ve yatırımcı yorumlarında onun ilginç sisteminden söz edilmiş. Yatırımcılar normal şartlarda kripto para üretiminin madencilik ile yapılabileceğini aktarmışlar. Aynı konuya değinen analistler, LAS Coin’i üretmek için bir madencilik olmadığını sadece Binance Smart Chain’de bir işlem yapmanın üretimi sağladığından söz ediyorlar. Bu ilginç üretim şeklinde her bir yeni işlemden doğan LAS Coin yatırımcı cüzdanlarına veriliyor.

  Alaska Inu Coin Geleceği Ne Olur?

  Analistler LAS Coin’in piyasa giriş yaptığında astronomik fiyat yükselişleri yaptığını ancak ardından değer kaybı içine girdiğini açıkladılar. Bu değer kaybının oluşmasında ise 12 ile 19 Mayıs 2021 tarihleri arasında gelişen hızlı Bitcoin fiyat gerilemelerinin etkisi bulunuyor. Analistler piyasadaki karamsar hava devam ederken, LAS Coin’in 2021 Mayıs ayını değer kaybı ile kapatabileceğini düşünüyorlar. Fiyatın ise 0.00000010 dolar ile 0.00000015 dolar bandı arasına gerileyebileceğini ifade ettiler. 

  Analistler 2021 Ağustos ayında ise LAS Coin’in yatırımcı dikkatini çekebilecek bir artışa gidebileceğini açıkladılar. Bu ay içinde LAS Coin fiyatının 0.00000050 dolar ile 0.00000055 dolar arasında olabileceğini ifade ettiler.

  Alaska Inu (LAS) Coin Nasıl Alınır?

  Alaska Inu (LAS) Coin almak için atılacak adımlar şunlardır:

  • 1. Adım: LAS Coin şu anda sadece PancakeSwap borsasında listeleniyor. Bu borsa platformuna giriş yapılmalıdır.
  • 2. Adım: Borsadan hesap oluşturmak ve bu sırada kimlik tanımlama adımlarını tamamlamak gerekir.
  • 3. Adım: Açılan hesaba coin alımı için bir miktar para yatırılır.
  • 4. Adım: Hesap artı bakiyeye sahip olduğuna göre borsadan LAS Coin paritesinin bulunduğu işlem sayfasına erişilir.
  • 5. Adım: Bu sayfada LAS Coin için verilen anlık fiyattan veya daha uygun bir fiyat tanımlamasından LAS Coin alım emri verilir.
  • 6. Adım: Emir onayı ile hesabın sanal cüzdanına gelen LAS Coin burada saklanabilir veya daha güvenli olan çevrimdışı cüzdanlara transfer edilebilir.

  Adımları doğru şekilde izlediğinizde rahatlıkla alım işlemini tamamlayabiliriniz.

  Avantajları Neler?

  Alaska Inu (LAS) Coin avantajları:

  • İşlem Başı Kazanç: Binance Smart Chain’de bir kripto para ile işlem yapan herkes, işlem başına belirli miktarda LAS Coin kazanabilir. Bu detayı Whitepaper’ında veren proje dikkat çekiyor.
  • Düşük Masraflar: LAS Coin kripto cüzdanları arasında sınır ötesine dahi transfer edilebiliyor. Bu işlem sırasında ise açığa çıkan masraf Western Union ile yapılan işlem masraflarının çok altındadır.
  • Yüksek Hız: LAS Coin alım-satım, transfer, takas işlemlerinin tümünde bekleme süresini minimuma indirir.

  Dezavantajları Ne?

  Alaska Inu (LAS) Coin dezavantajları:

  • Kısıtlı Erişim: LAS Coin şuan sadece PancakeSwap borsasında işlem giriyor. Bu yüzden yatırımcılar her hesap üzerinden istedikleri her an onunda işlem yapmaları mümkün değildir. 
  • Kısıtlı Çiftler: LAS Coin piyasada kısa süredir yer alan bir meme kripto para birimi olduğu için tüm kripto para birimleri ile işlem çifti bulunmaz. Şuna için belirli işlem çiftlerini oluşturuyor.
  • Saldırı Riski: LAS Coin sanal cüzdanda saklanırken, kripto para borsalarında oluşabilecek olası saldırıların riski altındadır. Donanım cüzdanda saklanarak koruma altına alınabilir. 

  Sonuç

  SHIB, DOGE Coin gibi köpek akımı kripto para birimlerinden olan biri de LAS Coin oldu. Analistler LAS Coin’in 2021 senesi Ağustos ayında yüksek bir değer kazanımı yapabileceğini ifade ediyorlar. Bu kripto paranın daha iyi yerlere gelebilmesi için daha popüler hale gelmesi bekleniyor. Bunun içinde işlem hacmi geniş olan borsalarda listelenmesi şart. Şimdilik gücünü kendi topluluğundan alan LAS coin, ileride hacmini genişleterek yüksek fiyatlara ulaşabilir. Yine de güncel haberleri takip etmekte yarar var tabi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle