iExec RLC Coin Nedir? RLC Token Nasıl Alınır?

  Düşük işlem hacmine sahip olmasına rağmen yatırımcılara yüksek kazanç potansiyeli sunan projeler arasında iExec RLC coin ismi de geçmektedir. Yerli yatırımcıların yakından incelemeye başladığı RLC coin nedir, nasıl alınır ve avantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. 

  iExec RLC Coin Nedir?

  iExec projesi, bulut bilişim teknolojisi odaklı bir blockchain protokolüdür. Bilindiği üzere bulut bilişim (CC), kullanıcılara dosyalara ve kaynaklara bulut üzerinde etkili erişim sağlamaktadır. Kullanıcıların istedikleri zaman erişebilecekleri işlem gücü, kaynak depolama ve uygulamalar, iExec platformu sayesinde kurulabilmektedir. RLC coin ise, iExec blok zincirinin yerel kripto para birimidir. RLC sağlayıcıları ve geliştiricileri için bir teşvik görevi görmektedir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  iExec projesinin temel amacı, merkezi olmayan bulut bilişim teknolojisini kullanarak, hesaplamayı bir ağdaki çok sayıda bilgisayara dağıtmaktır. Kripto para blokaj zincirleri içinde dApp'ler oluşturdukça popülerlik kazanmaya devam eden bu sektörde iExec öne çıkan projelerden biri olarak tanımlanmaktadır. Projenin Whitepaper’ı ve detayları hakkında https://iex.ec/ bağlantı adresi üzerinden kapsamlı bilgi alabilirsiniz. 

  RLC Coin Yorumları

  iExec projesi merkezi olmayan bilişim hizmetlerine (bulut teknolojisi) odaklandığı için kripto para uzmanları tarafından da olumlu görülmektedir. Bulut bilişim sistemleri ise günümüzde Amazon, Microsoft, Azure ve Google gibi dev şirketler tarafından yönetilmektedir. Dolayısıyla gelecekte daha fazla şirketin ve kişinin hayatına girmesi beklenen bulut teknolojisinin blockchain ayağını yöneten iExec projesi önemli bir büyüme potansiyeline sahiptir. 

  RLC Coin Geleceği 

  Gelecekte bulut tabanlı teknolojilerin daha yaygın bir şekilde kullanılması beklenirken iExec projesi de öne çıkan isimlerden biri olarak görülmektedir. Bu yüzden RLC coin fiyatında yükselişin devam etmesi beklenmektedir. Eğer projenin ortakları artarsa ve geliştiricilerin çalışmaları aynı hızda devam ederse RLC coin fiyatında çok yüksek seviyeler görülebilir. 

  RLC Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 RLC fiyatı %iexec-rlc+try% TL. Döviz cinsinden ise %iexec-rlc+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, iExec RLC Coin 24 saatte %iexec-rlc+yuzde%.

  Kripto para piyasası genelinde yaşanan yükseliş ivmesi RLC coin fiyatını da olumlu etkilemiştir. Bu yüzden son dönemde inişli çıkışlı bir performans göstermiş olmasına rağmen RLC coin, olumlu bir tablo çizmektedir. Yeniden zirve yapması beklenen RLC coin yatırımında öncelikle mevcut piyasa trendleri göz önünde bulundurulmalıdır. 

  iExec RLC Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: iExec RLC Token satın almak için listeleme yapan Binance, Huobi Global, Mandala Exchange, Upbit gibi borsalardan birinin web sitesine giriş yapın. 
  • 2. Adım: Borsaya ücretsiz kayıt olarak hesap açın. 
  • 3. Adım: Hesabınızı aktif hale getirdikten sonra para transferi yapın. 
  • 4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak RLC Tokenı seçin ve alım emri girin. 
  • 5. Adım: Satın aldığınız RLC Tokenları borsada veya soğuk cüzdanlarda tutabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  iExec RLC Coin avantajları şunlardır:

  • En büyük Amerikan teknoloji şirketlerinden biri olan IBM, SGX teknolojisini yapmak için iExec RLC ile çalıştı. Uygulamalar oluşturmak için bir platform olarak tasarlandı.
  • IBM dışında bu projenin destekçisi olan pek çok köklü firma bulunmaktadır. 
  • Önde gelen teknoloji şirketlerinin yanı sıra bireysel kullanıcılar için de bulut bilişim altyapısı sağlamaktadır. 
  • RLC coin önde gelen borsalarda listelendiği için geniş bir yatırımcı kitlesine hitap etmektedir. 

  Dezavantajları Neler?

  iExec RLC Coin dezavantajları şunlardır:

  • Yüksek volatilite sebebiyle RLC coin fiyatında sert iniş ve çıkışlar yaşanabilir. Bu yüzden RLC coin yatırımı riskli bir yatırımdır. 
  • Donanım cüzdanlarında tutulmayan RLC coinlerin siber saldırıyla çalınma riski vardır. 

  Sonuç

  Önde gelen blockchain tabanlı merkeziyetsiz bilgi işlem sağlayıcısı iExec projesi, blockchain teknolojisini kullanarak insanların bilgi işlem güçlerinden para kazanmasını sağlamaktadır. Platformun yerel kripto para birimi RLC coindir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle