Ünlü analist bu 2 altcoinin 10 kat artacağını düşünüyor!

  Kripto para piyasalarının ünlü analistlerinden Tyler Swope, takipçileriyle yükseliş potansiyeli gördüğü 2 altcoini paylaştı. Kripto kanalı Chico Crypto ile popüler olan Swope, daha önce çok ciddi değer kayıpları yaşamış olan bu 2 altcoinin 10 kata kadar artış gösterebileceğine inanıyor.

  Kripto para piyasalarında Temmuz ayı sonlarında artık beklenen hareketlilikler yaşanmaya başladı gibi görünüyor. Zira piyasalarda Mayıs ayından sonra düşüş ve yatay eğilimlerin etkisi kendisini iyiden iyiye hissettirmişti. Bu süreçte her ne kadar çift yönlü ani hareketlilikler yaşanmış olsa da hiçbiri kalıcı olmamıştı. Ancak Bitcoin’in (BTC) 21 Temmuz’dan sonra yükseliş eğilimine girmesi ve o bölgelerde tutunması, piyasalarda heyecanı da yeniden artırdı. Bu hareketliliklerin, altcoin piyasasına da yansıdığı görülüyor.

  Chico Crypto kanalı ile popüler olan kripto para piyasalarının ünlü ve başarılı analistlerinden Tyler Swope, hareketliliklerin görülmeye başladığı altcoin piyasasına dikkatleri çekti. Swope, daha önce çok ciddi değer kayıpları yaşamış olan 2 altcoinin, 10 kata kadar değer artışı yaşayabileceğini öne sürdü.

  Tyler Swope’un Goldman Sachs ile İlgili İddiaları

  Bu tahminlerinin yanı sıra paylaştığı videosunun bir kısmında Swope, Goldman Sachs bankasının kripto paralara olan ilgisini değerlendirdi. Konuya ilişkin olarak Tyler Swope şu ifadeleri kullandı:

  “Kripto para hakkında araştırma raporları yayınlıyorlar. Bu yılın Mayıs ayında kriptonun yeni bir varlık sınıfı olduğunu söylediler. Galaxy Digital ve Mike Novagratz ile ortaklaşa vadeli işlemler ile Bitcoin ticaretine başladılar.”

  Tyler Swope, videosunda Goldman Sachs’ın bir kolu aracılığıyla Avrupa’da kripto ETP’lerini desteklediğini de iddia etti. Ünlü analist, işaret ettiği 2 altcoinin Goldman Sachs’ın el attığı bu projelerle ilişkili olduğunu öne sürdü.

  Swope’un İşaret Ettiği Altcoinler

  Tyler Swope, Goldman Sachs tahminlerinden sonra ilk olarak iExec RLC’yi (RLC) işaret etti. Proje genel anlamda bilgi işlem ağı olarak hizmet veriyor. Blockchain tabanlı bu proje sağlık, yapay zeka ve big data uygulamaları da ağında destekliyor.

  Tyler Swope, ikinci olarak da Oasis Network’u (ROSE) işaret ediyor. Özel yapısıyla DeFi projelerinde yarar sağlayabilecek olan ROSE, açık finans ve sorumlu veri ekonomisi için gizlilik odaklı bir hizmet veriyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle