Balinalar Hızla Ren Protocol (REN) Topluyor - Santiment

  Kripto para sektörünün önde gelen analiz şirketlerinden Santiment, yeni bir rapor yayınladı. Son raporunda kripto para balinalarının hareketlerini inceleyen şirket, balinaların altcoin tercihlerini açıkladı…

  Kripto para piyasasında bir altcoinin fiyatında hızla yükseliş olması, popüler analistlerin gözünden kaçmadı. Bunun üzerine kripto para analiz firması Santiment, yükselişi inceledi ve kripto para balinalarının yoğun bir şekilde altcoin topladığını gözler önüne serdi. Rapora göre, altcoin balinaları tarafından hızla toplandığı açıklanan kripto para birimi Ren Protocol (REN) olarak açıklandı.

  2021 yılı başında yavaş yavaş yükselmeye başlayan Ren Protocol (REN) fiyatındaki kademeli yükselişin perde arkasındaki gerçekler ortaya çıktı. Analistler, son teknik bakışlarına göre altcoin projesinin yeni zirve görme yolunda ilerlediğini belirtiyor. Birlikte çalışabilirlik blokzinciri likidite varlığı, bu hafta 1 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirledi.

  Balinalar Hızla Ren Protocol (REN) Topluyor

  Santiment raporuna göre 1 milyon veya daha fazla sayıda REN tutan balina adreslerinin gerçekleştirdiği REN birikimi, fiyatların yükselmesinde etkili oldu. Güncel veriler, Ren balina sahiplerinde Ocak sonundan Şubat ortasına kadar sert bir artış olduğunu gösteriyor. Şirket bunun dışında benzersiz Ren adreslerinin sayısında da geçtiğimiz aydan bu yana istikrarlı bir artış olduğunu söyledi.

  Ayrıca son dört hafta boyunca, günlük aktif Ren adreslerinin büyümesi hızlanınca bu gelişme analistlerin gözünden kaçmadı. Popüler kripto para analistlerine göre bu büyüme, REN fiyatında yeni bir zirve görülmesi ihtimalini arttırıyor.

  Ren Protocol (REN) Fiyatı Yükselecek Mi?

  Kripto para analitik firması, ilk olarak bu ayın başlarında REN fiyatı 0.80 dolar seviyesindeyken REN balina adreslerindeki yükseliş trendini açıklamıştı. Yaklaşık 3 hafta önce yapılan bu duyurunun ardından gelinen noktada REN balinalarının sayısında ciddi bir artış olduğu gözlerden kaçmadı.

  Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.39 dolara kadar tırmanan REN fiyatı bu hafta 1.18 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Kripto para uzmanları, REN balinaların etkisi ile birlikte REN fiyatındaki yükselişin önümüzdeki dönemde de artış göstereceğine inanıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle