GreenTrust (GNT) Token Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda geliştiricilerin ve kurumsal şirketlerin yakın takibinde olan GNT Token hakkında bilgileri paylaşacağız. Aynı zamanda, çevre dostu olması ile dikkat çeken GNT Token nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları neler, analistlerin gelecekte onu gördükleri nokta neresi, fiyat tahminleri ne gibi sorulara yanıt bulmaya çalışacağız. 

  GreenTrust (GNT) Token Nasıl Alınır?

  GreenTrust (GNT) Token, sürdürülebilir DeFi uygulaması GreenTrust içinde çalışabilen kripto para birimidir. GNT Token, geliştiricilerin, bireysel yatırımcıların veya şirketlerin yeşil finans amaçlarına uygun bir coin’dir. Proof of Stake konsesüs’e göre çalışan token, çevresel zararları önler ve pasif getiri sunar. Bianace akıllı zincire dayanan GNT Token, ekopazar gibi geliştirilmiş niteliklerin sunan kripto paraların bir üst modeli olarak tasarlanmış bir blockchain ağıdır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  GNT Token projesinde amaç, bireysel ve kurumsal yatırımcılara likidite havuzlarına katılım üzerinden kazanç sunmaktır. Bunun yanında, projede merkeziyetsiz finansal işlemler arasında olan staking’i ve işlem üzerinden token kazancını aynı anda sunmak amaçlanmıştır. GreenTrust platformunun amacı ise karbon ayak izi, yüksek enerji tüketimi konularındaki tartışmalara son vermektir. Bu yüzden oldukça verimli ve çevreci bir veri paylaşım platformu olarak tasarlanmıştır. Projenin diğer niteliklerini https://www.greentrusttoken.com/ adresinden ulaşabileceğiniz Whitepaper’dan öğrenebilirsiniz. 

  GreenTrust (GNT) Token Yorum

  GNT Token hakkındaki yorumlarda, onun çok yönlü ve işlevsel bir kripto para olduğu açıklanmıştır. Pos konsensüse katılım, işlem ücretlerini kazanma, veri aktarma alanlarının tümündeki belirtecin GNT Token olduğu ifade edilmiştir. Yatırımcılar GNT Token ile yönetişime katılarak oy verebildiklerini de aktarıyorlar.

  GNT Token Geleceği

  Analistlere göre, GNT Token geleceği parlak kripto para birimleri arasında yer alıyor. Analistler GNT token’ın 2021 Temmuz ayı içinde çarpıcı bir değer kazanımı yapabileceğini tahmin ediyorlar. Temmuz ayı için 0.000035 dolar ile 0.000040 dolar bandı arasında fiyatlanma bekliyorlar. Analistler, GNT Token’ın 2021 Ekim ayı ardından ise 0.000055 dolar ile 0.000060 dolar bandında dalgalanabileceğini açıklıyorlar.

  GreenTrust (GNT) Token Nasıl Alınır?

  GreenTrust (GNT) Token edinmek için yapılanlar:

  • 1. Adım: GNT token, Pancakeswap, IndoEx, CoinTiger borsalarında işlemdedir. Bu üç borsadan birine gerçekleştirilmelidir.
  • 2. Adım: Seçilen kripto para borsası platformda hesap açılmalıdır.
  • 3. Adım: Oluşturulan hesaba yatırım amaçlı para yatırılır.
  • 4. Adım: Bu aşamada borsa platformundan GNT Token paritesinin bulunduğu işlem sayfasına erişilmelidir. 
  • 5. Adım: İşlem sayfasına gelindiğinde o andaki fiyattan veya tanımlanan daha avantajlı bir fiyattan GNT Token alım emri girilir.
  • 6. Adım: Emir onayının gelmesi ile birlikte hesabın sanal cüzdanına yansıyan GNT Token miktarı bu alanda saklanabilir. Çevrimdışı olarak daha güvenli bir saklama yapmak isteyenler tokenları donanım cüzdana aktarabilirler.

  Tüm basamakların doğru bir biçimde izlenmesi halinde satın alma başarıyla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  GreenTrust (GNT) Token avantajları:

  • Birikimde Kazanç Oranını Bilmek: GreenTrust üzerinden LBANK adlı uygulamaya giriş yapılarak, token biriktirilebilir. Burada 10 bin hisse birikimi yapılırsa, her gün için 17.8000 GNT Token kazanılır.
  • Pasif Gelir: GNT Token, çevrimiçi cüzdanda veya likidite havuzlarında kilitlenerek, belirlenen vade sonunda ek token kazancı elde edilir. 
  • Hız ve Düşük Masraf: GNT Token kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine transfer edilebilir. Bu işlemde ve takaslarda dakikalık işlem süresi öndedir ve masraflar oldukça düşüktür.
  • Çevreyi Koruma: GNT Token, Pos konsensüs ile ilişkilidir ve tamamen çevreci bir modele sahiptir. Dünyadaki elektrik kaynaklarını korumaya ve düşük karbon ayak izi kriterlerine önem veren bir projedir.

  Dezavantajları Ne?

  GreenTrust (GNT) Token dezavantajları:

  • Düşük Erişilebilirlik: GNT token şuanda sadece 3 kripto para borsasında işleme giriyor. Bu açıdan her hesap üzerinden onun işlem yapmak veya işlem hacmi en geniş küresel borsalardan ona erişmek mümkün değildir.
  • Saldırı Riski: GNT Token, her kripto para gibi sanal cüzdandayken çevrimiçi şekilde saklanır. Eğer ağda bir saldırı olursa bakiye riske girebilir. Bu yüzden donanım cüzdanda çevrimdışı saklanarak risk ortadan kaldırılır.

  Sonuç

  GreenTrust’ın tokenu’ı olan GNT Token, yatırımcıları için pek çok avantaj sunan bir kripto paradır. Staking, ödül kazanımı, oy verme, likidite havuzunda token kazanma, Defi ekosistemden faydalanma alanlarında kullanılabilir. Analistler bu token’ın 2021’de değerlenebileceğini ve yatırma değer görülebileceğini açıklıyorlar. Gelecekte DeFi sektörünün daha parlak noktalara geleceğini düşündüğümüzde bu projenin de parlayacağını düşünebiliriz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle