Kripto Para

Elon Musk’ın DOGE paylaşımı kafaları karıştırdı

  Kripto para dünyasının yakından takip ettiği isimlerden biri olan Elon Musk, Dogecoin (DOGE) hakkında paylaşımlarına devam ediyor. Resmi Twitter hesabından yeni bir paylaşımda bulunan ünlü milyarder bu tweetiyle kafalarda soru işareti oluşturdu…

  Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, kripto para dünyasında adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor. Uzun bir aradan sonra yeniden Dogecoin (DOGE) hakkında tweetler atmaya başlayan ünlü milyarder tüm dikkatleri üzerine çekti. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği milyarder yeni bir “meme” paylaştı.

  Musk’ın paylaştığı görselde “Godfather meme”i vardı. Kişisel Twitter hesabından yaptığı bu paylaşımda “Doge’u serbest bırakın!” ifadelerini kullanan Elon Musk yine kripto para basınında gündem olmayı başardı. Dünyaca ünlü Dogecoin destekçisi, bu hamlesiyle kripto para piyasası üzerinde yine etki yarattı.

  Dogecoin Manipülasyonuna Tepki 

  Elon Musk, bu sefer Dogecoin kripto para birimi hakkında Godfather meme’i paylaşarak tüm dikkatleri üzerine çekti. Kripto para topluluğu Dogecoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatında manipülasyon yaptığı konusunda ünlü milyardere tepki göstermeye devam etti. Öte yandan topluluk, Elon Musk’ın Bitcoin ile rekabet edemeyeceği konusunda paylaşımlar yaptı.

  Musk her zaman olduğu gibi “Doge’u serbest bırakın!” şeklindeki paylaşımının devamını getirmedi ve bu ifade dışında bir açıklama yapmadı. Kripto para topluluğunda kafalarda soru işareti yaratan bu paylaşımın ne hakkında olduğu merak konusu oldu. Bazı kripto para destekçileri bu paylaşımı, Musk’ın daha önceden destek verdiğini söylediği Dogecoin geliştirmesi hakkında olduğunu belirtti

  DOGE Fiyatı Yine Yükseldi

  Dogefather olarak bilinen Elon Musk’ın bu paylaşımı, kripto para piyasasında yine olumlu tepki gördü. Tweeti’in ardından Dogecoin fiyatında ciddi bir sıçrama yaşandı. Bazı altcoin yatırımcıları Dogecoin konulu paylaşımlar yapan Elon Musk’ı kripto para piyasasında manipülasyon yaptığı gerekçesiyle sosyal medya üzerinden suçlamaya devam etti. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle