Kripto Para

Dünyaca ünlü rock grubu NFT planlarını açıkladı

  Kripto para piyasasına giriş yapan dünyaca ünlü isimlerin sayısı her geçen gün artıyor. 2021 yılı non fungible token (NFT) sektörü açısından adeta patlama yaşanan bir yıl olurken dünyaca ünlü rock grubu Avenged Sevenfold’dan NFT açıklaması geldi. 

  ABD’li ünlü rock müzik grubu Avenged Sevenfold, bu sene başlarında 101 NFT yayınlamasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Dünyaca ünlü rock grubunun solisti M. Shadows, NFT’ler hakkında uzun vadeli planlarından bahsetti. Sektör her geçen gün büyürken, dünyaca ünlü isimlere de ev sahipliği yapmaya başladı. 

  Avenged Sevenfold solisti M. Shadows, grubun bu sene başından itibaren piyasaya sürdüğü 101 NFT hakkında konuştu. Mevcut NFT’lerden 7’si ayrı bir öneme sahip. Grubun açıklamalarına göre bu 7 NFT’ye sahip olan hayranlar, Avenged Sevenfold konserlerinde ünlü müzisyenler ile buluşmaları için ömür boyu erişim hakkına sahip olabilecek

  Avenged Sevenfold NFT Hamlesi

  2021 yılında NFT piyasasının devasa boyutlara ulaşması, dünyaca ünlü isimleri de bu alanda hamle yapmaya yöneltti. Dünyaca ünlü rock müzik grubu Avenged Sevenfold da sene başından bu yana 101 NFT piyasaya sürdü. Avenged Sevenfold solisti M. Shadows, grubun NFT sektörü hakkındaki planlarını açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

  Avenged Sevenfold hayranlarına yönelik NFT’ler hazırladıklarını söyleyen Shadows, sözlerine şu şekilde devam etti: “NFT’lerimizi hayranlarımıza yavaş yavaş tanıtmaya çalışıyorum. Birkaç ay önce yayınlanmamış müziklerden oluşan bir NFT yayınladık. Ancak insanların alışması için ücretsiz olarak dağıttık. İlginç olan şey NFT, belirli şeylere erişmenize izin verir, bu yüzden sonunda yaratmak istediğim şeyi çok yakında yaratacağız.”

  Hayranlara Ömür Boyu Erişim Hakkı

  Avenged Sevenfold solisti M. Shadows, hayranlara yönelik NFT planlarını şu şekilde açıkladı: “Hazırladığımız NFT’ler, gösterilere, ücretsiz ürünlere, ücretsiz biletlere erişim sağlayacak. Bununla beraber buluşmalar ve canlı ortamlarda istediğiniz zaman gelmenizi de sağlayacak. Dolayısıyla tüm bu nitelikler ve özellikler, gerçek dünyaya da faydalı olacak.” Ünlü rock grubunun bu hamlesini diğer rock gruplarının da yapması bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle