Mark Cuban’ın açıkladığı altcoin fiyatında patlama yaşandı

  Milyarder Mark Cuban’ın kısa bir süre önce kripto para portföyünün bir parçası olduğunu açıkladığı kripto para biriminin fiyatında adeta patlama yaşandı. Cuban’ın kripto para cüzdanı, geçtiğimiz günlerde NFT piyasası Rarible’da listelenen bir koleksiyonu tanıtırken ortaya çıkmıştı. Bu gelişmeyi yakından takip eden altcoin yatırımcıları, ünlü milyarderin portföyündeki kripto para birimlerine yoğun ilgi gösterdi.

  Kripto para basınında yer alan haberde göre, cüzdanın ortaya çıkmasının ardından geçen sürede pek çok yatırımcı Cuban’ın dikkatini çekmek için işlem yaptı. Yatırımcılar kendi favori kripto paralarını göstermek için Cuban’ın cüzdanına küçük miktarlarda transferler yaptı. Bunun yanı sıra ünlü milyarderin kripto para cüzdanında ne kadar altcoin bulunduğu da ortaya çıkmış oldu.

  Cuban’ın Portföyündeki Altcoinlere Büyük İlgi

  Cuban’ın cüzdanında, yaklaşık 100 dolar değerinde Aave (AAVE), Hex (HEX), Serum (SRM) ve Rari Governance Token (RGT) bulunduğu görüldü. Kripto para dünyasının popüler milyarderinin sahip olduğu bu altcoinler arasında AAVE fiyatı devasa yükselişine devam etti. HEX fiyatında ise yatay hareket gözlemlendi. Cuban’ın sahip olduğu bir diğer altcoin olan Rari Governance Token (RGT) ise, %128 oranında bir yükseliş yaşadı.

  Kripto para yatırımcıları, milyarder Cuban’ın kripto para cüzdanının deşifre olmasından sonra bu altcoinlere büyük ilgi gösterdi. Yatırımcıların ilgisiyle birlikte RGT fiyatında %128 oranında bir değer kazanımı görüldü. Altcoin radarına takılan bu coinlerin önümüzdeki dönemde de yükselişine devam edip etmeyeceği merak konusu oldu.

  Rari Governance Token (RGT) İnceleme

  Rari Governance Token (RGT), kripto para yatırımcılarının risk iştahlarına göre getiri elde etmelerine yardımcı olan bir tokendır. Kripto para dünyasında özerk bir çözüm olarak tasarlanan Rari Capital’in kripto para birimidir. Token, sahiplerine yönetime ve protokol için yeni girişimlere oy verme ve Rari Capital’deki işlemler konusunda ayrıcalık tanıyor. Kripto paranın Binance ve Bithub gibi popüler kripto para borsalarında listelendiği biliniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle