Başarılı analistten kritik uyarı! Bu seviyeden ETH alacak

  Anonim kripto para analisti DonAlt, lider altcoin Ethereum (ETH) ile ilgili değerlendirmede bulundu. Analiste göre ETH/BTC paritesinde büyük bir çöküş yaşanabilir. DonAlt takipçilerine, “Maksimum acıya hazırlanın” uyarısında bulundu.

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı analistlerden biri olan DonAlt, dikkat çeken açıklamalar yaptı. 2022 yılında kripto paraların ayı piyasasına gireceğini önceden haber veren usta analist, yatırımcılara bir uyarıda daha bulundu. DonAlt bu sefer en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’da dip hareketi bekliyor.

  ETH’nin derin bir düşüşle karşı karşıya olduğunu belirten analist ETH/BTC paritesinde çöküş yaşanacağını iddia etti. DonAlt, bu paritenin aylarca aşağı yönlü hareket etmek yerine hızlı bir düşüş yaşaması muhtemel göründüğünü söyledi: “Genel olarak ETH/BTC son birkaç haftadır olduğu gibi şimdi de aşağı yönde hızlanıyor ve bence bu iyi bir şey. Daha önce yaşadığımız kan kaybından daha iyi.”

  "ETH Ne Kadar Hızlı Düşerse O Kadar İyi"

  Paritedeki düşüşün hız kazanması halinde dibe daha çabuk yaklaşılacağını ve bunun iyi bir şey olduğunu dile getiren DonAlt şu uyarıda bulundu: “Düşüş daha fazla hızlanırsa, asıl büyük acı daha yaşanacak demektir. Hala elinde tutan insanlar için bu fiyat açısından pek de iyi değil ancak zaman açısından, büyük, büyük mumlar gördüğünüz gibi hızlandığında daha çok seviyorum. Bir dipten en fazla iki hafta uzakta olabileceğimizi düşünürdüm.”

  "Bu Seviyeden ETH Biriktirmeye Başlarım"

  Anonim analist, ETH/BTC paritesindeki negatif sinyallerin küçük mumlar şeklinde olması durumunda düşüş trendinin 6 ay kadar sürebileceğini belirtti. Uzmana göre bu şekilde vakit kaybı yerine sert bir düşüşle dip seviyenin daha erken görülmesi piyasalar için daha olumlu. Usta analistin bu paylaşımı, ETH yatırımcıları arasında tedirginliğe yol açtı.

  DonAlt, ETH yatırımcısının maksimum acıya teslim olduktan sonra ETH biriktirmeye başlayacağını vurguladı. ETH/BTC paritesinde bu seviyenin 0.047 BTC olduğunu söyleyen DonAlt “İşlerin aptallaşmaya başladığı yer burası ve anlatı orada olmasa bile hazır olacağım yer de burası.” ifadelerini kullandı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle