Kriptopara

TORN Coin Geleceği Ne Olur? 4 Yorum ve Fiyat Tahminleri

  Son dönemde dikkat çeken altcoinlerden olan Tornado Cash (TORN) Coin, yerli yatırımcıların radarına takılmıştır. Portföyüne TORN coin eklemek isteyenlerin en çok merak ettiği TORN coin geleceği ne olur sorusunun yanıtını ve uzmanların tahminlerini yazımızda bulabilirsiniz. 

  TORN Coin Geleceği Ne Olur?

  Farklı altcoin projelerine yatırım yapmak isteyenler için öne çıkan Tornado Cash (TORN) coinin gelecekteki fiyat tahminleri ilgi görmektedir. Deneyimli kripto para uzmanları ve analist ekibi tarafından yapılan araştırmalarda TORN coin fiyat tahminleri genellikle yükselişe işaret etmektedir. Ancak uzmanlar, en kazançlı TORN coin yatırımı yapabilmek için mutlaka alım sırasında güncel trendlerin takip edilmesi gerektiğini söylemektedir. 

  TORN Coin Grafik Analizi

  TORN/USDT grafiğini yorumlayan anonim kripto para analistleri, fincan-kulp formasyonunun tamamlanmak üzere olduğunu belirtmektedir. Son düzeltmeden sonra TORN coin fiyatındaki düzeltmenin boğa rallisi ile devam etmesi beklenmektedir. Analistler, grafikteki indikatörlere göre destek noktasına yakın bir yerden güçlü al sinyaliyle karşılaştıklarını söylemektedir.

  Hali hazırda güncel olarak 1 TORN fiyatı %tornado-cash+try% TL. Döviz cinsinden ise %tornado-cash+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, TORN fiyatı 24 saatte %tornado-cash+yuzde%.

  TORN Coin Yorumları, En İyi TORN Fiyat Tahminleri

  Popüler kripto para uzmanları, TORN coin fiyatıyla ilgili gelişmeleri yatırımcılarla paylaşmaktadır. Son dönemde dikkat çeken altcoinlerden biri olan TORN coin yatırımcısına büyük kazanç fırsatları sunmaktadır. Kripto para analistlerinin TORN coin fiyatındaki tahminlerinde algoritma ve temel-teknik analiz tabanlı sonuçlar görülmektedir. 

  Coin Arbitrage TORN Coin Fiyat Tahmini

  Uzmanlar, Tornado Cash geçmiş fiyat verilerine dayanarak, Tornado Cash fiyatının 2021 yılı sonunda 117.325 dolar olabileceğini tahmin etmektedir. Ayrıca tam bir yıl sonra TORN coin fiyatı 117.325 dolar olabilir. Önümüzdeki 3 yıl içinde, en yüksek Tornado Cash fiyatı 686.806 dolara ulaşabilir ve en düşük Tornado Cash fiyatı 42.2334 dolar seviyesinde olabilir. 

  Coin Arbitrage ekibinin hesaplamalarına göre, 2022 sonunda TORN coin fiyatının 189.832 dolar civarında olacağı beklenmektedir. Ayrıca TORN coin fiyatının 2023 yılının sonunda 307.148 dolar fiyat seviyelerinde kolayca sonuçlanabileceğini tahmin edilmektedir. 2024 sonunda Tornado Cash yakın gelecekteki fiyat tahminine bakıldığında şaşırtıcı bir şekilde Tornado Cash başına dikkate değer bir 496.965 dolar seviyesi bulunmaktadır.

  Wallet Investor TORN Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analist ekibine göre, Tornado Cash fiyatı bir yıl içinde 61.01 dolardan 2.645 dolara düşebilir. Kripto para piyasasında ayı trendinin görülmesiyle birlikte yatırımcıların dikkatli olması gerektiği belirtiliyor. Bu performans, TORN coini kötü bir yatırım yapmaktadır. Uzun vadeli kazanç potansiyeli yüzde -95,66'dır.

  Digital Coin Ekibinin Tornado Cash Fiyat Tahmini

  Tornado Cash'in fiyatının 2022'de minimum 98,10 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Digital Coin ekibindeki tecrübeli kripto para analistlerine göre. TORN coin fiyatı, 2022 yılı boyunca 100,90 dolar ortalama fiyatı ile maksimum 116,43 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Price Prediction TORN Coin Tahmini

  TORN coinin geçmiş fiyat verileriyle ilgili derin teknik analiz yapan Price Prediction ekibine göre, 2021'de TORN coin fiyatının minimum 67.62 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. TORN fiyatı, ortalama işlem fiyatı 70.12 dolar ile maksimum 74.00 dolar seviyesine çıkabilir. Öte yandan Tornado Cash'in fiyatının 2022'de minimum 98,10 dolar seviyesine ulaşacağı düşünülmektedir. TORN coin fiyatı, 2022 yılı boyunca 100,90 dolar ortalama fiyatı ile maksimum 116,43 dolarlı seviyeleri görebilir. 

  Sonuç Olarak

  Tornado Cash (TORN) coin fiyatı hakkında deneyimli analistlerin raporları bu şekilde farklılık gösterebilmektedir. TORN coin fiyatının geleceğinde yükseliş beklentileri olsa da mevcut piyasadaki boğa ve ayı trendlerine dikkat edilerek alım yapılmasına dikkat edilmelidir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle