Gambler Shiba (GSHIBA) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda çeşitli oyunlar üzerinden coin kazanmayı sevenlerin takip ettiği Gambler Shiba Coin hakkında bilgileri sunacağız. GSHIBA nedir, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları, gelecek fiyat tahmini, proje amacı nedir sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Gambler Shiba (GSHIBA) Coin Nedir?

  Gambler Shiba (GSHIBA) Coin, Gambler Shiba Finance’de yer alan kumar jetonudur. GSHIBA Coin, sahiplerine Gambler Shiba’ya bağlılıklarına göre farklı ödüller tanımlayan bir kripto paradır. Gambler Shiba Finance üzerinden kumar uygulamasına giriş yapıldıktan sonra GSHIBA Coin ile oyuna başlanır.

  GSHIBA Coin, takım jetonu olarak kullanılamayan, oyunda herkes için özel olan unicrypt ile kilitlenmiş bir token’dır. GSHIBA Coin iki farklı katman üzerinden elde edilebilir. Gambler Shiba Coin, katman tabanlı kumar oynayarak veya ETH miktarına dayalı katman tabanlı kumarda rol alarak kazanılır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Gambler Shiba (GSHIBA) Coin projesinin amacı, GSHIBA taahhütlerine dayalı şekilde akıllı ödüller sunan ilk kumar projesini kripto dünyasına kazandırmaktır. Bu amacına ulaşan proje, kademeli kumar sistemini sağlar. Kullanıcı oyunda ne kadar yüksek seviyede olursa o kadar fazla Gambler Shiba ödülü alır.

  Ödüller için katmanlar, satın alınan ETH miktarına veya GSHIBA varlıklarının eldeki miktarına göre belirlenir. Proje, Kişinin ETH veya GSHIBA miktarına göre altın, gümüş veya elma katmanlarının uygun olanında kumar oynayabilmesini sağlar. Proje hakkında diğer bilgileri https://gamblerShiba.finance adresindesinden öğrenebilirsiniz.

  GSHIBA Coin Yorum

  Gambler Shiba Coin hakkında yorum yapan yatırımcılar, tokenomik yapıdan söz etmişler. Kumar oyuncuları, her işlemlerinin %4’ünün gelişime yönelik otomatik şekilde proje ağına eklendiğini açıklıyorlar. Her işlemin %4’ünün pazarlama bütçesine ve %4’ünün ise kullanıcı Gambler cüzdanlarına gittiğini açıklamışlar.

  GSHIBA Coin Geleceği

  Gambler Shiba Coin geleceği için tahmin gerçekleştiren analistler yakın vadede değer kazanımı yaşanabileceğini açıklıyorlar. Oyun sektörünü sevenlerin 2021’de rağbet gösterebileceği GSHIBA Coin’in 2021 sonunda 0.0000085 dolar seviyesine kadar çıkış yapabileceği belirttiler. Fiyat için 10 X artışın ise 2022 içinde olabileceğini belirtiyorlar. 

  Gambler Shiba (GSHIBA) Coin Nasıl Alınır?

  Gambler Shiba (GSHIBA) Coin almak için izlenmesi gereken aşamalar şu şekildedir:

  • 1. Adım: GSHIBA Coin’in satışta olduğu Uniswap veya 0x Protocol isimli kripto para borsası platformlarından tercih edilene erişim gerçekleştirilmelidir.
  • 2. Adım: Borsanın ana sayfasından hesap açılış alanına tıklanıp, sistemin talep ettiği kimlik bilgileri ve diğer bilgiler girilip onaylanarak, hesap açılır. 
  • 3. Adım: Bu hesaba, borsanın para yatırma işlem sekmesi yardımı ile yatırım amaçlı para transfer edilir. 
  • 4. Adım: Hesapta artık bakiyenin var olması ile birlikte, GSHIBA Coin paritesinin de yer aldığı borsanın satın alma işlem sayfasına girilmelidir. 
  • 5. Adım: Satın alma sayfasındaki anlık fiyattan veya daha uygun fiyat tanımlamasından GSHIBA Coin alım emri verilmelidir. 
  • 6. Adım: Alınan coinler hesaba bağlı cüzdanda veya daha güvenli olan donanım cüzdanlarda saklanabilir. 

  Adımların doğru ve eksiksiz izlenmesi ardından işlem başarıyla tamamlanır. 

  Avantajları Neler?

  Gambler Shiba (GSHIBA) Coin avantajları:

  • Ödüller: GSHIBA sahipleri Gambler Shiba Finance üzerinden GSHIBA veya ETH taahhüt temelli kumar oyunlarına dâhil olarak, coin ödülleri kazanırlar. 
  • Oyun Üzerinden Kazanma: GSHIBA sahipleri yalnızca alım-satım veya merkeziyetsiz finansal işlemler ile değil, projenin ağındaki oyun üzerinden de başarı elde ederek ana kazançlarını elde edebilirler.
  • Hız: GSHIBA Coin sahipleri cüzdanlar arası transferde dakikalar içinde işlem yapar ve düşük masraf öderler. 

  Dezavantajları Ne?

  Gambler Shiba (GSHIBA) Coin dezavantajları:

  • Bahis Bakiyesine Bağlı Kazanç Şartı: GSHIBA Coin projesi adil kazancı değil kademeli kazancı destekler. Diğer bir ifade ile kumar oyununda kullanılan bakiye ne kadar yüksek veya teminatlar ne kadar fazlaysa o kadar fazla kazanç elde etme şansı bulunur.
  • Saldırı Riski: GSHIBA Coin sanal cüzdanda saklandığında, ağda oluşabilecek saldırı halinde bakiyenin de riskte olduğu görülür. Çevrimdışı saklama imkânı olan donanım cüzdanlarda muhafaza edilmesi bu riski önler. 

  Sonuç

  GSHIBA Coin, Gamble Shiba Finance kumar oyununda rol alan kripto para birimidir. Bu kripto paranın sahipliği ile oyuna giriş sağlanabilir ve ödüller kazanılabilir. Analistler Gambler Shiba Coin’in 2021’de değer kazanabileceği yönünde tahmin sunuyorlar.

  Bir ETH tabanlı token olan GSHIBA, oldukça yüksek arzı ile de biraz riskli kategoride. Ayrıca henüz çok ciddi bir borsada listelenmediği için işlem hacmi de oldukça düşük. Yine de köpek akımı coin’lerin yükselişi ile bu token’da fiyat anlamında gelecekte performans gösterebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle