Kripto Para

Polkadot (DOT) piyasa değeri Cardano’yu (ADA) geçti

  Kripto para piyasasında toplam piyasa değeri bakımından en büyük dördüncü kripto para birimi Polkadot (DOT) oldu. DOT fiyatında yükselen ivme, Cardano (ADA) koltuğunu kapmayla sonuçlandı…

  Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında yeni rekorlar gelirken aynı zamanda altcoin piyasasında hareketli saatler yaşanıyor. Polkadot (DOT) fiyatındaki yükseliş, kripto para birimini toplam piyasa değeri bakımından en büyük 4. kripto para olmasını sağladı. Polkadot (DOT) yükselişi ile birlikte toplam kripto para birimi piyasa değeri ise 1.5 trilyon doların üzerine çıktı.

  Son 24 saat içinde kripto para borsalarından gelen güncel haberlere göre Polkadot (DOT) fiyatında yükseliş rekor seviyelere ulaştı. Erken saatlerde meydana gelen hafif bir düzeltmeden sonra toparlanmaya başlayan altcoin piyasası yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. 

  Polkadot (DOT) En Büyük 4. Proje Oldu

  Sabah saatlerinde Bitcoin fiyatı, 50 bin dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırdı. Böylelikle toplam kripto para birimi piyasa değeri de 1.5 trilyon doların üzerine çıktı. Bu gelişmelerin yanı sıra Polkadot (DOT), rakibi Cardano (ADA) geride bırakarak piyasa değerine göre 4. kripto para projesi olarak dikkatleri üzerine çekti.

  Kripto para borsalarından gelen güncel verilere göre, toplam piyasa değeri sayesinde resmi olarak en büyük 4. kripto para birimi olan Polkadot (DOT) yatırımcısını sevindirdi. Altcoin’in Cardano’nun ADA’sını aşması ve şu anda Tether’in USDT stablecoin’inin arkasında yer alması altcoin yatırımcıları tarafından yakından takip edildi.

  Kripto Para Piyasası Yeşile Büründü

  Altcoinlerde yaşanan yükseliş ivmesi ile birlikte güç kazanan piyasanın toplam değeri 1.5 trilyon doları aştı. 16 Şubat tarihi itibarıyla kripto para piyasası yeşile büründü. Hemen hemen bütün kripto para birimlerinde yükseliş trendi devam ediyor. 

  Ethereum fiyatı yaklaşık yüzde 3 oranında artışla bin 800 dolar seviyesinin üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Polkadot (DOT) fiyatı ise yüzde 14’ün üzerinde değer kazanırken, ADA fiyatı yüzde 7.5 yükseldi. Son 24 saat içindeki veriler arasında Litecoin (LTC) fiyatı, yüzde 7 üzerinde artışla 220 dolara tırmandı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle