Kripto Para

2 Uzmandan Cumrocket Coin Geleceği, 2 Fiyat Tahmini

  Yetişkinlere yönelik bir içerik platformu olarak kısa zamanda ilgi odağı haline gelen Cumrocket, yetişkin endüstrisinin Web 3.0 ile tanıştırılmasını sağlayan proje, değeri 100 milyar doları bulan söz konusu endüstrinin kripto paralar ile tanışmasını sağlıyor. Kısa süre içinde piyasa hareketiyle de dikkat çeken Cumrocket (CUMMIES) ise gelecek hedefleriyle dikkat çekiyor.

  Uzmanların bir süredir radarında yer alan Cumrocket projesi hakkında güncel analizleri sizler için bu yazımızda bir araya getirdik. 

  Cumrocket Coin Geleceği

  NFT’lerin her geçen gün giderek popülerlik kazanması ve OnlyFans gibi yetişkinlere yönelik içerik üretilen platformlara karşı ilginin artmasının ardından, sektör için özel çözümler sağlayan Cumrocket, web3 teknolojisinden yararlanarak söz konusu platforma en büyük rakiplerden biri olmayı hedeflemektedir. NFT’lerin faydalarına odaklanan proje, pazarda ciddi bir boşluk olan yetişkinlere yönelik NFT pazaryerlerinin oluşturulmasını hedeflemektedir. 

  Cumrocket projesinin yol haritasında da yer verilen ve 2023 yılı ve sonrasında devam edecek gelecek hedeflerinden bazıları ise kısaca şu başlıklar altında özetlenebilmektedir:

  • Tüm içerik üreticilerinin hayranlarıyla bağlantı kurması için blok zincir teknolojisinin kullanılması ve web3 çözümlerin geliştirilmesine devam edilmesi. 
  • Yaratıcıların ve kullanıcıların çıkarlarına en uygun heyecan verici bir platform oluşturma hedefiyle 2023, 2024 ve 2025 yıllarını kapsayan süreçte de beklentileri karşılaması hedeflenmektedir. 
  • Büyük NFT pazar yerlerinde yetişkin içeriklerin yasaklanması ile oluşan boşluğu doldurmaktadır. 

  Cumrocket Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Fiyat oynaklıklarının oldukça yüksek olduğu bir görünme sahip olan CUMMIES, ani düşüş ve çıkışlar nedeniyle ciddi bir risk yaratmaktadır. Mevcut formasyonda ve genel piyasa görünümünde devam eden belirsizlik eğilimi ise CUMMIES için risk teşkil etmektedir. Elon Musk tarafından geçtiğimiz dönemlerde hakkında tweet atılmasının ardından ciddi bir kitle tarafından takip edilmeye başlayan Cumrocket, uzun bir sessizlik sonrasında yeniden kötü görünüm çizmeye başladı. Piyasalarda ise hala belirsizliklerini korumaya devam ediyor. 

  Cumrocket Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Cumrocket, içerik üreticilerinin hayranları ile bağlantı kurması için yetişkinlere yönelik blok zincir tabanlı bir sosyal abonelik platformudur. Cumrocket (CUMMIES), yetişkin endüstrisinin web3 ile tanışmasını sağlayan bir deflasyonist token ve platform olarak tanımlanmaktadır. Topluluk odaklı ortaya çıkan proje, işlem ücretlerinin düşük seviyelerde kalması için Binance Smart Chain (BSC) altyapısını kullanmaktadır. 

  NFT platformu olarak dikkat çeken Cumrocket, +18 içeriklerin buraya yüklenerek satışının gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Kripto para ile ödemelerin gerçekleşmesi sayesinde büyük ölçüde anonimlik de sağlanabilmektedir. Cumrocket projesinin teknik detaylarına ilişkin ayrıntılı bilgiyi rehber sayfamızda bulabilirsiniz. 

  Cumrocket Kullanım Alanları Nelerdir?

  Cumrocket platformunun kripto para birimi olan CUMMIES, yetişkinlere yönelik üretilen içeriklere ve platforma yönelik ödeme işlemlerinin güçlendirilmesi için kullanılmaktadır. Kripto kullanılarak içerik üreticilerinin ters ibrazlar, ödeme işlemcisi kısıtlamaları, ayrımcılık gibi sektörün temel birçok sorununa çözüm getirmek için tasarlanmıştır. Platform üzerinde işlem gerçekleştirmek için CUMMIES kullanılabilir. Buna ek olarak işlem gördüğü piyasalarda da yatırım amaçlı kullanımı mümkündür.  

  Cumrocket Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Tesla ve Space X CEO’su Eolo Musk tarafından sadece birkaç emoji ile tweet atılmasının ardından ciddi bir ilgi gören Cumrocket, NFT piyasalarında özel bir proje olarak değerlendiren Cumrocket için piyasalarda ciddi bir beklenti yaratmıştı. Tweet’in atıldığı dönemde 0,06 dolar seviyesinde olan Cumrocket Coin, kısa süre içinde 0,28 dolara kadar çıkmayı başarmıştır. 

  Söz konusu dönemde Cumrocket projesine yatırım yapan birçok yatırımcı ise uzun süredir herhangi bir hareket olmayan Cumrocket’ten umutlu görünüyor. İlgili dönemde yatırım yapanlar Elon Musk tarafından yeniden projenin canlandırılmasına yönelik beklentiler ise dikkat çekiyor. Ancak uzun süredir proje hakkında konuşmaların olmaması dikkat çekiyor. 

  Cumrocket Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Cumrocket projesinin ortaya çıkmasında belirli bir kuruluş veya isim yer almıyor. Diğer pek çok kripto projesinde olduğu gibi topluluk odaklı bir gelişim göstermektedir. İşlem ücretlerinin az olması ve güvenli şekilde faaliyet göstermesi açısından Binance Smart Chain (BSC) altyapısını kullanmayı tercih etmiştir. 

  Yetişkinler için NFT platformu olarak dikkat çeken Cumrocket, aktif topluluk ve NFT pazarı gibi seçeneklerle dikkat çekiyor. Elon Musk gibi destekçiler bulunması bir dönem güvenli proje olabileceğini gösterse de risk faktörü yüksektir. Bu nedenle yatırımcısının temkinli davranması gerekecektir. 

  Cumrocket Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Cumrocket, yetişkinlere yönelik içerik endüstrisinde NFT, web3 çözümleri ve blok zincir teknolojisinin gücünü sunan bir platform olarak benzersiz yapıdadır. OnlyFans’a kripto dünyasındaki bir rakip olarak görülen proje, benzersiz birçok özelliği ile dikkat çekiyor. Cumrocket projesini öne çıkaran başlıca özellikler ise kısaca şunlardır:

  • İçerik üreticilerinin NFT’ler, abonelik hizmetleri, özel içerik ve yönlendirmeler yoluyla ürettikleri +18 içeriklerden para kazanmaları sağlamaktadır. 
  • Referans programı ile içerik üreticileri bir yıl boyunca tüm arkadaşlarının satışlarından %5 oranında kazanabilmektedir. NFT satışları da buna dahil edilmiştir. 
  • Blok zincir teknolojisi sayesinde içerik üreticilerinin hayranlarından her zamankinden daha fazla bağlantı kurulmasını sağlar. 

  Cumrocket Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Cumrocket, NFT alanında önemli bir boşluğun doldurulmasını sağlamaktadır. Yetişkinlere yönelik +18 içerikler için NFT pazaryeri ile kullanıcıların blok zincir teknolojisi üzerinden etkileşim kurmaları önemli bir avantajı olarak görülmektedir. Cumrocket avantajlarından bazıları ise şunlardır:

  • Anında ödemeler.
  • Kısıtlamalardan kaçınma.
  • Ters ibraz bulunmaz.
  • Minimum ödeme ve maksimum bahşiş limitleri yoktur. 

  Cumrocket dezavantajları:

  • Elon Musk’ın tweet’i sonrasında hareketlenmesinin ardından sert bir piyasa hareketi görülmüştür. 
  • Fiyat oynaklıkları yüksektir. 
  • Zaman içinde farklı tür kısıtlamalarla karşılaşabilir. 

  Cumrocket Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Cumrocket (CUMMIES) birçok borsada kendine yer bulmuştur. İşlem hacmi ve değeri ile öne çıkan ve CUMMIES listeleyen bazı borsalar şunlardır:

  • PancakeSwap
  • Gate.io
  • CinTiger

  Cumrocket Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  2022 yılında yaşanan piyasa belirsizlikleri sonrasında 2023 ve takip eden yıllara ilişkin analistlerin yeni tahminleri gelmeye başladı. Bu kapsamda uzmanların Cumrocket (CUMMIES) hakkında fiyat tahminleri şöyle:

  • Digital Coin Price’a göre 2023 yılında ortalama 0,006 dolar hedef belirlenmiştir. 5 yıl sonunda ise fiyatının en düşük 0,013 doları görmesi beklenmektedir. 
  • Wallet Investor analistleri ise 1 yıllık tahminde 0,000090 dolar aşağı yönlü fiyat değişimi beklemektedir. Uzun vadede ise risk faktörüne dikkat çekmiştir. 

  Sonuç 

  Yetişkinlere yönelik içerik endüstrisinin blok zincir teknolojisine taşınmasında önemli bir katkı sağlayan Cumrocket, NFT alanında da bu içeriklere yer vermesiyle dikkat çekiyor. Elon Musk sonrasında ciddi bir yükseliş gösterse de genel risk faktöründen etkilenmektedir. Yatırım için henüz riskli görünüm çizen Cumrocket hakkında analistlerin de çelişkili tahminleri öne çıkmaktadır. Yatırımcısının temkinli olarak işlem yapması önerilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle