Kripto Para

Dubai ve Binance “en güzel NFT’ler” için işbirliğine gidiyor!

  Dubai’de blockchain ve kripto teknolojilerine ilgi artmaya devam ediyor! Birleşik Arap Emirlikleri’nin gözdeleri arasında yer alan Dubai, metaverse’de en güzel NFT’leri piyasa sürmek için dünyanın önde gelen blockchain ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance’ı seçti! Dubai ve Binance NFT en güzel NFT’ler için işbirliğine gidecek.

  Dubai, blockchain ve kripto teknolojilerine olan ilgisini her fırsatta gösteriyor. Dubai Gelecek Müzesi ile Binance NFT arasında kurulan işbirliği bunun en güzel kanıtlarından birisi! Müze, Metaverse’deli en güzel NFT’ler için seçimini Binance’tan yana yaptı. İkili, ilk NFT koleksiyonundan bir dizi dijital ürüne kadar geniş bir çerçevede birlikte çalışmayı hedefliyor.

  “Ortak Olmaktan Onur Duyuyoruz”

  Binance NFT, kurulan ortaklık memnun! Konu ile ilgili konuşan Başkan Helen Hali, “Gerçekten eşsiz ve yenilikçi bir konsept olan Dubai’deki Gelecek Müzesi ile ortak olmaktan omur duyuyoruz” dedi. Hai, “Endüstrinin büyümesini artıran ve bölgedeki blok zincirinin benimsenmesini teşvik eden endüstrideki lideri dijital ürünler geliştirmek için Müze ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

  “Dubai Planları Doğrultusunda Katkı Sağlıyor”

  Binance cephesinden gelen değerlendirme ile birlikte ortaklık hakkında ilk açıklama Dijitakl Ekonomi ve Uzaktan Uygulamalar Bakanı Omar bin Sultan Al Olama’dan geldi. Bakan Sultan Al Olama, “Dünyanın en büyük kripto para oyuncusu ile Geleceğin Müzesi arasında kurulan ortaklık, yeni uluslararası varlık ekosistemi kurmak isteyen Dubai planlarına önemli katkı sağlıyor” dedi.

  Geleceğin Müzesi Türünün İlk Örneği!

  Dubai, “Geleceğin Müzesi” adı ile türünün ilk örneğini sektöre kazandırdı. Bu müze bir dizi sanal varlık geliştirmek ve kripto teknolojisine öncülük etmek hedefleriyle geliştirildi. Ziyaretçilerine geleceğin güçlü bir versiyonunu yaşatmayı hedefleyen müzede farklı temalarla 50 yıl sonrasına ilişkin deneyimler yaşanabilecek.

  NFT’ler için yeni standartlar belirlemeyi hedefleyen ve bu nedenle Binance NFT ile işbirliğine gidilen Dubai Geleceği Müzesi’nde konu ile ilgili İcra Direktörü Lath Carlson, “Bu heyecan verici proje, dünyanın en parlak zihinleriyle çalışmamızı ve geleceği şekillendirecek yüksek etkili gelişmeler inşa etmemizi sağlayacak gelecekteki birçok girişimin ilki” ifadelerini kullandı. Sadece birkaç hafta önce hizmete giren müzede tükenen biletler ise hedeflenen başarının ses getirdiği düşüncesini güçlendiriyor!

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle