Kripto Para

Dev kripto madencilik şirketinden Türkiye hamlesi!

  Kripto para dünyasının en büyük madencilik cihazı üreticisi Bitmain yeni hamlesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Türkiye ve MENA bölgesinde tek resmi distribütörü olan Phoenix Store, ilk fiziksel mağazasını İstanbul’da açtı…

  Sektörün en büyük kripto para madencilik cihazı üreticisi Bitmain, Türkiye’ye geldi. Şirketin hem ülkemizde hem de MENA bölgesinde resmi distribütörü olarak görev yapan Phoenix Store, ilk fiziksel mağaza açılışını gerçekleştirdi. Böylelikle madencilik devi, ilk fiziksel mağazasını İstanbul’da açarak Türkiye pazarına resmen giriş yapmış oldu.

  Phoenix Store CEO’su Phil Harvey başta olmak üzere, ekonomi basınından isimler ve finans yatırımcıları mağazanın lasmanında yer aldı. The St. Regis İstanbul’da açılan resmi mağaza, Türk yatırımcılara yeni fırsatlar sunacak. Mağazada Bitmain’in son teknoloji madencilik cihazları ve soğuk cüzdanlardan oluşan kripto madencilik ekipmanları satışa sunulacak.

  Bitmain Resmen Türkiye’de

  Türkiye’de özellikle son 1 yıl içinde kripto para sektörüne duyulan ilginin giderek artması, yatırımcıların sayısını da etkiledi. Bunun üzerine Türkiye’ye adım atma kararı alan Phoenix Store, dev kripto para madencilik cihazı üreticisi Bitmain’in resmi distribütörü olarak hamlelerine başladı. Türkiye pazarına giriş yapan şirketin müşterilerine madencilik cihazları için uçtan uca soğutma çözümleri sunması da planlanıyor.

  Bitmain’in Türkiye ve MENA resmi distribütörü Phoenix Store aynı zamanda dünyanın en önemli kripto para teknoloji markalarını bünyesinde barındırıyor. Ledger, Trezor ve Cool Wallet’ın resmi distribütörü olarak hizmet veren şirket, Türkiye’de ilk resmi fiziksel mağazasını da açmış bulundu

  “Türkiye, En Fazla İlgi Gösteren Ülkelerden Biri”

  Phoenix Store CEO’su Phil Harvey, İstanbul’da açılan Bitmain resmi mağazası hakkında yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Phoenix Store olarak dünyanın en büyük kripto para madenciliği makinesi üreticisi Bitmain ile Türkiye’ye adım atmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye, dünyada kripto para piyasalarına en fazla ilgi gösteren ülkeler arasında yer alıyor. Türk yatırımcıların kripto para dünyasına olan ilgisi, Türkiye pazarına adım atmamızı sağlayan en önemli faktör oldu.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle