Kriptopara

BAND Coin Geleceği 2022 - Uzmanların BAND Fiyat Tahminleri

  Merkeziyetsiz finans (DeFi) dünyasının önde gelen projelerinden BAND coin, hızlı yükseliş hareketleriyle dikkat çekmektedir. Yerli yatırımcıların merak ettiği BAND coinin 2022 yılındaki performansı hakkında deneyimli uzmanların fiyat tahminlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.  

  BAND Coin Geleceği 2022

  Band Protocol, gerçek dünya verilerini alıp zincir üzerindeki uygulamalara tedarik edilebilen bir oracle platformudur. Bu platformun yerel kripto para birimi olan BAND coin yerli yatırımcıların da portföylerinde yer almaktadır. 

  Zincir dışı arasındaki bilgi alışverişini kolaylaştırmak için API'leri akıllı sözleşmelere bağlayabilen Band Protocol’ün gelecekte daha fazla kullanıcıya ulaşması beklenmektedir. Bu nedenle BAND coin fiyatında da 2022 yılından itibaren yükseliş hareketleri görülebilir. 

  Uzmanlar BAND Coin ile İlgili Ne düşünüyor?

  Kripto para uzmanlarına göre BAND coin merkeziyetsiz uygulamaları birbirine bağlayan ağlar arasında kullanıldığı için önemli bir görev üstlenmektedir. DeFi sektöründe adından sık sık söz ettiren Band Protocol platformu daha geniş kitlelere ulaştığında BAND coin fiyatı da doğal olarak artış gösterecektir. Uzmanlar 2022 yılında BAND coin fiyatında yeni zirveler görülebileceğini belirtmektedir. 

  BAND Coin Grafik Analizi

  Anonim analistlerin BAND/USD paritesine baktıklarında yükselen kanal içindeki hareketin sonlandığı ve konsolidasyon sürecine girildiği belirtilmektedir. Fibonacci seviyesinden yeniden destek görmesi beklenen BAND coin, olumlu sinyaller ile birlikte 3. kez yatay kanal direncini test edebilir. Bu direncin geçilmesi halinde bayrak formasyonunun tamamlanması mümkündür.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BAND fiyatı %band-protocol+try% TL. Döviz cinsinden ise %band-protocol+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, BAND Protocol fiyatı 24 saatte %band-protocol+yuzde%.

  Uzmanların BAND Fiyat Tahminleri

  Band Protocol kripto para birimi için yüzde 100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, gelişmiş teknik analiz araçları kullanarak önemli bir tahmin yürütülebilmektedir. Belirli zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu BAND coin alım-satım derecesine bakılarak da piyasa hareketleri yorumlanabilmektedir. BAND/USD paritesinin 2022 yılındaki hareketi popüler teknik göstergelere dayanırken analistler, Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotları baz alarak önemli tahminlerde bulunmaktadır.

  • Wallet Investor BAND Coin Fiyat Tahmini

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği tecrübeli analistlerden oluşan Wallet Investor ekibi, BAND coin fiyatını yorumlamıştır. Algoritma tabanlı tahminlere göre Band Protocol fiyatı bir yıl içinde 6.062 dolardan 1.331 dolara düşecektir. Bu performans, BAND coini kötü bir yatırım yaptığı için uzun vadeli kazanç potansiyeli eksi yüzde 78.04 seviyesindedir. 

  • Trading Beasts BAND Coin Tahmini

  Band Protocol yerel kripto para birimi BAND coinin iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren Trading Beasts analistleri olumsuz yanıt vermektedir. Analistler 2022 perspektifinde BAND coin fiyatının 6.18041 dolara çıktıktan sonra 5.38637 dolar seviyesine kadar düşmesini beklemektedir. Bu yüzden BAND coin riskli bir yatırımdır. 

  • Digital Coin Price BAND Coin Fiyat Tahmini 2022

  Digital Coin ekibinin analizinde, BAND coin fiyatı, bugünkü fiyat seviyesinden başlayarak 22.0795056 dolara yükselecektir. 2023'e kadar 7.7175119 dolara çıkması beklenen BAND coin başarılı bir grafik çizecektir. Bu tahmine dayanarak, band Protocol karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

  • Coin Arbitrage BAND Coin Tahmini 2022

  Deneyimli analistler, Band Protocol geçmiş fiyat verilerine dayanarak, BAND coin fiyatının 2022 yılı sonunda 8.48866 dolar olabileceğini tahmin etmektedir. Gelecek 3 yıl içinde, en yüksek BAND coin fiyatı 49.6916 dolara ve en düşük BAND coin fiyatı ise 3.56505 dolara ulaşabilir. 

  Coin Arbitrage ekibinin son raporuna göre, 2023 sonunda Band Protocol fiyatının 13.7347 dolar civarında olacağını ve 2024 sonunda 22.2227 dolar fiyat seviyelerinde kolayca sonuçlanabileceğini tahmin edilmektedir. BAND coin yakın gelecekteki fiyat tahminine bakıldığında 35.9563 dolar değeri bulunmaktadır.

  Sonuç 

  Gerçek dünya verilerini ve API'leri akıllı sözleşmelere bağlayan zincirler arası veri oracle platformu olan Band Protocol yerel kripto para birimi BAND coin analizi bu şekildedir. Uzmanlar BAND coin fiyatının 2022 yılında farklı sert yükseliş veya düşüş hareketleri ile karşılaşabileceği konusunda yatırımcıları uyarmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle