Cumrocket Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda NFT sektörüne hızlı giriş yapan Cumrocket Coin hakkında bilgileri sunacağız. Kripto para takipçilerinin en çok yönelttikleri Cumrocket Coin nedir, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, gelecekte nasıl bir durumda olur sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Cumrocket Coin Nedir?

  Cumrocket Coin, işlemlerinde gas ödemesi talep etmeyen kripto paradır. NSFW platformundaki işlemler üzerinden %5 vergi ödülü sunan Cumrocket Coin, stake edilebilir bir varlıktır. Ticari işlemlerde kullanılması halinde ise kullanılan Cumrocket Coin miktarının %2,5’i sahiplere orantılı şekilde geri verilir. Cumrocket Coin, CUMROCKET.io platformu üzerinden bağlantı yapılan NFT pazar yerinde kullanılabilir kripto para birimidir. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Cumrocket Coin projesinin amacı NFT sektöründe kullanılabilir kripto para birimini oluşturmak ve bunu merkeziyetsiz finansal işlemlere de dahil etmektir. Projenin diğer bir amacı, Cumrocket topluluğunu oluşturmaktır. Proje deflasyonist DeFi belirtecini kripto sektörüne kazandırmayı hedeflemiştir. Cumrocket Coin, CUMROCKET.io’dan erişilen NSFW içerik platformunda mesajlaşmak ve yetişkin içeriklerine erişmek için kullanılabilir. Proje hakkında diğer bilgileri edinmek için https://cumrocket.io/ adresinen Whitepaper’a erişebilirsiniz.

  Cumrocket Coin Yorum

  Cumrocket Coin hakkında yorumlara bakıldığında pasif gelir elde etmek amacıyla tercih edildiği görülüyor. Yatırımcılar coin kilitleme üzerinden iyi oranlı bir geliri sağlamak veya her bir işlem üzerinden kazanç sağlamak için Cumrocket Coin’i tercih ettiklerini açıklıyorlar. Diğer yandan NFT satın alımda avantajlı işlem yapabildiklerini belirtmişler.

  Cumrocket Coin Geleceği

  Cumrocket Coin geleceği hakkında yorum yapan analistler, onun değerlenebileceğini düşünüyorlar. Analistler, 2021 sensi Temmuz ayı ardından Cumrocket Coin’in 0.095 dolar ile 1 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini belirttiler. 2021 Kasım ayında ise 2.50 dolar ile 3 dolar bandı arasında yer alabileceğini ifade ediyorlar.

  Cumrocket Coin Nasıl Alınır?

  Cumrocket Coin almak için yapılacaklar:

  • 1. Adım: Cumrocket Coin, PancakeSwap ve CoinTiger kripto para borsalarında işleme girer. İki borsadan seçilene erişilmelidir.
  • 2. Adım: Alım işlemine başlamadan önce borsadan hesap açılışı yapılması gerekir.
  • 3. Adım: Açılan hesaba ise yatırıma uygun tutarda para yatırılır.
  • 4. Adım: Hemen ardından, borsadan Cumrocket Coin paritesinin yer aldığı işlem sayfasına gidilir. 
  • 5. Adım: İşlem alanında o andaki fiyattan yada kişi için daha avantajlı olacak bir fiyat girişinden Cumrocket Coin alım emri verilir.
  • 6. Adım: Alınan coinler hesabın sanal cüzdanında veya güvenlik açısından daha yüksek şartları sunabilen donanım cüzdanlarda muhafaza edilebilir. 

  Tüm adımların doğru atılması ardından satın alım rahatlıkla tamamlanır. 

  Avantajları Neler?

  Cumrocket Coin avantajları:

  • NFT’lerden Yararlanma: Cumrocket Coin sahipleri Cumrocket.io platformu üzerinden geçiş yapabildikleri NFT pazarlarında NFT satın alabilir veya yayınlayabilirler. Yayın üzerinden ise ödeme alırlar.
  • Pasif Gelir: Cumrocket Coin sahipleri, coinlerini kilitleyerek, belirledikleri vadenin sonunda ek coin kazancına sahip olurlar. Alım-satım harici pasif gelir elde etmek mümkündür.
  • Masrafsızlık: Cumrocket Coin sahipleri transferde ve takasta işlem ücreti ödemezler. 

  Dezavantajları Ne?

  Cumrocket Coin dezavantajları:

  • Düşük Erişilebilirlik: Cumrocket Coin sadece 2 farklı kripto para borsasında işleme girer. Binance, Coinbase, Huobi gibi işlem hacmi geniş küresel borsalardan onunla işlem yapılamaz.
  • Saldırı Riski: Cumrocket Coin, sanal cüzdanlarda muhafaza edilirken çevrimiçi koşullarda yer alır. Ağda oluşabilecek her hangi bir saldırı bakiyeyi tehlikeye sokabilir. Ancak donanım cüzdanda saklandığında bu risk ortadan kalkar.

  Sonuç

  Cumrocket Coin, NFT pazarlarında kullanılan ve artı 18 NFT satın alımlarında rol alan kripto paradır. Cumrocket.io üzerinden bağlanılan diğer platformlarda kullanıcılar ile etkileşime girmek ve sohbet için de kullanılır. Analistler bu altcoin’in 2021 senesinde değerlenebileceğini ön görüyorlar. NFT sektörünün gelişmesi ile birlikte de bu tarz projeler daha popüler hale gelebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle