Kriptopara

RMRK Coin Geleceği 2021, 2022 - Güncel RMRK Fiyat Tahmini

  RMRC Coin listelendiği Kucoin borsası sonrası yeni ATH seviyelerine yelken açarak metaverse projelerinin takip eden kripto para yatırımcılarının dikkatini çekti. RMRK Coin geleceği ve 2021 ila 2022 yılı fiyat beklentilerine ilişkin merak edilen tüm detayları okurlarımız için yazımızda bir araya getirdik.

  RMRK Coin Geleceği Ne Olur?

  Kusama blockchain’inde çalışan RMRK Coin, iyi bir geleceğe sahip olduğu düşünülen Metaverse coin’leri arasında yer alır. Geçtiğimiz günlerde altcoin Polkadot tabanlı NFT standardı çözümü için 6 milyon dolar toplamayı başararak uzmanların bekledikleri potansiyelde haklı olduklarını göstermiştir.

  Altcoin için olumlu beklentiler fiyatlara yansımış ve bu yılın 30 doların üzerinde kapatılabileceği görüşü paylaşılmıştır. Yakalanan yükseliş ivmesinin gelecek yıl da sürmesini bekleyen analistler, 2022 yılı için fiyat hedeflerini 50 dolar üstü olarak belirlemektedirler.

  RMRK Coin Grafik Analizi

  Anonim analistler, 1 ve 4 saat periyotlu grafik verilerine göre paylaştıkları RMRK Coin teknik analizlerinde önemli verilere işaret ettiler. Fiyatların 28 Eylül 2021 tarihinde başlayan ve 12 Kasım 2021 tarihinde iki temasın geçtiği destek seviyesini kırmanın hemen ardından başlayan yükseliş trendinin sürmesini beklediklerini ifade etmekteler. Analistlere göre yeni ATH sonrası yaşanan bir miktar trendin sağlıklı bir şekilde devam edeceğini göstermektedir.

  RSI ve MACD indikatörlerinin 1 saat periyodunda satış bölgesinde yer aldığına değinen analistler, bunu akümülasyon sürecinin kısa vadede sürebileceği şeklinde yorumladılar. Yeni yatırım yapacak kripto para yatırımcıları için dikkatli pozisyon alınmasını öneren analistler, Fibonacci sayımına bağlı kalarak pozisyon açılması gerektiği noktasının altını çizmektedirler.

  Güncel RMRK Fiyat Tahminleri

  RMRK Coin fiyat tahminleri gelecek yıllarda mevcut potansiyeli ortaya koymaktadır. Sektörün en çok takip edilen 3 analisti bu yıl yükseliş dalgasının devam etmesi yönünde beklenti taşıdıklarını ifade etmektedirler. 2021 yılını en az 32 dolarlık fiyat hedefi belirledikleri altcoin’de, 2022 yılı için tahminlerini 53 dolara kadar taşımaktadırlar.

  • Digitalcoin RMRK Coin Tahmini

  Digitalcoin analistleri, potansiyelli bir metaverse coin’i olarak değerlendirdikleri RMRK Token’de yükselişin devam edebileceği yönünde görüş taşımaktadırlar. Analistler bu yılın 40,88 dolardan kapatılmasını bekledikleri altcoin için gelecek yıl daha düşük prim beklediklerini de analizlerine eklemektedirler. Analistlere göre 2022 yılında 44,97 doları görmesi beklenen altcoin’de, 100 dolar üstü fiyatlamalar için en az 2027 yılına kadar beklenilebileceği öngörülmektedir.

  • Price Prediction RMRK Coin Tahmini

  Price Prediction analistleri, RMRK Coin için birkaç yıllık süreçte önemli kazanımlar beklemektedirler. Analistlere göre bu yılı en yüksek 32,87 dolardan kapatma potansiyeline sahip olan altcoin’de, 2022 yılı fiyat hedefi 53,23 dolardır. RMRK Coin 100 doları görür mü sorusuna daha tarih aralığında teklif veren analistler, 2024 yılında 100 dolar ve üstü fiyatların muhtemel olduğu yönünde değerlendirmelerde bulunmaktadırlar.

  • Coin Arbitrage RMRK Coin Tahmini

  Coin Arbitrage analistleri, kısa ve orta vadede değerlendirdikleri RMRK Coin için farklı tahminler ile dikkat çekmektedirler. Analistler kısa vadede göstergelerin AL konumunda olduğunu belirterek, 30 günlük süre zarfında fiyatların 34 doların üzerine çıkabileceğini ifade etmektedirler. Analistler 1 yıl içinde 30,16 dolar fiyat hedefi belirledikleri altcoin’de, 2022 yılının sonlarına doğru düzeltme süreci beklerken, bu sürece ilişkin fiyat tahminlerini 25,14 dolar olarak açıklamaktadırlar.

  Sonuç Olarak

  RMRK Coin listelendiği Kucoin borsası ardından büyük ilgi görerek fiyatlarını yükseltmeyi başardı. Kısa vadede düzeltme beklenen altcoin için 2021 ve 2022 yıllarında iyi prim beklentisi farklı analistlerce paylaşılmaktadır. Analistler yeni pozisyonlar için teknik seviyelerin takip edilmesi gerektiğini belirtmiş ve orta vadede RMRK Coin’in iyi bir yatırım tercihi olabileceğini ifade etmişlerdir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle