Kripto Para

Elon Musk paylaşımı CUMMIES fiyatını katladı

  Bitcoin ve Dogecoin gibi popüler kripto paraların fiyatlarını manipüle ettiği iddia edilen Elon Musk bu sefer farklı bir altcoin ile gündeme geldi. Yetişkin kitlelere hitap eden bir NFT platformu olan CumRocket yerel tokenı CUMMIES fiyatı ikiye katlandı. 

  Kripto para topluluğunun en popüler ismi Tesla CEO’su Elon Musk, sosyal medya hesabından kripto paralar hakkında paylaşım yapmaya devam ediyor. Ünlü milyarderin 2 tane tweet paylaşımından sonra altcoin yatırımcıları yine harekete geçti. Elon Musk’ın paylaşımında CumRocket ve CUMMIES isimleri geçmese de yatırımcıların talebi büyük oldu

  Elon Musk ilk paylaşımında Kanada (Canada), ABD (USA) ve Meksika’nın (Mexico) isimlerini alt alta sıralamasıyla altcoin yatırımcılarının kafalarını karıştırdı. Her ne kadar bu paylaşımda CUMMIES adı geçmese de tweet’teki bu ülkelerin baş harflerinin CUM olması yatırımcıların dikkatinden kaçmadı. 

  Elon Musk Altcoin Piyasasını Coşturdu

  Kripto para topluluğu üzerinde geniş bir etkisi bulunan Elon Musk, bu tweet’inden bir süre sonra ikinci bir tweeti ile de tüm dikkatleri üzerine çekti. Tamamen emojilerden oluşan bu tweet, çok daha çık bir CumRocket göndermesi olarak yorumlandı. Kripto para piyasasında zaman zaman eleştirilerin hedefi haline gelen Elon Musk, bu tweeti ile CumRocket’in aya çıkacağı mesajını verdi. 

  Kripto para piyasasında altcoin yatırımcıları bu imalı mesajları da boş geçmeyerek CumRocket yerel tokenı olan CUMMIES satın almaya başladı. Elon Musk’ın yönlendirmesi ile birlikte altcoin piyasasında hareketli bir dönem yaşandı. Ünlü milyarderin bu paylaşımından 4 saat sonra CUMMIES fiyatı tam 2 katına çıktı. 

  CUMMIES İnceleme 

  Kripto para piyasasında bir topluluğun çalışmaları sonucu kullanıma sunulan CumRocket projesi, Binance Smart Chain (BSC) alt yapısını kullanıyor. Sadece yetişkinlere özel +18 bir NFT platformu olan CumRocket, insanların +18 içeriklerini buraya yükleyerek satışa çıkarmalarını sağlıyor. BSC alt yapısı kullanıldığı için alışverişler de belirli bir düzeyde anonim kalınarak gerçekleştirilmiş oluyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle