Kripto Para

Dev ödeme şirketinden kriptolara özel program!

  Finans dünyasının önde gelen ödeme hizmetleri sağlayıcısı Mastercard, kripto para sektörüne yönelik yeni bir adım daha attı. Uluslararası ödeme sağlayıcısı, kripto para birimi şirketleri için bir başlangıç ​​programı duyurdu…

  Dev ödeme hizmetleri sağlayıcısı Mastercard tarafından yapılan son duyuruda, kripto sektöründeki şirketlere odaklanan yeni bir başlangıç programı hazırlandığı belirtildi. Bu programa katılmak için 7 farklı kripto para birimi girişiminin seçildiği açıklandı. Söz konusu program, kripto para sektörüne yeni başlayanların doğru adım atmasını sağlamayı hedefliyor. 

  Uluslararası ödeme sağlayıcısı Mastercard’ın yeni kripto programı ayrıca yeni başlayanlara yardımcı olacak ortaklık fırsatlarına ve diğer araçlara da erişim imkanı tanıyacak. Mastercard resmi internet sitesinde yer alan bildirime göre programa katılmak için seçilen 7 kripto para girişimi şu şekilde sıralandı: “Domain Money, GK8, Mintable, STACS, SupraOracles, Taurus ve Uphold.

  Mastercard’dan Kripto Sektörüne Tam Destek

  Kripto para basınında geniş yankı uyandıran bu programın basın açıklamasında şu hedeflere yer verildi: “Dijital varlık teknolojisi etrafındaki inovasyonu genişletmek, hızlandırmak. Ayrıca insanların ve kurumların kripto para birimleri ve dijital varlıkları satın almasını, harcamasını ve elinde tutmasını daha güvenli ve kolay hale getirmek

  Ödeme devine göre katılımcı şirketlerden sorumlu kişilerin ele alması gereken özel ihtiyaçların karşılanması gerekiyor. Varlıkların tokenleştirilmesi, verilerin doğruluğu ve dijital güvenlik etrafında dönen konularda yeni çalışmalar ve gelişmeler ortaya konulacak. Tüm bunlarla birlikte programın odaklandığı en büyük noktalardan biri de geleneksel ve dijital ekonomi arasındaki iletişim olacak.

  Farklı Alanlardaki Kripto Para Şirketleri Desteklenecek

  Mastercard tarafından hazırlanan destek programına katılan girişimlerden her biri blockchain teknolojisi bakımından farklı bir alt alanda faaliyet gösteriyor. Mastercard, bu dikkat çekici program sayesinde söz konusu şirketlerin her birinin karşılaştığı benzersiz zorlukları çözmeyi hedefliyor. Mastercard’a göre İsviçre merkezli Taurus şirketi, herhangi bir dijital varlığı tek bir platformla yönetmek için kurumsal düzeyde altyapıya sahip olmasıyla öne çıkıyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle