BTC’de muazzam hedef: Bu tarihte yüzde 150 yükselecek!

  Kripto para yatırımcılarının büyük bir ilgiyle takip ettikleri piyasa gurusu Credible Crypto BTC’de boğa paylaşımı yaptı! Yıl tamamlanmadan hemen önce lider kripto para biriminin bir önceki ATH’a ulaşacağını söyleyen ünlü analist, bu süreçte yatırımcılara şu uyarıları verdi…

  Kripto para yatırımcılarının eksiksiz olarak takip ettikleri analistlerden olan nam-ı değer “Piyasa Gurusu” Credible Crypto, lider kripto para birimi için müjdeli haberi verdi! Yıl bitmeden Bitcoin (BTC) fiyatının 69 bin doları göreceğini söyleyen başarılı analist, bu süreçte yaşanacak dalgalanmalara karşı yatırımcılara uyarılarda bulundu.

  “2023 Bitmeden 69 Bin Doları Görecek”

  Anonim kripto para analisti Credible Crypto yine Bitcoin yatırımcılarını sevindiren bir paylaşımda bulunmayı başardı. Geçmiş fiyat modellerine göre bir değerlendirmede bulunan başarılı analist, yıl bitmeden Bitcoin’in 69 bin doları göreceğini iddia etti!

  “Yılsonundan önce tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) nasıl ulaşılabilir? Bu imkansız söylemlerini duymaya devam edeceksiniz.” sözleri ile BTC’de olumsuz görüş beyan eden isimlere meydan okuyan analist, “Şu anda 2020’Deki son dürtümüze kıyasla nerede olduğumuzu düşünüyorum. Destek/direnç dönüşünün ve 10 bin dolardaki yeniden testin tamamlanmasının yaklaşık 3 ay sürdüğünü unutmayın.” sözleri ile iddiasının gerekçesini açıkladı. Analist sözlerine, “Muhtemelen bu yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi görülecek” ifadeleri ile tahminini paylaştı.

  “Bu 3 Maddeye Dikkat”

  Analist piyasaya meydan okuyarak 2023 bitmeden Bitcoin’in ATH’ı göreceğini savunurken bu tahmini üç maddeli bir uyarı ile paylaştı. Bu uyarılarını yatırımcılara fiyatlar yükselirken dökülmemesi için yaptığını söyleyen anonim analist, aşağıda sıraladığımız hususlara dikkat edilmesini öneriyor:

  • Henüz 25 bin 200 dolardaki destek/direnç seviyesini mükemmel bir şekilde tekrar test etmedik. 2020’de test ettiğimizi (10 bin dolar) ve yeniden testi tamamlamak için aşağıda kötüleştiğimizi unutmayın!
  • Tarihin mutlaka tekerrür etmediğini bilse de genellikle kafiyelidir ve fiyat korelasyonu beklemeyin. Hareketler sadece benzer olmalıdır!
  • Önceki güncellemelerde de belirttiğim gibi parabolik bir ilerlemeye geçtikçe dürtülerdeki yükseliş daha da dikleşir. Yani Şimdi gördüğümüz yükseliş oranı, tüm bu hareketin yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine en yavaş yükseliş oranı olmalıdır!

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle