Kripto Para

2 milyon DOGE hediye! Yerli borsa THODEX kampanya başlattı

  Yerli kripto para borsası THODEX, yeni üye olacak kullanıcıları için Dogecoin kampanyası başlattı. Yerli borsa dünya çapında kullanıcı sayısını arttırmaya devam ederken, kampanyası ile de dikkatleri üzerine çekti.

  Dogecoin son günlerde kripto para borsasında en çok konuşulan kripto paralar arasında yer alıyor. Şubat ayında yaşadığı yükseliş ile yatırımcıları da şaşırtan Dogecoin popülerliğini koruyor. Türkiye’nin yerli kripto para borsaları arasında yer alan THODEX de yeni üye olan kullanıcılar için Dogecoin kampanyası başlattı. Kampanya dahilinde 2 milyon Dogecoin dağıtılacak. Kullanıcı dostu kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken popüler boşa kampanyanın 15 mart ile 15 nisan tarihleri arasında geçerli olacağını da açıkladı. Bu süre içinde borsaya yeni üye olacak kullanıcılar 150 Dogecoin kazanacak.

  THODEX Türkiye’nin popüler borsaları arasında yer almakla beraber dünya üzerinde de genişlemeye devam ediyor. Toplamda 500 bini aşkın kullanıcısı bulunan borsa kullanıcı dostu kampanyaları ile kullanıcı sayısını da arttırmayı hedefliyor.  Borsa yeni kampanyası ile ilgili ayrıntıları da duyurdu.

  3. seviye kullanıcılara 150 Dogecoin Yollanacak

  Türkiye’de en çok tercih edilen kripto para borsaları arasında yer alan THODEX, son dönemlerde fiyat yükselişi ile sık sık gündeme gelen ve birçok ABD’li milyarder tarafından da desteklenen Dogecoin üzerinden yeni bir kampanya başlattı. THODEX’in belirlenen koşulları yerine getiren bütün kripto para kullanıcılarına yönelik başlattığı bu kampanyada 2 milyon Dogecoin ücretsiz olarak dağıtılacak.

  15 mart ile 15 nisan tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile toplam 2 milyon Dogecoin dağıtılacak. Borsa yeni üye olan kullanıcılarına Dogecoin hediye edecek. Ancak Dogecoin kazanmak isteyen üyelerin 3. seviye kullanıcı olması gerekiyor. 3 seviye kullanıcı olarak borsaya üye olan yatırımcılar 150 Dogecoin kazanacaklar. Borsa tarafından yapılan açıklamada tüm kripto para yatırımcılarına açık olan kampanya ile 3. seviye üyelik başlatanlara kazandıkları 150 Dogecoin’in 24 saat içinde hesaplarında olacağı bilgisi de verildi. 

  THODEX Kampanyasına Katılmak İçin Yapılması Gerekenler

  Yerli kripto para yatırımcıları, THODEX borsasına üye olduktan sonra 150 Dogecoin kazanma şansına sahip olacak. Ancak kampanya kurallarına göre borsa kullanıcıların 3. seviye kullanıcı olması gerekiyor. Kullanıcılar 15 Nisan’a kadar üyelik düzeylerini 3. seviyeye çıkarttıktan sonra en geç 24 saat içinde 150 Dogecoin’in sahibi olacak.


  THODEX borsasında üyelik düzeyini 3. seviye yapabilmek için de, diğer kripto para borsalarında olduğu gibi kimlik bilgileriyle doğrulama yapılması gerekiyor. THODEX borsasına üye olmak için şirketin resmi web sitesindeki menüde yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklanması gerekiyor. Açılan sayfada “Bireysel üyelik” veya “Kurumsal üyelik” seçimlerini yaptıktan sonra kişisel bilgileri üyelik formuna girerek THODEX borsasının kullanıcılarından olabilirsiniz

  Dogecoin ABD’nin en popüler kripto paralarından biri

  THODEX’in kampanya başlattığı Dogecoin son dönemde oldukça popüler bir kripto para. Özellikle Elon Musk ve Snopp Dogg gibi ABD’li milyarderler tarafından desteklenen Dogecoin, son olarak NBA takımı Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban’dan da destek almıştı.

  Son edinilen bilgilere göre 1 DOGE fiyatı %dogecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %dogecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dogecoin fiyatı 24 saatte %dogecoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle