Milyarder yatırımcı bu altcoinde yükseliş bekliyor!

  Kripto para yatırımları ile tanınan milyarder yatırımcı Mike Novogratz, yakın zamanda yükseliş beklediği kripto para birimini açıkladı. Net varlığının yüzde 85’ini kripto paralara ayıran ünlü isim, Ethereum (ETH) fiyatında yeni rekorlar bekliyor…

  Kripto para piyasası, uzun bir zamandan bu yana devam eden yükseliş rallisinde pek çok yatırımcıya ciddi oranda kazanç fırsatları sundu. Kripto para uzmanları, her ne kadar yükseliş trendinin devam edeceği sinyalleri olmasına rağmen bu rallinin bitmesinden endişe etmeye başladı. Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı isimlerden biri olan Mike Novogratz da bu konuda değerlendirmede bulundu. 

  Son dönemde Bitcoin destekçisi olarak bilinen Tesla CEO’su Elon Musk’ın yaptığı yorumlar, Bitcoin (BTC) başta olmak üzere kripto para piyasasını olumsuz etkiledi. Bir miktar geri çekilmeden kaynaklı endişeler yaşansa da kripto para yatırımlarıyla ünlü milyarder yatırımcı Mike Novogratz, düşüş vaktinin daha gelmediğini söyledi. 

  Ethereum Fiyatında Yükseliş Beklentisi

  Kripto para piyasasında toplam değer bakımından dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) son dönemdeki yükselişleri ile dikkat çekiyor. Sarsıntılı bir dönemi atlatan lider altcoin yeniden yükseliş trendine oturmayı başardı. Elon Musk’ın yarattığı dalgalanmaya rağmen yükseliş hareketini devam ettirmesi beklenen ETH, altcoin yatırımcıları tarafından yakından takip ediliyor. 

  Dünyaca ünlü milyarder kripto para yatırımcısı Mike Novogratz, ETH fiyatında yükseliş beklentisi içinde olan deneyimli isimler arasında yer alıyor. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, net varlığının yüzde 85’inin kripto paralarda olduğunu ifade etmişti. Kripto paraların geleceğine inanan ünlü milyarder şimdi de ETH fiyatındaki yükselişe parantez açtı.

  Kripto Para Yatırımcılarına Düzeltme Uyarısı

  Katıldığı programda lider altcoin ETH hakkında konuşan Mike Novogratz, yeni düşüşler olabileceğini belirterek şu ifadeleri kullandı: “Bence son birkaç ay içerisinde gerçekten harika bir şey gördü. Merkezsiz finans ve NFT’lerin yakaladığı popülerlik Ethereum’u ve bunun büyümesini de etkiledi. Bütün piyasalar düzeltme yaşayabilir ve hatta bunun yine olacağından yüzde 100 eminim. Ancak buna rağmen Ether şu an için daha çok yükseliş elde edecek gibi gözüküyor.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle