Kripto Para

İddialı XRP tahmini: 24 saatte yüzde 476 artacak!

  Kripto piyasalarını esir alan ayı piyasasında nihayet nefes alma vakti kazanılırken, kripto para topluluğu devam eden yükselişte Ripple’a olan inanışlarını ortaya koydu. BTC ile başlayan ve piyasanın geneline yayılan yükselişte XRP fiyatının sadece 24 saatte fiyatını %476 artırması bekleniyor!

  Popüler altcoin Ripple (XRP) için muazzam bir fiyat hedefi öngörüldü! Kripto kışının sert etkilerinin dağılmaya başladığı bugünlerde kripto endüstrisinde bahar açarken, XRP için kripto para topluluğunun %476 artış iddiası gündeme bomba gibi düştü!

  Sadece 24 Saatte Yüzde 476 Artış Bekleniyor!

  Ripple şirketinin yerel altcoin’i XRP için umut dolu fiyat tahminleri gündemi meşgul ediyor! Açıklanan Ripple ikinci çeyrek sonuçlarında ODL havale sisteminin muazzam büyümesi ve XRP işlem hacminde düşüşe rağmen artan XRP kullanımı, CoinMarketCap topluluğunda fiyatların yukarı yönlü revize edilmesine etki etti!

  Popüler altcoin XRP için CoinMarketCap topluluğu 1,95 dolarlık fiyat hedefi paylaşırken, bu muazzam rakam için verdikleri tarih ise daha ilgi çekiciydi. Topluluk, 31 Temmuz için bu hedefi belirliyor yani 1,95 dolar XRP fiyatı için sadece 24 saat var!

  Tahminin Ardında Ripple Şirketi Var!

  CoinMarketCap tarafından geliştirilen tahmin aracının kullanıldığı muazzam fiyat hedefinin ardında ise Ripple şirketinin yazılım başarısının yattığı konusunda piyasa hem fikir. Şirket açıkladığı ikinci çeyrek sonuçları ile kripto kışına karşın XRP kullanımını artırmayı başardı ve ODL’de yapılan işlemlerde muazzam bir büyüme gösterdi.

  Ayrıca Ripple, Kanada Toronto’da 50 mühendisi işe almak için girişimlerde bulundu ve QNB iş ortaklığı ile Uzak Doğuya açılıyor! Ripple şirketinin muazzam büyüme sürecine girmesi ile birlikte devam eden SEC – Ripple kavgasında ibrenin Ripple lehine dönmesi de yüksek fiyat hedefleri ardında yatan motivasyon olarak görülüyor.

  Ripple ve SEC Davasında İşler Nasıl Gidiyor?

  XRP’nin bir menkul kıymet olduğu iddiası ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple’a dava açmıştı. Davada şirket ve CEO Brad Garlinghouse yargılanırken üst üste alınan iki Ripple lehine karar dava için umut kazandırdı. İlk olarak mahkeme SEC’in Hinmann belgeleri ile itirazını reddederken, son olarak XRP topluluğunun davaya müdahil olmasına ambargo koymak isteyen SEC itirazı da reddedildi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle