Kriptopara

3 Uzmandan BTCST Geleceği, 2022 - 2023 Tahminleri

  Küresel piyasalarda 2022 yılında görülen resesyon endişeleri, jeopolitik etkenler ve merkez bankaları kararları sonrası kripto paralardan çıkış başladı. Riskli yatırım alanlarından uzaklaşanlar için güçlü bir görünüm çizen BTCST ise bir süredir takip ediliyor. Analistlerin radarında yer alan BTCST hakkında uzmanların gelecek tahminleri ve fiyat analizlerini  sizler için bir araya getirdik. 

  Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) Coin Geleceği

  Bitcoin Standard Hashrate (BTCST), özellikle madencilik piyasasında ihtiyaç duyulan önemli bir soruna getirdiği yenilik ile öne çıkmıştır. 2022 yılında her ne kadar kötü bir görünüm çiziyor olsa da 2023 ve sonrasında görülmesi muhtemel piyasa iyileşmeleri ile yine güçlü bir konuma gelmesi beklenmektedir. Projenin kendi içinde hedeflerine ulaşması ve gelecek vizyonunu gerçekleştirmesi halinde yeni yatırımcı çekmesi de kolaylaşacaktır. 

  Bitcoin Standard Hashrate (BTCST) geleceğine dair beklentiler ve proje hedefleri ise kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Bitcoin’i DeFi alanına getirmesiyle, merkeziyetsiz finansın gelecek inşasında önemli katkılar sunmayı hedeflemektedir. 
  • Döviz dereceli likidite ile piyasa katılımcılarının madencilik riskine girerek, hashrate varlıklara döviz üzerinden girmeyi kolaylaştıracaktır. 
  • 2022, 2023 dönemi için başlayan ciddi piyasa belirsizlikleri, takip eden 10 yıl içinde görülecek toparlanma ile BTCST fiyatı da olumlu etkilenecektir. 

  BTCST Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  BTCST için yapılan güncel grafik yorumlarında alım bölgesinde teste başladığı ifade edilmektedir. Kırılım sonrası yükseliş başlama potansiyeli gören uzmanlar, BTC’nin hareketlerinin de takip edilmesi gerektiğine işaret ediyorlar. Genel görünümde riskli yapı devam ederken, çok yüksek ürünlerden giriş yapan yatırımcıların fi geri çekilmesi yapan alanlarda daralan üçgen formasyonunda yeni perde destek seviyelerinin oluşabileceği aktarılmıştır. Düşüşlerin alım fırsatı yaratması birçok kişiyi heyecanlandırsa da genel görünümde riskler devam etmektedir. 

  Bitcoin Standard Hashrate (BTCST) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST), Bitcoin hashrate varlıklarını DeFi’ye getiren bir varlık protokolüdür. Diğer merkeziyetsiz finans (DeFi) protokollerinin üzerine inşa edilmesi için güçlü bir temel oluşturmaktadır. Piyasa katılımcılarının her boyutta ve her zamanda madencilik riskine kolayca gir çık yapabilmeleri adına hashrate varlıklara döviz düzeyinde likidite getirmektedir. 

  Bitcoin Standard Hashrate Token, likiditeyi Bitcoin’in madencilik piyasasına bağlamayı amaçlar. Düşük bir maliyetle madencilik ödüllerine ve her boyutta hash gücüne maruz kalmalarını sağlayacak sistem üzerinden çalışmaktadır. Madencilik güç piyasasının likiditesi ve verimliliğinin artırılması için çalışır. Bu kapsamda etkili bir yapıda ve sektör için birçok soruna çözüm geliştiren bir yeteneğe sahiptir. 

  Bitcoin Standard Hashrate (BTCST) Kullanım Alanları Nelerdir?

  BTCST, Bitcoin madencilik piyasasına likiditenin bağlanması için kullanılan bir dijital varlık olarak tasarlanmıştır. Kullanıcılar BTCST kullanarak düşük maliyetle madencilik ödüllerine ve her boyutta hash gücüne maruz kalmaları için kullanabilirler. Bitcoin Standard Hashrate Token, platform üzerinde gerçekleştirilecek pek çok farklı işlem için de kullanılacaktır. Piyasalarda ise BTCST’nin yatırım amaçlı olarak kullanılması mümkündür. 

  BTCST Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTSCT fiyatı %btc-standard-hashrate-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %btc-standard-hashrate-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin Standard Hashrate fiyatı 24 saatte %btc-standard-hashrate-token+yuzde%.

  BTCST Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST), piyasalarda pozitif bir beklenti yaratmaktadır. DAO olarak şeffaf bir yönetim de izlemesi ve güçlü destekçilere sahip olması projeye karşı ilginin artmasını destekler. PoW (Proof of Work) varlıklarını sentezlemek için bir protokol olarak gelecek vaat eden BTCST, iş kanıtı kripto para birimlerini sentezlemek için T’ye sahiptir. Kripto endüstrisi için gelecekte daha da önem kazanacak madencilik işlemleri ve konsensüs çözümleri için olumlu yönde bir beklenti yaratmaktadır. 

  Uzmanların ve yatırımcıların Bitcoin Standard Hashrate Token projesinden beklentilerinin olumlu yönde olması dikkat çekmektedir. Gelecek vaat eden unsurları ve güçlü destekçiler ile yoluna devam ediyor olması sayesinde BTCST için beklentiler de olumlu yapıda evrilmiştir.  

  Bitcoin Standard Hashrate (BTCST) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST), Binance Pool tarafından denetlenmektedir. BTCS’nin denetçisi olarak işlev gören ve meşruiyeti ile şeffaflığını garanti etmektedir. Bitcoin hashrate varlıklarını DeFi’ye getiren bir protokol olarak güvenlik altyapısında da bazı önemli detaylara yer verilmiştir. 

  BTCST, merkezi olman özerk bir organizasyon olarak görev yapar. Yani bir DAO şeklinde yönetilmektedir. BTCST sahipleri, madenciler ve daha geniş token topluluğu tarafından projeyle ilgili konularda toplu olarak karar almaları ve tüm tekliler, oylar ve sonuçlar zincir üzerine kaydedilmektedir. Bu yönden güvenilir bir proje olarak değerlendirilmektedir.  

  Bitcoin Standard Hashrate (BTCST) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Bitcoin Standard Hashrate Token, amacı likiditenin madencilik piyasasına bağlanmasıdır. Bu hedef ile birçok benzersiz özelliğe sahiptir. BTCST’nin benzersiz yapıda olmasını sağlayan başlıca özellikler ise kısaca şunlardır:

  • BEP – 20 standardına dayanır ve kullanıcı ödüllerinin hesaplanması için her saat kullanıcı bakiyelerinin ve toplam havuz bakiyelerinin anlık görüntüleri alınır. 
  • Her havuz yıllık yüzde getirisi ve toplam bakiyesi gerçek zamanlı olarak güncellenmektedir. 
  • Binance Akıllı Zincirinde dağıtılan bir bulut madenciliği platformu olarak işlev görmektedir. 

  Bitcoin Standard Hashrate (BTCST) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) projesinin avantajları kısaca şunlardır:

  • Bitcoin’i DeFi’ye getirmeyi başarmaktadır. 
  • Döviz dereceli likidite işlemlerine olanak tanır. 
  • Şeffaf bir yönetime sahiptir. 
  • PoW varlıklarını sentezlemek için bir protokole sahiptir. 
  • Dünyanın önde gelen en büyük Bitcoin madencileri tarafından desteklenmektedir. 

  Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) dezavantajları:

  • BTCST fiyatı sert dalgalanmalar yaşamaktadır. 
  • Devam eden piyasa belirsizlikleri ciddi bir risk teşkil eder. 

  Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  BTCST birçok borsada listelenmektedir. Yatırımcılar al – sat işlemleri için BTCST listeleyen şu borsaları tercih edebilirler:

  • Binance 
  • Gate.io
  • Poloniex
  • Hotcoin Global 
  • Billance 

  BTCST Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) hakkında uzman görüşleri 2022 ve 2023 yılı dahil olmak üzere kısa ve orta vade için ortaya çıktı. Görüşlerini revize eden 3 uzmanın BTCST hakkında gelecek tahminleri ve fiyat hedefleri ise kısaca şöyle:

  • Price Prediction analistleri BTCST’nin 2022 yılı için ortalama ulaşacağı hedefi 8,19 dolar olarak hesaplamaktadır. 2023 yılı için bu oran 11,91 dolar olmuştur. 9 yıllık uzun vadede ise 2031 için hedef 263 dolar olarak dikkat çekicidir. 
  • Wallet Investor uzmanları 1 yıllık yatırım için riskli olarak değerlendirmektedir. 2.66 dolar hedefi 2022 – 2023 için belirlenmiştir. Düşüş eğilimine işaret etmektedir. 
  • Tech News Leader uzmanları ise 1 yılda değerinin 15.42 dolar, 5 yıl içinde ise değerinin 49,64 dolara kadar çıkabileceği aktarılmıştır. 

  Sonuç 

  Analistlerin büyük bölümü BTCST’nin uzun dönem görünümünde umutludur. Ancak kısa ve orta vadede ciddi riskler görülmektedir. Bu risklerin ortaya çıkmasında özellikle makro ekonomik göstergelerde 2022 yılı itibariyle artan olumsuzluklar etkili oluyor. Risk iştahının piyasalarda yeniden artması ile toparlanma eğiliminin görülmesi beklenmektedir. Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST), piyasa için önemli çözümler sunan ve gelecek vaat eden proje olmasına karşın güçlü destekçileri ile de dikkat çekmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle