BTC boğa sezonu başladı mı? Usta analist açıkladı

  Bitcoin (BTC) fiyatındaki belirsizlik devam ederken, yatırımcılar kripto paralarda boğa sezonunun başlayıp başlamadığını merak ediyor. Tecrübeli kripto para analisti Jason Pizzino bu soruyu yanıtladı.

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı isimlerden Jason Pizzino, BTC ve kripto para piyasasındaki son durumu değerlendirdi. BTC fiyatı son 6 haftadır üst üste artarken, yatırımcılar ve analistler “boğa piyasası” hakkında daha çok konuşmaya başladı. Kripto para yatırımcıları, piyasanın geleceği ile ilgili sorulara yanıt arıyor.

  Tecrübeli analist Jason Pizzino, BTC’nin son dönemdeki performansından yola çıkarak, muhtemel bir boğa piyasasının ilk aşamasına girdiğini söyledi. X hesabından paylaşımda bulunan uzman, Wyckoff konsolidasyon şemasının son aşamasına dikkat çekti. Bu formasyon, büyük yatırımcıların bir varlığı satın almaları için zaman ayırdığını gösteriyor.

  BTC’yi Dipten Alanlara Aferin

  Popüler kripto para analisti Pizzino, BTC konusunda Wyckoff konsolidasyon şeması verilerini yorumladı. BTC’nin üst üste 6. haftayı da yükselişle kapatmasını önemli bir gösterge olarak kabul eden analist şunları söyledi: “Ayıların amansız bir yükseliş trendi karşısında düşüş trendini sürdürmesi giderek zorlaşıyor. Wyckoff şeması büyük olasılıkla E Aşamasında ve yaklaşık 15 aylık konsolidasyon aşamasını geride bırakmaya hazırlanıyor.”

  Ünlü analist Jason Pizzino, BTC’de sıkıntılı günlerin geride kaldığını belirterek “Bu konsolidasyonun dip aşamasından pozisyon açan herkese aferin.” ifadelerini kullandı. Pizzino’ya göre artık BTC yatırımcıları uzun süredir bekledikleri büyük kazançlara çok daha yaklaşmış oldu. Tecrübeli analist, bundan sonraki süreçte yatırımcıların neler yapması gerektiğine ayrı bir parantez açtı.

  İşin Eğlenceli Kısmı Yeni Başlıyor

  Wyckoff kondolidasyon şemasını yorumlayan Pizzino, yatırımcıların önümüzdeki dönemde nasıl hareket etmesi gerektiğini açıkladı: “Buradan sonraki yolculuk işin eğlenceli kısmı ancak duygular (fiyat hareketleri) çok daha değişken olacak. Oyun dışı kalmayın, daha yeni başlıyor.” Pizzino’nun resmi X hesabından yaptığı bu açıklamalar kripto para yatırımcılarını heyecanlandırmaya yetti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle