NPXS coin’i yükselten gelişmeler

  Son haftalarda 3 kat büyüme kaydetmesi ile altcoin yatırımcılarının dikkatini çeken Pundi X (NPXS) gelişmeleri öne çıktı. Yükselişine devam edip etmeyeceği merak edilen NPXS fiyatı bu gelişmeler sayesinde arttı…

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip etmeye başladığı Pundi X, kendi topluluğu içinde tokenların azaltılmasına yönelik bir oylama gerçekleştirdi. Kripto para cüzdanında yeterli miktarda Pundi X bulunduran kullanıcıların takıldığı oylama sonuçlandı. Alınan karara göre 1000 NPXS tokenı 1 PUNDIX tokenına eşit hale getirilecek. 

  Söz konusu değişim, ağ üzerinde tepki toplayan gas ücretini de ortadan kaldırmayı hedefliyor. Kirpto para dünyasının popüler borsalarından Bithumb, bu değişimi desteklediğini duyuran ilk kripto para borsalarından olunca kripto para basınında geniş yankı uyandırdı. Yatırımcılar, bu sebeple Pundi X kripto para projesine yoğun ilgi göstermeye başladı.

  Pundi X Fiyatını Yükselten Gelişmeler

  Popüler kripto para borsası ProBit, NPXS ile PUNDIX arasında yapılacak swap işlemini destekleyeceğini duyurduktan sonra Pundi X fiyatında artış gözlemlendi. Öte yandan Endonezya merkezli Indodax kripto para borsası da bu işlemlere katılacağını açıklayarak kullanıcılarına duyuru yaptı.

  Yerli kripto para yatırımcılarını ve kullanıcılarını ilgilendiren bir haber de Pundi X CEO’sundan geldi. XPOS ödeme cihazını destekleyeceğini ve bir sonraki dilin Türkçe olacağını açıklayan ünlü ismin ardından Pundi X, yerli kripto para yatırımcılarının da radarına girmiş oldu. Kripto para dünyasında giderek öne çıkmaya başlayan Pundi X, bir günlük sosyal etkileşimini rekor seviyeye çıkartarak katılımcı sayısını arttırmayı başardı.

  Pundi X Yatırımcılarına Kazandırdı

  Altcoin yatırımcılarına son 2 haftalık süreçte azımsanmayacak bir kazanç fırsatı sunan Pundi X, yükselen grafiği ile dikkat çekti. Kripto para dünyasının önde gelen şirketlerinden FTX, son duyurusunda NPXS, DENT ve CRO için perpetual futures işlemlerini aktif hale getirdi. İşte tüm bu gelişmeler kripto para basınında geniş yankı buldukça altcoin yatırımcılarının da ilgisiyle karşılaştı. Böylelikle Pundi X fiyatında rekor artışlar görüldü. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle